برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم راهنمای جامع ۲۰۲۳ هزینه، شرایط و مدارک-همیار مهاجرت

علاوه بر این متقاضیان افغانی واجد شرایط می توانند از طریق آدرس Canada- و یا IRCC.Situation سوال های خود در مورد طرح جدید اسکان افغانها در کانادا و یا فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا برای افغانها را مطرح کنند. همه متقاضیان برای مهاجرت به کشور کانادا باید ویزای اقامت این کشور را دریافت کنند. گرچه مهاجرت به کانادا از طریق سازمان ملل یا پناهندگی با اخذ ویزای توریستی و ورود به این کشور امکان پذیر است.

خرید کلینیک زیبایی در کانادا چه شرایطی دارد

اگر روش استانی را انتخاب می کنید با توجه به این که هر استان می تواند شرایط متفاوتی داشته باشد، مراحل مورد نیاز مختلف خواهد بود. مدارک زیر هم برای برخی روش های مهاجرت به کانادا مورد نیاز خواهد بود. بعضی از استان‌های کانادا، برنامه تجاری ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاران دارند. اگر دلتان می‌خواهد در استان خاصی اقامت کنید، حتما برنامه PNP آنجا را چک کنید.

ویزای سرمایه‌گذاری

کانادا برای برنامه‌های مهاجرتی خود هم مدرک زبان انگلیسی و هم مدرک زبان فرانسه را می‌پذیرد. در زبان انگلیسی، مدرک آیلتس جنرال و سلپیپ جنرال قابل قبول است و در زبان فرانسه مدرک تف ، و مدرک ت س اف . برای این برنامه حداقل مدرک تحصیلی مشخص نشده است اما برای کسب امتیاز مورد نیاز بهتر است مدرک تحصیلی ارائه دهید.

مهاجرت به کانادا از طریق توریستی

با ارزش بالای دلار کانادا و ثبات اقتصادی، شرایط آرام و مناسبی در این کشور برقرار است. برنامه پناهندگی در کانادا برای افرادی که پس از ورود به مجله خبری مهاجرت کانادا درخواست پناهندگی می‌دهند. از طرف یک کارفرما در کانادا پیشنهاد کار تمام وقت دریافت کرده و شایستگی عهده‌دار شدن آن سمت را داشته باشند.

شرکت ایران کانادا می‌تواند شما را در‌خصوص شرایط دریافت ویزای گاردین راهنمایی کند. متقاضیان واجد شرایط پس از ثبت‌نام الکترونیکی، وارد دسته‌ای می‌شوند که به آن به‌اصطلاح استخر می‌گویند. در این مرحله افراد برحسب امتیازی که کسب‌ می‌کنند، رده‌بندی می‌شوند.

  • ثبت شرکت در کانادا این امکان را به مهاجران می دهد تا بتوانند در این کشور حساب بانکی افتتاح کنند.
  • کافیست برای اولین قدم، فرم اولیه ارزیابی مهاجرتی را برای ما ارسال کنید تا از خدمات ارزنده ی ما بهره مند شوید.
  • در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با قوانین مهاجرت به کانادا آشنا شوید.
  • هر چه شناخت وکیل و مشاور از قوانین مهاجرتی عمیق‌تر باشد، او امکان ارائه پرونده قویتری را داشته و این موضوع به اخذ نتیجه مطلوب کمک می‌کند.
  • در این رابطه باید بدانید تنها کارشناسان متخصص و وکلای مهاجرت از این قوانین مطلع به صورت کامل هستند.

همچنین، اگر یکی از والدین کودک تابعیت کانادایی داشته باشد، حتی اگر کودک در کشوری به غیر از کانادا به دنیا بیاید، تابعیت کانادا می‌گیرد. همچنین، به سختی می‌توان حامی خواهر یا برادر بود و اسپانسرشیپ این اعضا فقط در شرایط خاص ممکن است. تمام مدارک مورد نیاز برای درخواست مهاجرت از لینک Funding Guidelines قابل دریافت است. چند نکته در پاسخ به این پرسش باید در نظر گرفته شود ولی مهمترین آن بالا بودن استاندارهای آموزشی در کشور کانادا می باشد. باوجود اینکه این کشور در موقعیت جغرافیایی ویژه ای قرار نگرفته است، سطح بالای رضایت از زندگی و امکانات مطلوب آن سبب محبوبیت این کشور در بین مقاصد مهاجرت شده است. اطلاعات و محتوای ارائه شده دراین سایت فقط جنبه اطلاعات عمومی داشته ونباید توصیه حقوقی در نظر گرفته شود.

به طور کلی همه کشورهای جهان برای اعطای تابعیت و شهروندی به کودکان متولد شده در این کشورها بر طبق دو قانون خون و خاک عمل می کنند. بر اساس قانون خون فرزندی که در یک کشور از پدر و مادر دارای تابعیت آن کشور متولد شود، آن فرزند نیز تابعیت آن کشور را دریافت می کند. اما بر اساس قانون خاک اگر فرزندی در خاک یک کشور متولد شود، صرف نظر از تابعیت پدر و مادر، آن فرزند تابعیت آن کشور را دریافت می کند. روش اول روش اکسپرس اینتری بوده و بر اساس سیستم امتیازبندی ویزا صادر می گردد.

توصیه می‌کنیم تا از راهنمایی ها و تجربه افراد متخصص و آگاه به امور مهاجرتی استفاده کنید. اگر تصمیم دارید تا به کانادا مهاجرت کنید، می توانید از مشاوره مهاجرت به کانادا که یکی از خدمات موسسه معتبر مهاجرتی تراست است، استفاده کنید. یکی دیگر از روش مهاجرت به کشور کانادا، شرکت در برنامه تجربه کبکی است که به اختصار PEQ نیز نامیده می شود. یکی از راه‌های مهاجرت امن و راحت و البته قانونی برای سرمایه گذاران، مهاجرت از طریق کارآفرینی در کشورهای خارجی است. امروزه بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان ایرانی برای رفاه حال خود و خوانواده، توسعه کسب و کار و بهبود کیفیت زندگی خود به کشورهای خارجی به خصوص کشور کانادا مهاجرت می‌کنند.