آموزش جامع صرافی کوینکس از ثبت نام تا معامله به همراه ویدیو کلینیک سرمایه

برای شروع معاملات مارجین در صرافی کوینکس وارد اکانت خود در سایت این صرافی کوینکس شوید و از نوار بالا گزینه exchange را انتخاب کنید. ۱- در ابتدا مانند قبل وارد حساب کاربری خود در کوینکس و بعد از آن وارد بخش تنظیمات حساب کاربری شوید. برای این کار روی گزینه Send Code کلیک کرده و سپس کد ارسال‌شده به ایمیل را در این بخش وارد کنید.

برای هر بار عبور باید به قسمت log in رفته و ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید تا بتوانید وارد اکانت خودتان شوید. قطعا پیاده کردن محیط سریع و کاربرپسند صرافی هایی که امکانات زیادی دارند، در اپ موبایلی بسیار پیچیده تر از وب سایت صرافی هاست. زیرا صفحه نمایش موبایل کوچکتر است فقط از طریق لمس کردن، امکان کار با اپ فراهم هست. با وجود این محدودیت ها، امتیازی که می توانیم به صورت منصفانه به اپ موبایلی کوینکس، بدهیم، امتیاز 8 و نیم از ده می باشد.

دسترسی کامل به ابزارهای تحلیل تکنیکال در صرافی کوینکس

از لحاظ امنیتی Proof of Work)) از جمله قویترین الگوریتم در شبکه «بلاک چین» شناخته می شود. بنابراین اگر بخواهید این روش را اجرا کنید، باید دستگاه ماینری بسیار قوی با مصرف فوق العاده برق در اختیار داشته باشید. امروزه تعدادی از شبکه ها در بلاک چین، با گسترش علم موفق به استفاده از الگوریتمی با نام «اثبات سهام» شده اند.

پس به صورت کلی می توان گفت که خوشبختانه صرافی کوینکس کارمزد بسیار ناچیزی دریافت می کند و از این جهت، حتی نوسانگیران ارز دیجیتال هم می توانند به سادگی از این صرافی استفاده کنند. در کادر اول با کلیک بر روی فلش شما می توانید ارز دیجیتال خود را برای واریز انتخاب کنید و در ادامه شبکه مورد نظر برای انتقال را انتخاب کنید. در فیلد انتهایی شما می توانید آدرس واریز را کپی کرده و کد QR آن را اسکن فرمایید. در این صفحه به صورت کامل به نقد و بررسی صرافی کوینکس پرداخته ایم.

لینک ورود به صرافی کوینکس چیست؟

برای انجام معامله (Stop-Limit) باید همین گزینه را طبق تصویر زیر بزنید. در کادرهای تعیین شده نیز به ترتیب گزینه ها را پر کنید. برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نحوه Sign Up در صرافی کوینکس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. برای ثبت سفارش در (مارکت) نیز به قسمت فروش بروید و گزینه را فشار دهید. برای معامله (Stop-Limit) باید همانند تصویر، لینک آن را انتخاب کرده و تمام کادرهای مربوط به ، و را پر کنید. در آخر هم را بزنید، تا در پایان (سفارش درخواستی) شما تکمیل شده باشد. راهنمای فلش سبز، گزینه را در وسط صفحه زیر نشان می دهد، روی آن کلیک کنید.

چگونه حساب کوینکس را شارژ کنیم؟

آموزش جامع صرافی کوینکس از ثبت نام تا معامله به همراه ویدیو کلینیک سرمایه