برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم راهنمای جامع ۲۰۲۳ هزینه، شرایط و مدارک-همیار مهاجرت

مورد دوم، ویزای این کشور را اخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپردازید. و در صورتی که موقعیت متناسبی یافتید، برای ویزای کار درخواست دهید. شما در صورتی که برای 5 سال متوالی در این کشور اقامت موقت را داشته باشید، در نهایت موفق خواهید شد تا اقامت دائم را نیز اخذ کنید. با سلام.من لیسانس حقوق دارم.و دارای مدرک طراحی و نقاشی هم هستم.میخواستم اگه میشه منو راهنمایی کنید در رابطه با گرفتن ویزا و مهاجرت به کانادا…. به دلیل این که شرایط شما اندکی پیچیدگی های حقوقی دارد؛ لازم است حتما شرایط شما مورد بررسی کارشناسان مهاجرتی حقوقی ما قرار بگیرد تا راهکار های ممکن به شما ارائه شود.

فلذا توصیه میشود اگر قطعا هدف این است که از طریق ازدواج واقعی قصد ورود بهکانادارا دارید دست به این عمل بزنید. نکته ی بسیار مهم در مورد ویزای توریستیکانادااین است که این نوع ویزا با اینکه طولانی مدت میباشد اما به راحتی قابلیت تبدیل به ویزاهای بلند مدت و اقامتی را ندارد .البته این امری غیر ممکن نیست. البته اگر فرد از کشور مورد نظر دارای دعوتنامه ی معتبر از اقوام و دوستان خود باشد نیز شانس بالایی برای ویزا خواهد داشت. به نظرم فرم مشاوره روی سایت رو پر کنید تا کامل راهنماییتون کنیم. سلام متاسفانه اگر ایشون ویزاشون موقت باشه با نامزدی نمی تونید اقدام کنید باید ازدواج کنید.

هر چه امتیاز بالاتری کسب کنید، شانس اخذ اقامت کانادا برای شما بالاتر است. در خصوص ثبت شرکت خدمات تاسیساتی در کشور کانادا، چه شرایطی و چه مدارک و یا چند مدت سابقه کار مورد نیاز است من سازنده ساختمان هستم در واقع سرمایه گذاری در ساخت و هیچگونه مجله خبری مهاجرت مدرک مهندسی مرتبط با ساخت و یا پروانه شغلی دارم. در این مراحله درخواست ویزای استارت آپ و اخذ اقامت دائم خود و خانواده تان را به اداره مهاجرت کانادا ارسال می کنید. پاسخ درخواست ویزای استارتاپ کانادا پس از حدود ۱۲ تا ۱۶ ماه مشخص خواهد شد.

چرا باید ترکیه را برای مراجعه به سفارت انتخاب کرد؟

کشوری مانند کانادا که تبدیل به یکی از ابر قدرت‌های اقتصادی جهان شده است به دنبال افرادی است که با تخصص، سابقه کاری، استعداد تحصیلی و قدرت کار آفرینی باعث رشد هر چه بیشتر اقتصادی و علمی این کشور باشد. کانادا یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که اقتصاد بسیار پویایی دارد و جزو پنج کشور برتر جهان از لحاظ کیفیت زندگی است. علاوه بر اینها دلایل دیگری هم وجود دارد که باعث می‌شود مهاجرت به این کشور افزایش زیادی داشته باشد یکی از مهمترین دلایل این است که جمعیت کشور کانادا در مقایسه با وسعت آن بسیار پایین است و همین جمعیت اندک هم به سمت پیری می‌روند.

هزینه مهاجرت کاری

ازدواج با تبعه کانادایی یا با افراد مقیم کانادا یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به این کشور است. به دلیل پیچیدگی اخذ ویزا از این طریق به شما توصیه می‌کنیم که تمام اقدامات خود را زیر نظر وکلای بین‌المللی انجام دهید تا دچار مشکل نشوید. برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، طرفین این امر باید شرایط خاصی داشته باشند. اول این که هر دو باید حداقل 18 سال سن داشته و دوم آن که فرد مقیم کانادا باید اثبات نماید که می‌تواند هزینه‌های زندگی همسر خود را نیز تأمین کند. اکثر PNP ها معمولا یک برنامه همراستا با سیستم اکسپرس انتری فدرال نیز دارند.

خب حالا از کجا بفهمیم تخصص ما جزو کدام گروه است؟ برای پیدا کردن گروه شغلی خودتان کافی است به قسمت NOC در سایت مهاجرت سر بزنید.در این سایت، تمام سطوح ۰ تا D را می‌توانید ببینید. بعد از پیدا کردن سطح، اسم سطح ( مثلا سطح A) یا اسم شغلتان (مثلا Civil Engineer) را در فیلتر پایین صفحه NOC وارد کنید تا کد شغلتان را بگیرید. البته شهرهای جنوبی و غربی کانادا (مثل ونکوور) آب و هوای معتدل‌تری دارند.

  • سیستم‌های تحصیلات و خدمات درمانی دولتی کانادا، از استانداردهای بسیار بالایی برخوردارند، بصورتی که برخی از شهروندان بریتانیا، خدمات درمانی و تأسیسات مرتبط در کانادا را بهتر از کشور خودشان توصیف کردند.
  • منظور از برنامه مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی کانادا RNIP چیست؟ اقامت در مناطق شمالی و روستایی کانادا بستری امن برای استفاده از مزایای شغلی این کشور برای مهاجرین فراهم می کند.
  • مثلا جواز کسب چه شغلی دارید، نمره زبانتان چند است، چه مدرک تحصیلی دارید، در چه شرایط سنی قرار دارید و مهم تر از همه، چقدر سرمایه دارید؟ پس داشتن جواز کسب به تنهایی کافی نیست.
  • در جدول زیر تعداد ایرانیانی که به کانادا مهاجرت کرده‌اند را لیست کرده‌ایم.
لطفا توجه داشته باشید که؛ قرارداد شما، از نظر دولت و اداره مهاجرت کانادا، زمانی معتبر خواهد بود که، طرف قرارداد شما، وکیل رسمی مهاجرت کانادا باشد و ایشان قرارداد را امضا کنند، نه نماینده، نه آژانس هواپیمایی، نه وکیل دادگستری، نه …. از ابتدای این راه تا ارائه بیزینس پلن دقیق و دریافت اقامت دائم کانادا همراه شما خواهیم بود. برخی از برنامه‌های مهاجرتی کانادا نیازی به مدرک تحصیلی ندارند؛ اما توجه داشته باشید که ارائه آن امتیاز و شانس شما را افزایش می‌دهند.