اقامت و مهاجرت به کانادا + هزینه و شرایط 2023 موسسه اصطهباناتی-همیار مهاجرت

یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا ایجاد یک کسب و کار پر سود و موفق است. البته می‌توانید خودتان کسب و کار را آغاز نکنید و مبلغی به دولت و سازمانی بدهید آنها برای شما سرمایه گذاری کنند. هدف از این برنامهٔ مهاجرتی، تقویت اقتصاد و بازار کار کانادا با جذب افرادی از خارج کشور است که سرمایه، مهارت‌های کارآفرینی، و هوش تجاری دارند؛ مانند سرمایه‌گذارها، کارآفرینان و افراد خوداشتغال‌. همانطور که در بالا گفته شد برای مهاجرت به کانادا، روش‌های مختلف بسیاری وجود دارد اما لزوما همه این روش‌ها موفقیت آمیز و مطمئن و سریع نیستند. مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ از بهترین روش های مهاجرت تضمینی به کانادا است که اخیرا این کشور برای سهولت در مهاجرت صاحبان کسب و کارها و ایده های خلاق ارائه کرده است.

  • می‌تواند برایتان درخواست اقامت دائم کانادا را داده و شرایط مهاجرتتان به این کشور را فراهم کند.
  • با برخورداری از حداقل یک سال سابقه کاری در کانادا می توانید برای شرکت در این برنامه مهاجرتی درخواست خود را ارائه دهید.
  • طی حضورتان در کانادا، فرزندتان می‌تواند برای ویزای اسپانسرشیپ والدین درخواست دهد و حضورتان در این کشور را دائمی کند.
  • همچنین هزینه‌ی درخواست مهاجرت به کانادا از طریق روش اسپانسرشیپ برای همسر، والدین و پدر بزرگ / مادر بزرگ 1050 دلار و برای فرزندان 150 دلار است.

علاوه بر این وکیل مهاجرتی کشور کانادا می تواند جزئیات لازم در مورد هزینه مهاجرت به کشور کانادا و شرایط مهاجرت به کشور کانادا را از همان ابتدای کار به متقاضی ارائه دهد تا متقاضی با چشم باز تصمیم به مهاجرت بگیرد. مهاجرت به دیگر کشورهای جهان چه کشورهای اروپایی و آسیایی و چه آمریکا و استرالیا و کانادا کاری پیچیده و دشوار و نیازمند تخصص کاری است. این گونه نیست که متقاضی امروز تصمیم به مهاجرت بگیرد و فردا در کشور مورد نظر باشد. حتی اگر از طریق موسسه های مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت کانادا و وکیل مهاجرت تورنتو اقدام کنید، روند مهاجرت به شهر تورنتوی کانادا زمان بر است و البته هزینه مجله خبری مهاجرت را نیز باید در نظر داشت. متقاضیان مهاجرت حتماً باید به این نکته توجه داشته باشند، هر روشی را که برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب می کنند هزینه خاصی در پی خواهد داشت.

هر یک از این برنامه های مهاجرتی شرایط مخصوص به خود را برای متقاضیان مهاجرت به کانادا در نظر گرفته اند. ذکر این نکته ضروری است که برنامه نیروی کار ماهر فدرال یا برنامه اسکیلد ورکر فدرال که در بالا به آن اشاره شد، یکی از انواع برنامه نیروی کار ماهر کانادا است. یکی از اصلی ترین سوال هایی که متقاضیان مهاجرت به کانادا مطرح می کنند این است که برای مهاجرت به کانادا باید از کجا شروع کنند؟ شاید فکر کنید، اولین گام مطالعه زبان انگلیسی است، یا فراهم کردن تمکن مالی.

زیرا وکیل و مشاور مهاجرت، به قوانین و مقررات و روال کار آشنایی بیشتری دارند و راه را برای شما هموار می‌کنند. ارزانترین راه مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی اکسپرس اینتری کاناداست، اما کوتاه نیست و شرایط امتیازی دشواری دارد. انتخاب درست روش مهاجرت به کانادا به عوامل بسیاری بستگی دارد، توصیه می شود که به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه کرده تا شرایط شما دقیق تر بررسی شود. این موضوع مشکلات زیادی برای مهاجران به خصوص مهاجران جدید داشت و باعث شد افرادی که نیاز به مهاجرت و اخذ ویزای کانادا داشتند برای این موارد به کشورهای اطراف ایران مهاجرت کرده و خدمات کنسولی را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این برنامه مهاجرتی، می‌توانید به صفحه روش مهاجرتی ICTمراجعه بفرمایید.

به عنوان مثال اگر قصد دارید از طریق سرمایه گذاری وارد کانادا شوید بسته به این که کدام شیوه سرمایه گذاری را انتخاب کنید، هزینه های آن متفاوت است. با این حال به صورت تقریبی در این بخش مهمترین هزینه های مهاجرت به کشور کانادا را ذکر می کنیم. اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های استان های آتلانتیک و مهاجرت به کشور کانادا و در نهایت اخذ جاب آفر از کارفرماهای این استان به مراتب از اخذ پذیرش تحصیلی از استان های پرجمعیت و پرطرفدار مانند بریتیش کلمبیا، انتاریو و کبک راحت تر است. یکی از برنامه های مهاجرت به این استان های آتلانتیک کانادا اخذ جاب آفر از کارفرمای کانادایی در این استان ها است. متقاضیانی که دارای سوابق تحصیل در دانشگاه های این استان ها می باشند، برای اخذ پیشنهاد کار و جاب آفر Job Offer از کارفرمای این استان ها و یا شرکت در برنامه مهاجرت استانی PNP دارای امتیاز بالاتری می باشند.

تقریباً 33 درصد از صاحبان مشاغل در کانادا مهاجر هستند که به نوبه خود یک آمار قابل‌توجهی است. سرمایه گذاری در کانادا روش های بسیار متنوعی دارد و دولت با توجه به قوانین مهاجرت به کانادا از سرمایه گذاران و دارندگان ایده کسب و کار حمایت می کند. طبق قوانین مهاجرت به کانادا علاوه بر امکان داشتن درآمد دلاری ، می توانید به این طریق از امکان تحصیل رایگان فرزندان خود در مدارس کانادا بهره مند شوید. در واقع پیشنهاد ما به کسانی که میخواهند از طریق تحصیل فرزندشان در کانادا به اقامت دائم برسند، راه اندازی بیزنس است که ممکن است کم هزینه تر و سریع تر باشد. مهم ترین و محبوب ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های موجود در سیستمی با نام سیستم اکسپرس اینتری کانادا تعریف شده اند. به شکلی که افراد دارای مهارت و تجربه کاری مفید می توانند به راحتی و در یک مرحله، از طریق یکی از روش های اکسپرس اینتری، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

مهاجرت کانادا از طریق خود اشتغالی

اگر متعهل و دارای فرزند هستید، باید مدارک ازدواج و گواهی تولد فرزند خود را نیز به آفیسر پرونده ارائه کنید. همچنین پاسپورت شما نیز باید حداقل 7 ماه اعتبار باقی مانده و دو صفحه خالی را نیز برای ثبت مهره‌های ویزا در اختیار آفیسر پرونده قرار دهد. البته دقت کنید که زمان صدور ویزا و با وقت مصاحبه اندکی اختلاف زمانی دارد. به طور کلی برای مهاجرت به کانادا باید به سفارت این کشور مراجعه کنید. متاسفانه کشور کانادا در ایران سفارتی ندارد و باید به یکی از کشورهای همسایه ایران برای مصاحبه حضوری سفر کنید. ترکیه و ابوظبی برای مراجعه حضوری به سفارت کشور کانادا گزینه مناسب‌تری هستند و بیشتر افراد از این دو کشور برای انجام مراحل دریافت ویزای خود استفاده می‌کنند.

در صورتی که بتوانید یک کارفرما را بیابید که برای شما دعوتنامه کاری ارسال نماید، اخذ ویزای بدون ممانعت انجام می پذیرد. بله بهترین و سهل الوصول ترین راه برای شما، اقامت سرمایه گذاری است که کمک میکند شما و خانواده تان اقامت این کشور را بگیرید. بایستی رزومه کاری خود را برای مراکز ارائه دهنده خدمات شغلی ارسال کنید تا در صورت نیاز برای شما دعوتنامه کاری ارسال کنند، اما در نظر داشته باشید که می توانید با گذراندن دوره های فنی در رشته مرتبط نیز ، وارد بازار کار شوید.

دو مبلغ 85 و 100 دلار کانادا برای طی کردند روند پرونده نیاز است. افراد زیر 14 سال و بالای 85 سال نیازی به انگشت نگاری ندارند و به همین دلیل نیازی نیست مبلغ 85 دلار آن را پرداخت کنند. بقیه افرادی که در این محدوده سنی ( 14 تا 85 ) هستند باید انگشت‌نگاری شوند و مبلغ آن را نیز بپردازند.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص فدرال