برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم راهنمای جامع ۲۰۲۳ هزینه، شرایط و مدارک-همیار مهاجرت

به طور عمومی فارغ‌التحصیلان پس از دو سال از اتمام تحصیل (و اشتغال) می‌توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کرده و پس از 5 سال برای شهروندی و تابعیت کانادا و اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایند. هر استان از کشور کانادا به جز استان کبک که سیستم مهاجرتی متفاوتی دارد، بنا به نیازمندی های خود شرایط ویژه ای برای پذیرش مهاجران خود را دارد. برای شرکت در این برنامه های مهاجرتی که البته جزو سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا هم هست، بهتر است از طریق همان اکسپرس اینتری اقدام کنید. جزئیات فراوانی در مهاجرت از طریق برنامه های استانی وجود دارد که یک وکیل متخصص و قانونی کانادا می تواند با توجه به مشخصات هر فرد بهترین روش مهاجرت را انتخاب نماید.

البته باید شرایط لازم را برای دریافت این ویزا و مهاجرت داشته باشید. برخی از این شرایط شامل تجربه تجاری، داشتن حداقل دو میلیون دلار دارایی خالص، گواهی پزشکی و غیره هستند. با مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شما به کل بازار منطقه آمریکای شمالی دسترسی خواهید داشت. همچنین از این طریق می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید که البته شرایط مخصوص به خود را دارد. اولین شرط مهاجرت به کشور کانادا از طریق خرید بیزینس تجاری اخذ ویزای کار Work Permit است. متقاضی با دارا بودن مجوز کار کانادا می تواند شرایط لازم برای خرید یک کسب و کار تجاری فعال را در این کشور فراهم کند.

از مزایای این روش، دریافت اقامت دائم کانادا برای تمام افراد خانواده است. اگر علاقمند به این روش مهاجرت به کانادا هستید، نگران ارائه بیزینس پلن استارتاپ نباشید و همه مراحل کار را به کارشناسان آتلانتیک ۷۲۴ بسپارید. شرایط مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه های مهاجرت کانادا و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا است. افراد متقاضی در این روش از طریق برنامه‌های (اکسپرس اینتری، جاب آفر، برنامه استانی و خود اشتغالی) می توانند اقامت کانادا را بدست آورند. البته باید توجه کنید که در این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. همچنین برای اخذ این نوع ویزا، ارائه مدارکی چون گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوء پیشینه و فرم‌های مربوطه پرشده ضروری است.

حداکثر سن برای مهاجرت به کانادا چقدر است؟

افراد ابتدا ویزای کار دریافت می نمایند و پس از یک یا دو سال سرمایه گذاری و فعالیت مستمر می توانند از یکی از روش های کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. اما با داشتن ویزای تحصیلی، دریافت اقامت دائم بسیار ساده‌تر می‌شود. راه‌های مختلفی هستند که می‌توانید برای تبدیل ویزا تحصیلی به اقامت دائمی استفاده کنید. با امتیازات تحصیل در کانادا و کار در کانادا، امتیاز مجموع شما تا حد خوبی بالا می‌رود.

در نتیجه، نیازهای بازار کار در هر استان و اهداف مهاجرتی در نظر گرفته شده برای یک استان با استان دیگر ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل، هر استان با توجه به نیازهای خود، شرایط مشخصی را برای پذیرش مهاجران عنوان کرده است. شرایط تعیین شده توسط اداره مهاجرت کانادا برای ویزای استارت دشوار نیستند اما نداشتن آنها به هیچ طریقی قابل جبران نیست. پس قبل از شروع از امکان بدست آوردن این شرایط اطمینان حاصل نمایید. یعنی شما نمی توانید با دریافت ویزای کاری به کانادا بروید و به دنبال کار بگردید.

مهاجرت به کانادا از طریق پایلوت مهاجرتی مناطق روستایی و شمالی

یکی از دلایل محبوبیت پاسپورت کانادا رتبه خوبه این نوع پاسپورت بین گذرنامه کشورهای مختلف است. 2.مدرک زبان تف TEF(Test d’évaluation du français)مختص متقاضیانی که قصد مهاجرت به استان ها یا شهرهای فرانسوی زبان کانادا را دارند. در این روش شما علاوه بر تمکن مالی که حدود ۱۳۰۰ دلار است، باید سرمایه مورد نیاز برای استان های مختلف را داشته باشید. میزان سرمایه مود نیاز کارآفرینی، براساس استان انتخابی شما متفاوت می باشد. متقاضی باید بر اساس جدول امتیازبندی دارای سن مناسب، تحصیلات، تجربه کاری و حرفه ای، تسلط زبانی و انطباق پذیری با حداقل امتیاز ۵۵ باشد. در واقع پدر و مادر فاقد تابعیت کانادا که فرزند آن ها در خاک کانادا متولد می شود، نمی توانند تابعیت کانادا را دریافت کنند.

اکسپرس اینتری باعث می شود تا فرد اقامت دائم کانادا را دریافت کند. اگر شما فرد متخصصی هستید و می خواهید همراه با خانواده به کانادا، مهاجرت کنید اکسپرس اینتری روشی بسیار مناسب برای شما خواهد بود زیرا از همان ابتدای مسیر می توانید اقامت دائم را دریافت کنید. مجله خبری مهاجرت از طریق کار، یکی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا است که با صرف هزینه کم با داشتن تخصص، دانش زبان انگلیسی و تجربه کار می‌توان اقامت این کشور را گرفت. آن‌ها می‌توانند با ورود به سیستم نمره‌دهی اکسپرس اینتری، اقامت کانادا را دریافت کنند. یکی از اهداف اصلی ادارهٔ مهاجرت کانادا، پذیرش مهاجران متخصص است.

  • شاید یکی از مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا که کم اهمیت به نظر برسد، مشاوره تحصیلی است.
  • تحصیل در کشور کانادا بسته به شرایط سنی، مدرک زبان و رزومه علمی شما دارد.
  • اما رکن اصلی اقامت از طریق آتلانتیک دریافت جاب آفر یا فرصت شغلی از کارفرمایان واجد شرایط در این استان هاست.
  • ممنون میشم لطف کنید و بهترین روش و هزینه زحمتی که انجام میدین رو بفرمایید.
  • در صورتی که اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط، راه‌ها و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشور کانادا را نداشته باشید، به وکیل نیاز خواهید داشت.