روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-همیار مهاجرت

شیوه‌های راه اندازی و علی الخصوص خرید بیزینس فعال پیچیدگی‌های قانونی خود را دارند و به راحتی منجر به اقامت دائم کانادا نمی‌شوند. بنابراین، وقتی تیترهایی مانند « با سرمایه گذاری در کانادا مقیم دائم آن شوید» را می‌بینید، گول نخورید! اگر راه اندازی یا خرید بیزینس شیوه مهاجرتی مورد نظر شماست، حتما از وکلای متخصص این حوزه که کاملا با قوانین مهاجرتی کانادا آشنا هستند، کمک بگیرید. یادتان باشد که اگر این مسیر را درست پیش نبرید، نه تنها اقامت کانادا را اخذ نمی‌کنید، بلکه تمام سرمایه خود را هم از دست می‌برید. آیا می دانید در سال‌های اخیر کدام کشورها مهاجر پذیرترین کشورهای جهان بوده‌اند؟ احتمالا شما هم شنیده‌اید که کانادا جزو کشورهایی بوده است که مخصوصا پس از نخست وزیری جاستین ترودو آمار مهاجرت به آن افزایش چشمگیری داشته است. به همین دلیل است که در اغلب سایت‌هایی که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند، حتما گزینه مشاوره مهاجرت به کانادا را هم مشاهده می‌کنید.

لذا برای موفقیت در مرحله اپلای و دریافت پذیرش پیشنهاد می‌شود از یک تجربیات یک مشاور تحصیلی متخصص و متعهد استفاده نمایید. ولی اگر قصد مهاجرت به کانادا برای تحصیل و عدم بازگشت به ایران برای یک بازه زمانی چند ساله را دارید بهتر است مدرک تحصیلی خود را آزادسازی نموده و همراه خود به کانادا بیاورید. ویزای کاریکانادابا عنوان اسکیل وورکر و در برخی نقاط اکسپرس انتری که به معنی ورود سریع است در مقایسه با ویزاهای کاری استانی زودتر اما سخت تر اتفاق می افتد. یکی از موارد اصلی و قطعی جهت ویزای تحصیلیکانادامخصوصا برای مقاطع دانشگاهی داشتن مدرک زبان است. فلذا با توجه به سیایتهای این کشور مبنی بر اخذ مهاجر میتوان گفت ویزای تحصیلی در حال حاضر از بهترین انتخابها و شاید بتوان گفت بیشترین ویزایهای حال حاضرکانادااز همین طریق اخذ میشود.

بله شما هم می توانید از طریق ادامه تحصیل و هم اینکه برای کار، به کانادا مهاجرت کنید. بهتر این است که رزومه خود را که شامل تمامی مدارک و سوابق تحصیلی می باشد، تهیه کنید و به مراکز مختلف کاریابی ارسال نمایید. با توجه به این که شرایط شما به گونه ای مطلوب است برای مهاجرت، پیشنهاد می کنم از فرصت مشاوره تلفنی رایگان استفاده کرده و با کارشناسان ما تماس بگیرید. اما دقت داشته باشید برای این که کار مرتبط با رشته خود را بیابید بایستی حتما آزمون های مربوط به کشور مقصد را شرکت کرده و مدرکتان معادلسازی شود.

  • برای اخذ ویزای جاب آفر کانادا عموما تخصص و مدرک تحصیلی مرتبط با آن شغل، سابقه کار و دانش زبان (ارائه مدرک زبان با نمره قابل قبول) را نیاز خواهید داشت.
  • یکی از مهم‌ترین معایب این روش طولانی بودن پروسه دریافت اقامت است.
  • برای ورود به مقطع دکترا نیز افراد با حداکثر سن ۳۰ سال می توانند اقدام کنند.
  • سلام برای مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان فقط از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در کانادا میشه اقدام کرد اگر شرایط لازم رو داشته باشید.
  • پاسخ درخواست ویزای استارتاپ کانادا پس از حدود ۱۲ تا ۱۶ ماه مشخص خواهد شد.
  • همچنین تمامی قسمت‌های فرم را بر اساس مدارک دیگر خود تکمیل کنید و حتی یک قسمت را هم به دروغ یا با اطلاعات نادرست تکمیل نکنید.

یا پس از پایان دوره آموزشی فعلی، نسبت به ادامه تحصیل در یک دوره آموزشی دیگر اقدام نمایید. نکات بسیار زیادی را می‌توان ذکر کرد که می‌توانند در فرآیند سفر شما مفید باشند. به عنوان مثال همیشه از کامل بودن مدارک خود پیش از سفر اطمینان حاصل کنید خصوصا پاسپورت، نامه پذیرش و نامه موافقت اداره مهاجرت با ویزای تحصیلی را پرینت گرفته همراه داشته باشید.

هزینه تحصیل نیز نسبت به سایر کشورها اندکی بالاتر است؛ اما با توجه به نوع رشته و دانشگاه متغیرمی باشد. متقاضیان برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خود اشتغالی باید در حوزه کاری خود در سطح کشوری و یا در سطح بین المللی فعالیت داشته باشند. در واقع کار به عنوان کارمند موسسه دولتی یا خصوصی مجله خبری مهاجرت به عنوان خود اشتغالی محسوب نمی شود و کار برای موسسه خصوصی و یا دولتی باید به گونه ای باشد که فعالیت متقاضی وابسته به کار در آن موسسه نباشد و بتواند مستقلانه از محل فعالیت خود کسب درآمد کند. متقاضی باید دارای حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و حوزه خود اشتغالی باشد.

با توجه به میزان سرمایه توصیه می شود به دنبال فاند تحصیلی و یا جاب آفر کانادا باشید. باید شرایط شما بررسی شود، به بالای سایت قسمت رزرو وقت مشاوره و یا فرم ارزیابی رایگان مراجعه بفرمایید. انتخاب کشور برای مهاجرت یک موضوع کاملا شخصی ست و به علایق متقاضی ارتباط مستقیم دارد اما توصیه می شود که مطلب مقایسه کانادا و اروپا را مطالعه بفرمایید.

انتخاب رشته و دانشگاه

بسته به شرایط و هدف خودتان می توانید از هر کدام از این برنامه ها بهره مند شوید. حتما می دانید که طی کردن مسیرهای مهاجرت به کانادا هرگز کار ساده ای نیست. یک مشاور یا وکیل خبره اولا باعث می شود دردسرهایتان کاهش یافته و پس از آن همه امور را با بالاترین سرعت به انجام می رساند. هزینه‌ها در بعضی از شهرهای کانادا، از شهرهای اروپایی بیشتر هستند. البته اگر شغل مناسبی پیدا کنید و درآمدتان به دلار کانادا باشد این مشکل تا حد زیادی حل می‌شود. اقتصاد کانادا مانند بعضی از کشورهای اروپایی دچار بحران نشده است.

کشور کانادا با این که یک کشور مهاجرپذیر است اما نسبت به مهاجران برخی کشورها مانند ایران سخت‌گیری بیشتری دارد. به همین دلیل استفاده از وکیل مهاجرت در این راه کمک بسیاری به شما خواهد کرد. زیرا وکلا دارای تجربه بالایی در این زمینه هستند و به تمام قوانین کشور کانادا اشراف دارند. در نتیجه برای بهبود روند مهاجرت شما راهکارهای مؤثر و کاربردی پیشنهاد می‌دهند. مشاوره گرفتن از وکیل قبل از مهاجرت به کشور کانادا می‌تواند به انتخاب بهترین روش و مسیر برای مهاجرت به شما کمک بسیاری کند.

کشور کانادا به دنبال افزایش واحدهای اقتصادی هر چه بیشتر و ظرفیت اشتغال است. لذا راه‌های متنوعی برای افرادی که صاحب مشاغل‌اند و قصد مهاجرت به کانادا را دارند راه‌اندازی شده است. می‌تواند از ویزای احداث شرکت و یا برنامه‌های استانی با توجه به نیاز کسب و کار خود و یا مسیرهای دیگر و تطبیق شرایط خود برای مهاجرت اقدام کنید. برای انتخاب بهترین مسیر باید گزینه‌های محتمل را به بهترین نحو بررسی و مطالعه کرد. پیشنهاد ما، تکمیل فرم مهاجرت کارآفرینی و سرمایه‌گذاری تراست است تا از خدمات مشاوره‌ای و وکالت حرفه‌ای تراست بهره‌مند شوید.

مراحل مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ