آشنایی با هر آنچه که در مورد طراحی دکوراسیون رستوران لازم است بدانید!

میتوانید با الهام گرفتن از طبیعت و استفاده از رنگهای آجری، خاکی، کرم و قهوهای طراحی داخلی باغ رستوران خود طراحی داخلی رستوران ایتالیایی را جذاب کنید. قیمت طراحی دکوراسیون داخلی رستوران با توجه به متر و معیارهای مختلفی تعیین میشود. این گروه معماری در چهارمین مراسم جایزه معماری داخلی ایران در بخش طراحی رستوران موفق به دریافت جایزه گردیده است. معلوم است که خیر ؛ امروزه برای کلیه مشکلات این چنینی راهکارهای مناسبی وجود داشته و تنها دانش و خلاقیت برای حل مسائل مذکور کافی است . هنگام اجرای یک رستوران یک عامل بسیار مهم بر درآمد آن طراحی دکوراسیون رستوران کوچک است، در صورتی که رستوران باب سلیقه مشتری باشد آن را به یک مشتری وفادار تبدیل میکند، اگر قصد دارید رستوران شما چیدمانی داشته باشد که خاطر آن در ذهن مشتریها باقی بماند باید فضای مناسب و دل بازی را برای آنها به ارمغان بیاورید، در صورتی که رستوران به اندازه کافی آرامش و لذت بخش باشد مشتری به آن علاقمند میشود.

طراحی رستوران معماری داخلی

ارتباط با مشتریان و ایجاد حس دوستی در آنها میتواند مشتریان دائمی و وفادار را برای شما به همراه داشته باشد. مکانهای کوچکی که با بودجههای بسیار محدود بهترین طراحی دکوراسیون رستوران ممکن را ایجاد کرده و بازده کلی پروژه خود را افزایش دادهاند در سالهای اخیر بسیار بیشتر از سابق بوده و همین مسئله گویای تاثیر فاکتورهایی فراتر از پول و بودجه بر فرآیند طراحی دکوراسیون رستوران است . به عبارتی دیگر، «پول» تنها راه موفقیت در ایجاد بهترین طراحی دکوراسیون رستوران نبوده و «دانش» تخصصی در این حوزه ، حتی از بودجههای بالا نیز مهمتر است . بهترین راه حل اینه که از کابینت ساز مطمئن و حرفه ای برای ساخت کابینت ممبران خودتون استفاده کنین. به هر حال شما پس از راه اندازی رستوران سنتی باید یک برنامه ی مشخص و جامع برای طراحی دکوراسیون داخلی داشته باشید و پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید در مدت زمان کمتری به یک نتیجه ی درست برسید و بتوانید آن را با حداقل هزینه ها پیاده سازی نمایید، حتما از خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون رستوران سنتی گروه سر آشپزان برتر استفاده کنید.

مثلا برای میزها از نورهای جداگانه استفاده شده است که به صورت خطی، برای هر میز فضای نوری مناسبی را ایجاد می کنند. مثلا برای میزها از نورهای جداگانه استفاده شده است که به صورت خطی برای هر میز فضای نوری مناسبی را ایجاد می کنند. پرسنل حرفهای این رستوران دائماً در حال رفت و آمد هستند و بنابراین هر لحظه که به آنها نیاز داشته باشید حاضر خواهند بود. در حال حاضر برای رفع مشکل «مناطق نامطلوب» پیش از آغاز مراحل اجرایی طراحی دکوراسیون رستوران ، نقشهها و برنامهریزیهای مربوطه صورت گرفته و نمونههای کامپیوتری طرحهای اولیه جهت بررسی متخصصان تهیه میشود . مرحله طراحی پلان رستوران ، در واقع معمارانه ترین بخش ماجرا است که توسط معماران انجام میگیرد و طی دو یا سه مرحله با کارفرمایان بررسی شده و همچنین در جلسه ای با حضور کارفرمایان و کل تیم برندینگ رستوران این طرح بررسی می شود.

طراحی فضای داخلی رستوران سنتی

طراحی دکوراسیون رستوران کوچک مستلزم رعایت نکات مهمی است که در این بخش به بررسی آنها می پردازیم. البته شاید این مشکل به ظاهر مسئله چندان حائز اهمیتی به نظر نرسد ، اما با در نظر گرفتن تاثیر دو یا سه میز خالی در عملکرد سالانه یک رستوران میتوان به راحتی اذعان داشت که همین نکته کوچک قادر به ایجاد زیانهای مالی نسبتا بزرگی نیز هست . نحوه طراحی فضای داخلی و قرار دادن همه عناصر در ایجاد فضای فست فود نقش اساسی دارد. استانبول شهری 4 فصل است و اگر بخواهیم آب وهوای آن را با تهران مقایسه کنیم باید گفت که تابستان هایی خنک دارد و زمستان های آن نیز سرد و اغلب همراه با بارش برف است. با حامی ساخت همراه باشید تا شما را با ایدههایی برای طراحی دکوراسیون رستوران به بهترین شکل آشنا کنیم. بهرهگیری از کمک متخصصین فست فود شاپ امکان برنامهریزی برای بودجهتان را به شما بخشیده و در مسیر یافتن بهترین طراحی دکوراسیون رستوران نیز – از اولین گام تا موفقیت – موجب سهولت دشواریها خواهد گشت .

دکوراسیون داخلی رستوران

اگر در مراحل آغازین پروژه به سر برده و به دنبال یک طراحی دکوراسیون رستوران بیعیب و نقص هستید نیز متخصصان فست فود شاپ در خدماتتان خواهند بود. همانگونه که ذهن انسانها بسیاری از حوادث و اطلاعات محیط پیرامون خود را صرفا از طریق بینایی تحلیل و تجزیه میکند ، طراحی دکوراسیون رستوران نیز به جرگه اطلاعات معرفی کننده هویت شما ملحق شده و موجب قضاوت مشتریانتان بر همین اساس خواهد شد . فست فود شاپ نیز با در نظر گرفتن همین نکته ، پیش از آغاز مراحل اجرایی ، مدت زمان مناسبی را صرف تجزیه و تحلیل اطلاعات پروژه کرده و سپس با کنار هم قرار دادن نتایج حاصل و توقعات کارفرما ، بهترین طراحی دکوراسیون رستوران را برای پروژه مذکور تعیین میکند .

دکوراسیون داخلی رستوران مدرن

از آنجایی که عوامل زیادی برای شکلگیری یک طراحی دکوراسیون رستوران موفق میبایست در کنار هم قرار گیرند ، داشتن توانایی تجزیه و تحلیل در کنار قدرت تصمیمگیری مناسب ، کلید اصلی پیروزی قلمداد میشود . نورپردازی یکی از عناصر مهم است که باعث جذابیت رستوران میشود، داخل رستوران مانند نمای بیرونی آن باید زرق و برق زیادی داشته باشد تا جلب توجه زیادی کند با نصب لامپهای گوناگون میتوان روشنایی زیادی را در رستوران ایجاد کرد البته روشنایی داخل رستوران باید به اندازه کافی باشد. با نورپردازی های جالب می توان میز و صندلی داخل رستوران را به فضای بیرونی منتقل کرد. هر کسی که فروشگاه فیزیکی داشته است به شما میگوید که تابلوی تبلیغاتی خوب به شما کمک میکند مشتریانتان را به داخل کافی شاپ بکشانید. تابلوها در دیزاین دیوار رستورانها نقش بسیار مهمی دارند به گونهای که با قرار گیری هر وسیلهای روی آن باعث جلب توجه میشود حال اگر وسایل مدرن و مجلل مورد استفاده قرار بگیرد باعث ایجاد رستورانی کلاسیک و مدرن میشود.

دکوراسیون داخلی رستوران ایرانی

یکی از عناصری که در دیزاین رستوران مدرن نقش بسیار مهمی دارد استفاده از اثرهای جذاب و هنری است؛ زیرا جلب توجه زیادی میکند حتی اگر پنجرهها رو به درخت و دریا باشند باعث لذت بخش شدن فضا میشود. همانطور که گفته شد بیشتر رستوران های کوچک به سبک سنتی و یا مدرن طراحی می شوند چرا که این رستوران ها و خدماتی که ارائه می دهند و غذاهایی که در آن ها سرو می شود با سلیقه امروزی مردم بیشتر مطابقت دارد. یکی از رایج ترین سبک های دکور فست فودی در ایران و دیگر کشورهای جهان، سبک مدرن است که در آن فضایی کاملا ساده و در عین حال بسیار شیک و مدرن ایجاد می شود و مراجعه کنندگان در فضایی آرام و شاد و در روشنایی کامل غذای خود را میل می کنند. درصورتیکه در منوی غذای رستوران، غذاهایی از کشورهای مختلف را میتوان یافت باید به پیچیدگی و یا ساده بودن روش پخت آنها توجه شود.

در بین میزها و در مسیر حرکت و اطراف فضای رستوران، اشیا اضافی به کار نرفته و محیطی ساده و منظم دارد. این گروه معماری، در چهارمین مراسم جایزه معماری داخلی ایران، در بخش طراحی رستوران، موفق به دریافت جایزه گردیده است. برای طراحی این دکوراسیون داخلی از سبک مینیمالیستی استفاده شده است که عنصر اصلی به کار رفته در طراحی، چوب می باشد. دکوراسیون داخلی رستوران آتور تهران به سبک مینیمالیست برای طراحی دکوراسیون این رستوران ایرانی با توجه به درخواست مالک از پایه برای میزها و صندلی ها استفاده نشده است. رنگبندی که برای فضای رستوران آتور استفاده شده است، با تم رنگی از جنس چوب است. در کنار فضایی ساده و منظم، محیطی مدرن و شیک، به جذابیت فضا افزوده است.

در صورتی که برخی شیشههای رستوران رو به تابش مستقیم هستند از پردههای مدرن و سایهبانهای مختلف به کار ببرید. اغلب دستاندرکاران حوزه طراحی دکوراسیون رستوران معتقدند که این مبحث ارتباط عمیقی با هویت ، ماهیت و جذابیت پروژه مورد نظر داشته و بر روی یکایک اجزای تشکیل دهنده آن موثر است . بایستی بدانید با استفاده از سایتسازایرانی هرکسی میتواند به راحتی سایت دلخواه خود را بسازد و آن را مدیریت کند. می توان گفت سایت ساز ایرانی در مقابل CMS وردپرس قرار گرفته و می تواند رقابت کند.در نهایت بایستی گفت سایت ساز ایرانی از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد. نرم افزارهای سایت ساز ایرانی به صورت کاملا آنلاین کار میکنند.در حقیقت این نرمافزارها تحت وب می باشند بایستی بدانید که بیشتر شرکت سایت سازهای خود را به طور اختصاصی طراحی می کند در اختیار کاربران قرار میگیرند.

بکارگیری شلف و قفسههایی که روی آنها ادویه قرار بگیرد ایده بسیار جذابی است. مطلب قابل ذکر این است که با استفاده از نور قرمز بر روی میزها به صورت جداگانه، از یکنواختی محیط کاسته است. برخی از مهم ترین این قوانین، مواردی هستند که در ادامه ذکر خواهیم کرد. مطلب قابل ذکر این است که با استفاده از نور قرمز بر روی میزها به صورت جداگانه از یکنواختی محیط کاسته است. دیوارهای آجری ، چراغ های روشنایی صنعتی با بدنه فلزی یا صندلی های نشیمن که ذهن انسان را به دوران هیتلر می برد باعث شده تا از این همه نوآوری شیک در دکوراسیون داخلی کافه تریاهای موجود در این مطلب لذت فراوانی ببریم. لازم است بدانید که یکی از اهداف اصلی برندینگ نیز همین مطلب بوده و اغلب کسب و کارهای نوین ، از این مفهوم جهت ایجاد هویتی ترغیب کننده برای مشتریان هدف بهره میگیرند ؛ و به راستی چه ابزاری بهتر از طراحی دکوراسیون رستوران برای به نمایش گذاشتن تمایزات است؟

طراحی داخلی باغ رستوران

یکی دیگر از عوامل موثر بر طراحی دکوراسیون رستوران جذاب انتخاب رنگها است به گونهای که هماهنگی عناصر و وسایل با یکدیگر بسیار مهم است، رنگ دیوارهای رستوران باید به گونهای انتخاب شود که افراد با دیدن آنها اشتهای زیادی پیدا کنند، در صورتی که بیشتر از رنگهای تیره به کار رفته باشد باعث کاهش اشتها و ایجاد فضای غمگینی میشود. انتخاب لباسهای یکدست در یک پالت رنگی خنثی از رنگ مشکی یا سرمهای با سفید یا بژ میتوانند ظاهری حرفهای و زیبا را ایجاد کنند. رنگ زرد همراه با نورپردازی مناسب، ترکیبی زیبا را به وجود آورده است. رنگ کردن قاشقهای قدیمی و آویزان کردن از سقف رستوران میتواند باعث خلق فضایی جذاب برای مشتری شود. از طرفی مشتری باید احساس راحتی و آرامش را در آن جا علاوه بر کیفیت غذا تجربه کند. بیشتر افراد تمایل دارند تا وقت خود را در فضایی سپری کنند که قرار است تا لحظات خوب و خوشی را در آن سپری کنند.

طراحی داخلی رستوران لوکس

در طراحی دکوراسیون رستورانها اغلب ایدههای گوناگون و به خصوصی دیده میشود، راز موفقیت طراحی دکوراسیون داخلی زیبا و جذاب داشتن خلاقیت و حرفه است؛ دیزاین رستوران تأثیر بسیار زیادی در جذب مشتری دارد زیرا اغلب افراد تمایل دارند که غذای خود را در یک جای خاص و آرامش بخش میل کنند. طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ مانند کیفیت غذا نقش بسیار مهمی در انتخاب رستوران دارد، طراحان بیشتر برای دیزاین رستوران از رنگهایی استفاده میکنند که از لحاظ روانشناسی در خاطر مشتریها باقی بماند؛ زیرا رنگها تاثیر زیادی بر جذب مشتری دارند، اگر در طراحی دکوراسیون کافه رستوران از ترکیب رنگ قرمز استفاده شود تاثیر زیادی بر اشتهای افراد میگذارد، بیشتر افراد به این دقت نمیکنند که مشتریها به علت گران بودن طراحی داخلی رستوران کمتر به رستوران آنها رجوع میکنند طراحی داخلی در انتخاب رستوران نقش بسیار مهمی دارد ولی مشتریها به گران قیمت بودن وسایل و تجهیزات توجه زیادی نمیکنند تنها به حس آرامش و لذت بخش بودن رستوران اهمیت میدهند.

اما بالعکس آن اگر رخ بدهد قطعا آن فست فود از نظر اقتصادی سود بسیاری خواهد کرد و روز به روز به تعداد مشتریانش اضافه خواهد شد این مدل فست فودیها دقیقا همان فست فودیهایی هستند که مشتری به خاطر حس خوبی که از آن دریافت کرده است آن را به پاتوق خود یا دوستانش تبدیل می کند و در آن فضا خاطره سازی می کند. از طرفی جلوه ظاهری خاص ، متفاوت ، چشمنواز و در عین حال همخوان با اهداف و ماهیت فعالیتتان ، برای مشتریان نیز دلچسب بوده و آنها را به حضور مجدد و حتی تبدیل شدن به مشتریان همیشگی ترغیب خواهد کرد .

طراحی داخلی رستوران در تهران

انتخاب کف پوش مناسب برای رستوران یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت برای اینکه فضای رستوران سنتی و در عین حال لوکس به نظر برسد می توانید کفپوش رستوران را از بین طرح های کلاسیک و سنتی انتخاب نمایید. رستوران جایی است که هر گونه قشر جامعهای وارد آن میشود؛ بنابراین باید طراحی دکوراسیون رستوران فست فود طوری باشد که همه نوع سلیقه و علایق در آن لحاظ شده باشد. لوگو راحت تر از هر نام برندها در ذهن ها ماندگار می شود و هزاران پیام دارد. رستوران نایب در تهران شعبههای مختلفی دارد که شعبهی اصلی آن نایب وزرا است. همانطور که در تصاویر رستوران آتور می توان دید، برای طراحی آن از ایده های نوین و مدرن استفاده شده است. متریالهایی مدرن همانند شیشه، استیل، سرامیکو کامپوزیت، در حالیکه وزن کمتری از نوع سنتی دارند؛ از نظر مقاومت و هزینه نیز بهتر میباشند.

دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ

چوب روسی بهترین گزینه برای این کار است، زیرا مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و رطوبت از خود نشان می دهد. اگر به موسیقی کلاسیک علاقهمندید بهترین انتخاب برای گذران یکشب خاطرهانگیز رستوران لوشاتو است. مسجد سلطان احمد که با نام مسجد آبی نیز شناخته می شود یکی از جاذبه های تاریخی و یکی از نمادهای شهر استانبول (در بخش اروپایی) است که در نزدیکی ساحل دریای مرمره قرار دارد. باغ ایرانی معماری منحصر به فردی دارد. رستوران های ایرانی با توجه به فرهنگ شهری که در آن قرار دارند و نوع غذایی که ارائه می دهند طراحی داخلی رستوران ایرانی می تواند متفاوت می باشد. انتخاب صندلی رستوران جزو نکات بسیار مهم در دیزاین آن است، طرح صندلی و رنگ آن باید با دکوراسیون سازگاری داشته باشد؛ زیرا اگر طراحی دکوراسیون رستوران سبک کلاسیک داشته باشد به کار بردن صندلیهای سنتی نمای زیبایی را ایجاد نمیکند.