آموزش کامل صرافی کوکوین و بررسی اعتبار و مزایای آن کپی تریدینگ دارایا

آموزش کامل صرافی کوکوین و بررسی اعتبار و مزایای آن کپی تریدینگ دارایا

بعد از ساخت حساب کاربری در صرافی اولین قدم برای شروع تریدینگ ثبت نام صرافی کوکوین شارژ حسابتان است. از آن جا که اکثر ایرانی‌ها به مستر کارت و ویزا کارت دسترسی ندارند؛ بهترین گزینه برای شارژ حساب صرافی کوکوین شما استفاده از استیبل کوین‌ها مانند تتر و یا سایر رمزارزها است. پس از اتمام ثبت نام و ورود به صرافی کوکوین با موبایل یا کامپیوتر به صفحه اصلی این صرافی هدایت میشوید. برای فعال سازی شناسایی دو عاملی ابتدا لازم است به منوی اصلی صرافی بروید. محل قرارگیری منوی اصلی Kucoin در شکل زیر در موبایل و کامپیوتر نمایش داده شده است. صرافی ارز دیجیتال محلی برای نگهداری دارایی شما بوده و همواره بایستی دسترسی ایمن شما به این دارایی ها تضمین گردد.

نمونه پروژه های طراحی سایت

از آنجا که ایران بیشتر پلتفرم های معامله ارز دیجیتال را فیلتر کرده است پس لازم است که برای ورود از آی پی یک کشور دیگر وارد شوید. برای ثبت نام کوینکس هم کاربران ایرانی باید آی پی خود را تغییر دهند تا بتوانند در صرافی کوینکس حساب ایجاد کنند و شروع به معامله نمایند. به منظور آگاهی کامل شما از بابت روند و استراتژی معاملات رمز ارزی، نمودار‌ها و چارت‌های پیشرفته‌ای تحت این بستر وجود دارند.

از این پس در ایمیل‌های ارسالی از طرف کوکوین عبارت شما در آن مشاهده خواهد شد. از طریق برنامه Google Authentication کد تأیید دو عاملی را در کادر وارد کنید و سپس گزینه Next را کلیک کنید. سپس داخل نرم‌افزار موبایلی، کدی به شما نمایش داده می‌شود که هر 60 ثانیه تغییر می‌کند. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید شما دو گزینه برای بالا بردن امنیت حساب خود در دسترس دارید.

صرافی ارز دیجیتال

این صرافی دارای حجم نقدینگی بالایی است و همچنین از 200 ارز کریپتو و 400 مارکت مختلف پشتیبانی می کند. برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید. و جزو 10 صرافی برتر جهان از لحاظ حجم معاملات، می باشد. با کلیک بر روی “Allow” از آموزش های رایگان سایت مطلع شوید.

این پکیج ها می توانند فرآیند احراز هویت شما را با اطلاعات شخصی شما ولی با استفاده از رابط هایی که در خارج از کشور وجود دارند، تکمیل نمایند و اکانت وریفای شده را ظرف 2 الی 3 روز کاری تحویل شما دهند. جالب است بدانید که این پکیج ها شامل پشتیبانی هستند و هر موقع هر مشکل احتمالی برای حساب کاربری شما به وجود آمد، می توانید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید تا مشکل در اسرع وقت برطرف شود. صرافی کوکوین یکی از صرافی های مطرح و محبوب در ایران به شمار می آید، این صرافی دیدگاهی دو سویه با ایرانیان دارد نه آن ها را تحریم کرده است و نه احراز هویت با پاسپورت ایرانی را انجام می دهد. این صرافی آی پی ایران را مسدود نکرده است و شما می توانید بدون احراز هویت تا سقف روزانه ۵ بیت کوین را انتقال دهید. Kucoin – صرافی ارز دیجیتال کوکوین حجم معاملات مناسبی دارد و از تعداد ارزها زیادی در اسپات پشتیبانی می کند چیزی حدود 400 جفت معامله متفاوت دارد.

استفاده از رمزهایی که قبلا در جاهای دیگر وارد شده است، پشنهاد نمی‌شود. پس از چند دقیقه، ثبت نام شما کامل می‌شود و می‌توانید وارد صفحه کاربریتان در صرافی کوکوین شوید. در این میان، تعداد انگشت شماری صرافی وجود دارند که هنوز برای ایرانی‌ها محدودیت در نظر نگرفته‌اند. البته صرافی کوکوین چندان هم دست ایرانی‌ها را برای فعالیت باز نگذاشته است. کمیسیون برداشت در این صرافی کمترین هزینه در میان سایر صرافی‌های مبتنی بر ارز دیجیتال محسوب شده و بسته به نوع رمزارز متفاوت است. برای مثال هر زمانی که کاربر قصد برداشت داشته باشد هزینه برداشت بیت‌کوین برابر با ۰.۰۰۰۴ BTC خواهد بود که این میزان کمتر از متوسط هزینه‌های برداشت در سایر صرافی‌ها است.