بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

اما جهت خرید محصولاتی مثل آب شیرین کن خانگی که ارتباط مستقیم با سلامتی خانواده دارند، این معیار باید پس از بررسی سایر ملاکهایی که از اهمیت بیشتری برخوردارند، مورد بررسی قرار گیرد. آب تصفیه کن خانگی قادر است با انجام چند مرحله پشت سر هم آب را کاملا تصفیه کند که در تصفیه خانه های صنعتی این کار امکان پذیر نیست. این دستگاه تصفیه آب سرشیری به شما در تهیه بهترین مزه قهوه و چای کمک کند. بنابر این در استفاده از دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس مطمئن باشید که ضمن تصفیه آب با بالاترین کیفیت برای آشامیدن با تعبیه فیلترهای مینرال، دیگر نیازی نیست نگران کمبود املاح مفید و ضروری بدن مانند کلسیم، منیزیم و پتاسیم باشید. پیشنهاد می شود جدای از نکات گفته شده در بالا، با توجه به مدل دستگاه خود، حتماً با کارشناسان مربوطه مشورت کنید.

از فیلتر کربنی برای خنثی کردن اکسید کننده های آزاد در آب مانند کلر استفاده می شود. در مواردی که هدف تصفیه آب و تولید آب شرب است، استفاده از فیلتر کربن باعث بهتر شدن طعم و بو آب می شود. اسمز معکوس برای تولید آب بسیار تمیز برای سیستم های آب آشامیدنی ، دیگهای بخار صنعتی ، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد آرایشی ، تولید دارویی ، نمک زدایی از آب دریا و بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده می شود.

این استاندارد ها به شما کمک می کند تا از اصلی بودن دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. این فیلترها تا 99٪ سموم را از بین می برند. علاوه بر برند، به قیمت دستگاه ها هم توجه کنید، مسلما برند معتبرتر، قیمت بالاتری دارد. آب از شیر ممکن است شفاف باشد، اما برخی مواد اضافی دارد که برای سلامتی خرید دستگاه تصفیه آب ما خوب نیست. این دستگاه با این رنج قیمت نسبت به رقبای خود که اکثر آنها مونتاژ یا ساخت ایران می باشد، قیمت مناسبی دارد. یک دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلترهای متناسب با نیاز هر خانواده، شاید یکی از بهترین هدیه ها برای صاحب خانه ای باشد، که با بینی حساس خود می تواند بوی فلزات و کلر را از 5 کیلومتری هم تشخیص دهد.

که نوع طراحی این دستگاه با هم متفاوت می باشد.

امروزه فیلتر شنی استخر به جهت مزایای بسیار یکی از پرکاربردترین فیلتر های تصفیه استخر به شمار می رود. بسته به نوع آب ورودی و میزان آلاینده های آن می توان از انواع مختلفی از ترکیبات شیمیایی استفاده کرد. که نوع طراحی این دستگاه با هم متفاوت می باشد. شوری یا میزان مواد محلول در اب را با نماد TDS نشان می دهند. حتما جنس قطعات پلاستیکی را بسنجید و مطمئن شوید که این قطعات اصل هستند چون اگر اصلی نباشند، عمر دستگاه کم می شود.

قیمت دستگاه تصفیه آب

هرچه میزان TDS بیشتر باشد، قیمت دستگاه تصفیه RO نیز افزایش پیدا می کند. هر چه قدر این میزان کمتر باشد، فرایند های داخلی دستگاه بیشتر است که متناسب با آنها قیمت دستگاه افزایش میابد. به طور کلی فرایند اسمز معکوس با استفاده از غشاهای مختلف فرایند تصفیه انجام می شود. فرایند تصفیه به روش اسمز معکوس در واقع یک روش طبیعی است که با استفاده از ماشین آلات صنعتی و گسترش تکنولوژی به یک فناوری مهم در صنعت تصفیه آب تبدیل شده است. این محصول بهترین دستگاه آب تصفیه کن موجود در بازار است.

تمامی قطعات دستگاه باید از یک برند باشند؛ به عبارتی از برند های مختلف نباشند. بعد از طراحی دستگاه تصفیه آب صنعتی و قبل از ساخت آن، می توانید از شرکتی که پروژه طراحی را به آن سپرده اید درخواست کنید تا برند قطعات تعبیه شده را در اختیار شما قرار دهند. سایت آکوا کلاسیک را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید، شما می توانید به این سایت مراجعه کنید و دستگاه تصفیه ایده آل خود را انتخاب کنید، سپس خریدتان را انجام بدهید. بلکه آسیب جبران ناپذیری به بدن وارد می کند. روش اسمز معکوس تنها روشی است که می تواند تا 98 درصد آلاینده و املاح آب را از بین ببرد و سختی آب را تا میزان قابل توجهی کم کند. حتی در برخی موارد می توان با استفاده از این دستگاه تصفیه آب صنعتی RO، آب را در حد آب مقطر تصفیه کرد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

همچنین با استفاده از این روش می توان آب مورد دستگاه های صنعتی، آب مصرفی دامداری و کشاورزی، ماشین آلات و غیره را تامین کرد. فاضلاب کارخانه ها و بیمارستان ها، کود ها و آفت کش های کشاورزی، فلزات سنگین، کلر و غیره عوامل آلودگی آب هستند. از مواد شیمیایی مورد استفاده می توان به آنتی اسکالات برای کنترل رسوب و کلر برای حذب باکتر و غیره اشاره کرد. فیلتر ممبران فیلمتک 13 لایه مینروا با میلیون ها منافذ ریز ، تمام املاح موجود در آب لوله کشی را حذف می کند و سپس به پساب خروجی فاضلاب هدایت می کند.

برای تزریق آنتی اسکالانت از پمپ تزریق و مخزن ذخیره استفاده می شود. پمپ دستگاه سافت واتر اورجینال مدل 2800 می باشد که 1.6 لیتر آب را در دقیقه پمپاژ میکند. در این سیستم ابتدا آب ورودی با استفاده از پمپ پیش تصفیه بوستر به فیلتر فرستاده می شود. اما قصد ما این می باشد که یک نوع مدل از این نوع دستگاه را به شما بگویم. اتوماسیون باعث خودکار شدن بسیاری از عملکردهای سیستم می شود و نیاز به اپراتور را کمتر می کند. فیلتر شنی ذرات معلق در آب مانند مواد آلی، پلانکتون ها، باکتری ها و ذرات رنگ را از آب جدا می کند. در دستگاه تصفیه آب خانگی از روش های تصفیه مختلف برای رسیدن به استاندارد آب بهداشتی استفاده می شود. دستگاه تصفیه آب صنعتی RO در ابعاد بسیار بزرگ طراحی شده اند و از جمله دستگاه های پرکاربرد برای تصفیه آب و فاضلاب به منظور تهیه آب سالم و بهداشتی می باشند.این دستگاه با استفاده از یک سیستم ساده می تواند حجم زیادی از آب را تصفیه کند.

بهترین دستگاه تصفیه آب

همچنین تعویض بی وقفه فیلتر تصفیه آب در دستگاه تصفیه آب ، باعث ورود باکتری و انواع میکروب به داخل آب میشود. دستگاهای تصفیه آب به طور مستقیم با سلامت شما ارتباط دارند. مشخصات این پمپ با توجه به حداقل آب ورودی و دبی مورد نیاز تعیین می شود. سایز فیلتر هایممبران خانگی 10 اینچ هستند و قطر آن ها 2.5 اینچ می باشند. این اکسید کنندهها در صورت تماس با سطح ممبران باعث آسیبهای دائمی به آن میشوند. این دستگاه از جمله واحدهای مهم در تمامی واحدهای کارخانجات، صنایع و کارگاه های بزرگ و کوچک شناخته می شود. اغلب دستگاه های تصفیه آب صنعتی از این قابلیت برخوردار هستند و می توان از آن برای تصفیه آب مصرفی کارخانه ها، کارگاه ها، صنایع و غیره استفاده نمود.

خرید تصفیه آب

روش اسمز معکوس: دستگاه های تصفیه آب خانگی امروزه اغلب از سیستم اسمز معکوس RO برای تصفیه کردن آب استفاده میکنند. البته ناگفته نماند که از روی این برندها کپیبرداری شده و بسیاری از کارگاهها در داخل ایران دستگاههای تصفیه آب را مونتاژ میکنند و لیبل برندهای معروف را بر روی آنها میچسبانند (حتی حک برجسته مانند Made in Taiwan بر روی قطعات دستگاه میزنند) و با همان بستهبندی وارد بازار میکنند. تفاوتی که بین این دو دستگاه وجود دارد این است که دستگاههای تصفیه آب RO مجهز به فیلتر ممبران هستند که در مقایسه با دستگاههای فیلتراسیون از قدرت تصفیه بالاتری برخوردارند. نکته مهم این است که در ساخت بسیاری از فیلترهای موجود در دستگاههای تصفیه و پارچ تصفیه بیشتر سعی شده مسائل مربوط به ظاهر آب و خروجی از دستگاه از جمله میزان شفافیت آن مورد توجه قرار گیرد.

خرید فیلتر تصفیه آب