خرید اینترنتی، قیمت و فروش اینورتر خورشیدی | nnqenergy

این ویژگی مبدل های خورشیدی ، باعث محبوبیت این تجهیز در میان کاربران و نصب کنندگان سیستم های خورشیدی شده است. مشخصات اینورتر خورشیدی بنا به مدل و نوع برند آن متفاوت می باشد به همین دلیل قبل از خرید اینورتر خورشیدی، کاتالوگ یا دفترچه راهنمای نصب آن را به خوبی مطالعه نمایید. همان طور که گفته شد انواع اینورترهای خورشیدی از نظر کاربرد به آفگرید و آنگرید تقسیم میشوند.

این سری دیجیتال اینورتر CarSPA ،از توان 300W الی 3500W تولید میشود. برای دستگاه های غیر موتوری میتوان از اینورتر شبه سینوسی استفاده کرد.در صورتی که از اینورتر تمام سینوسی نیز میتوان استفاده کرد. اینورتر های متصل به شبکه برق را از پنل های خورشیدی دریافت میکنند انرا به برق 220 ولت تبدیل میکنند و به شبکه برق ملی تزریق میکنند.

به صورت کلی ما دو نوع سیستم پمپ آب خورشیدی داریم که با نام های AC و DC شناخته میشود. پمپ های DC خود به دو نوع زغالی و غیر زغال تقسیم می شوند و پمپ های AC در دو نوع تک فاز و سه فاز موجود می باشند. در ابتدا مختصری در مورد معایب و مزایای پمپ های DC خواهیم داشت سپس به بررسی کامل پمپ های AC تک فاز و سه فاز و همپنین نحوه راه اندازی آنها خواهیم پرداخت. هدف اصلی این پروژه طراحی سیستمی است که از انرژی خورشیدی برای لوازم خانگی از اینورتر استفاده خرید اینترنتی اینورتر پنل خورشیدی می شود.

اینورتر خورشیدی سینوسی 1500 وات 24 ولت Darda ( کره جنوبی ) DK1215

خرید اینترنتی، قیمت و فروش اینورتر خورشیدی | nnqenergy

انواع اینورترهای خورشیدی از نظر کاربرد برای نیروگاه های به آفگرید و آنگرید تقسیم میشوند. با استفاده از پکیج برق خورشیدی 500 وات ساعت برای استفاده روشنایی ،شارژر مبایل ،شارژ چراغ قوه ، رادیو و تلویزیون کم مصرف این سیستم برای.. این نوع اینورترها تعادلی بین کیفیت و قیمت می باشند که می توان آن ها برای کاربردهایی که نیازی به موج با کیفیت نیست با قیمت مناسبتر تهیه کرد.

  • این وسیله پرکاربرد انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها توانسته به خوبی در صنعت ایفای نقش کند اما چند نمونه اینورتر خورشیدی در بازار موجود است که نسبت به بقیه شناخته تر هستند که ما در اینجا می خواهیم به چند نمونه از این محصول عالی بپردازید.
  • وسیله های برقی معمولاً برای استارت اولیه نیاز به توان بالاتری از توان ذکر شده دستگاه دارند.
  • تا کنون به ارائه خدمات در خصوص معرفی منابع اصلی فروش محصولات آی تی و …
  • 💡گروه مهندسی تک اینورتر تامین کننده انواع اینورتر خورشیدی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.
  • سایت ایران تجارت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  • این شرکت انواع سازه و استراکچر پنل خورشیدی را نیز تولید و در بیشتر نقاط کشور دارای نماینده جهت اجرای نیروگاه خورشیدی است.

این محصول قابلیت انتخاب بین ورودی DC و AC را بطور اتوماتیک فراهم می‌کند بطوریکه با قطع یک منبع جریان بار بوسیله منبع دیگر حفظ می‌شود(حفاظت در برابر از بین رفتنن اطلاعات). سری P شرکت Carspa از نوع اینورترهای تمام سینوسی است که در مواردی که موج خروجی کیفیت بالایی باید داشته باشد باید از این نوع بهره گرفت . سری P خروجی سینوسی با کیفیت مناسب برای بارهای حساس در اختیار قرار می دهد که گاهی از ولتاژ شبکه نیز با کیفیت تر است. به این نکته توجه کنید که اینورتر تمام سینوسی قیمت بسیار بیشتری از اینورتر شبه سینوسی دارد.پس در مواقعی که مصرف غیر موتوری دارید استفاده از اینورتر شبه سینوسی به صرفه تر است.

تماس با ما

همانطور که بیان شد پنل های خورشیدی برق DC تولید میکنند و برای راه اندازی پمپ های AC با پنل خورشیدی به اینورتر پمپ نیاز داریم. سازکار در سیستم های منفصل از شبکه به این صورت است که انرژی خورشیدی مستقیما از پنل‌های خورشیدی عبور می‌کند و در باتری ذخیره می‌شود. اینورتر‌های off-grid جریان dc باتری را به جریان ac مورد نیاز تجهیزات برقی تبدیل می‌کند. هم چنین این نوع اینورتر‌ها برخلاف اینورتر‌های متصل به شبکه می‌توانند برای استفاده پرتابل نیز بکار روند.