اقامت و مهاجرت به کانادا + هزینه و شرایط 2023 موسسه اصطهباناتی-همیار مهاجرت

برای کاهش ریسک‌های پذیرش، سازمان مهاجرت کانادا نظارت‌ زیادی در پذیرش مهاجران و همچنین، مدت اقامت موقت آن‌ها پس از ورود به کانادا دارد. در این مدت، لازم است تا از تمام قوانین کانادا تبعیت کنید و همچنین عملکرد مناسبی داشته باشید. تراست تجربه ی سالها نمایندگی متقاضیان مهاجرتی را دارد و توسط مشاورین و وکلای خبره و با تجربه خود، صدها پرونده موفق مهاجرتی را دارد. عضویت در انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا ، اجازه ی قانونی تشکیل درخواست مهاجرتی برای تمامی سناریو های مهاجرتی و حقوقی را می دهد به علاوه تراست، نماینده رسمی دانشگاه ها و کالج های مختلف در سرتاسر کانادا می باشد. درمورد اینکه چطور باید این کار را انجام داد یا چه مسیری برای آن بهتر است، باید وقت مشاوره رزرو کنید تا شرایط شما به طور کامل توسط مشاورین موسسه مهاجرتی تراست بررسی شود. نمی توان یک نسخه آماده برای همه پرستاران خانگی پیچید تا فقط از همین مسیر اقدام کنند.

دیدگاه برای “مهاجرت به کانادا”

پیش از هر چیز باید بدانید که از این طریق باید دارای سابقهٔ کار در استان‌های چهارگانه یا دارای دیپلم دبیرستان‌های کانادا یا مدرکی معادل آن باشید. در این طرح چنانچه مایل به زندگی در این استان‌ها هستید و از کارفرمایان فعال در این استان‌ها پیشنهاد شغلی دارید، می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. افرادی که دعوت‌نامه دریافت می‌کنند باید طی ۶۰ روز درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم در قالب یکی از برنامه‌هایی که پیش‌تر اشاره کردیم، کامل و هزینه‌ٔ مربوطه را پرداخت کنند. زمان بررسی درخواست‌هایی که از طریق اکسپرس اینتری ارائه می‌شوند، ۶ ماه است. اگر پیشنهاد شغلی از کارفرمای معتبر کانادایی داشته باشید، سریع‌تر به اقامت دائم دست پیدا می‌کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی آتلانتیک

اگر مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه شغلی و مهارت زبان و کمتر از ۳۵ سال سن دارید، شانس خود را در یکی از برنامه های استانی کانادا نیز امتحان کنید. در حدود ۱۰۰ روش مهاجرت به کانادا وجود دارد که منجر به اقامت دائم کانادا می‌شوند. در ادامه روش‌های اخذ اقامت دائم کانادا را که برای ایرانیان مورد استفاده‌ است معرفی می‌کنیم.

اقامت موقت کانادا چیست؟

تیم کارشناسان ما با مشاوره هوشمندانه و پشتیبانی مستمر، شما را در دستیابی به رویایتان یاری خواهند داد. اگر قصد مهاجرت به کانادا از ترکیه را دارید، می‌توانید از خدمات موسسه مهاجرتی صبا ویزا کمک بگیرید. مشاوران ما آمادگی دارند تا به صورت رایگان ابهامات شما را برطرف کنند. همچنین می‌توانید پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید تا دیگر نگران انجام مراحل مهاجرت خود نباشید.

اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران مهاجرتی ما سریعا برای مشاوره با شما تماس بگیرند. سلام پروانه عزیز….مشاوران ارشد پارسی مجله خبری مهاجرت کانادا شما رو کاملا در این زمینه راهنمایی خواهند کرد . شماره تماس شما ثبت شد و در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار میشود .

  • همسر اسپانسر کننده باشید و واقعی بودن رابطه را اثبات کنید که ازدواجتان صوری و به قصد اخذ اقامت دائم کانادا نبوده است.
  • بهتر است نمره ای بالاتر از سطح 7 بگیرید تا به عنوان مثال در کانادا فرصت شغلی پیدا کنید.
  • خب، اول از جذاب‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به کانادا شروع کنیم.
  • ویزای خود اشتغالی کانادا ویژه افرادی است که می‌توانند بر اساس مهارت ورزشی یا هنری در کانادا اشتغال زایی کنند.
  • راه های متفاوتی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که سرمایه گذاری، کار و یا تحصیل از جمله آنهاست.

اما اگر وقت کافی ندارید، زبان انگلیسی‌تان خوب نیست یا استرس دارید بهتر است از مشاوران حقوقی کمک بگیرید. مزیت اقدام از موسسات مهاجرتی این است که از آخرین تغییرات و قوانین جدید مهاجرت به کانادا آگاه هستند. از طرفی مشاوران حقوقی، با تجربه‌ای که دارند می‌توانند بهترین روش مهاجرت با شرایط خاص شما را انتخاب کنند. بر طبق آمار سازمان همکاری و توسعه اقتصادی برای سال جاری میلادی، برای خدمات درمانی هر فرد در کانادا سالانه مبلغی در حدود 8 هزار دلار از سوی دولت هزینه می‌شود که مبلغ سرانه مراقبت‌های پزشکی این کشور در سال جاری می‌باشد. در واقع بیمه درمانی سراسری و امکانات پیشرفته پزشکی در این کشور متوسط امید به زندگی در این کشور را به سن 82 سال رسانده و کانادا را در رتبه‌بندی امید به زندگی در مقام 18ام جهانی قرار داده است.

به صورت کتبی تعهد دهد که به مدت سه سال ساپورت مالی همسر خود را به عهده خواهد گرفت. از لحاظ جسمی سالم باشید و آزمایشات پزشکی کانادا را انجام داده باشید. نمره زبان انگلیسی یا فرانسه در سطح CLB ۵ در مهارت‌های اسپیکینگ و لیسینینگ و نمره CLB ۴ در مهارت‌های رایتینگ و ریدینگ داشته باشید. وظایف شما در حرفه‌ای که کار کرده‌اید باید طبق شرح وظایف در ناک‌های شغلی کانادا باشد. می‌توانید به‌راحتی با آن‌ها در تماس باشید، از روند پیگیری پرونده مطلع شوید، به‌صورت حضوری آن‌ها را ملاقات کرده و احساس راحتی و اطمینان بیشتری در روند پُراسترس و پر چالش مهاجرت داشته باشید.

ویزای خود اشتغالی کانادا ویژه افرادی است که می‌توانند بر اساس مهارت ورزشی یا هنری در کانادا اشتغال زایی کنند. از آنجائیکه در سال‌های اخیر افراد بسیار زیادی خواهان مهاجرت به کانادا از طریق ویزای خود اشتغالی بوده‌اند، محدودیت‌های بیشتری برای آن در نظر گرفته شده و شانس اخذ این ویزا را کاهش داده است. اگر واقعا قصد و نیاز به مهاجرت داشته باشید، کشور کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و اقامت به شمار می‌رود.