روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-همیار مهاجرت

بهتر است برای لذت از بهترین سیستم آموزشی دنیا از سن کم وارد جامع کانادا شوید تا نه تنها اقامت دائمی آن را بگیرید، بلکه گامی محکم برای آینده خود بردارید. اگر فرزند زیر ۱۸ سال شما، از مدرسه‌ای در کانادا پذیرش دارد، برای گذراندن مراحل ثبت‌نام نیاز به همراهی قیم قانونی خود دارد. از این‌رو، دولت امکان اعطا ویزای گاردین کانادا را برای والدین این کودکان فراهم می‌کند.

  • سلام من ۴۶ سالم هست ودیپلم برق صنعتی دارم و۲۶سال هم تجربه کاری باپرداخت بیمه دارم قصد مهاجرت به کانادا را به همراه همسر و دخترم را دارم لطفا راهنمایی گنید به چه صورت میتوانم به نتیجه برسم متشکرم.
  • بله بهترین و سهل الوصول ترین راه برای شما، اقامت سرمایه گذاری است که کمک میکند شما و خانواده تان اقامت این کشور را بگیرید.
  • نکته حائز اهمیت این است که این ویزاها می تواند تا شش ماه زمان ببرد و لازم است فرد سریعا برای دریافت این ویزاها به منظور مهاجرت به کانادا از طریق تولد اقدام کند.
  • مانند اینکه اگر یک فرد ۳۲ ساله برای مقطع فوق لیسانس اقدام به پذیرش و پس از آن اقدام به ویزا کند احتمال ردی ویزای این فرد وجود دارد.
  • با سلام بله امکانش وجود دارد از طریق دریافت جاب آفر درخواست ویزای کاری دهید و وارد کانادا شوید.

اطلاعات جزیی‌تر را می‌توانید در صفحه مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مطالعه کنید. یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید اقامت این کشور را دریافت کنید، تأسیس یا ثبت شرکت است. برنامه ثبت شرکت در کانادا (Own-operator) یک برنامه مهاجرتی است که افراد به وسیله آن مالکیت و اداره یک کسب‌وکار در کانادا برعهده می‌گیرند.

آزمون CELPIP کانادا

به عنوان مثال این تغییرات نه‌تنها در قوانین مهاجرت بلکه در هزینه‌ها نیز قابل مشاهده است. در این رابطه باید بدانید یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مهاجرت کانادا در سال ۲۰۲۱ متناسب با شیوع ویروس کوید ۱۹ در سراسر دنیا وضع شده است. به طوری طبق این قانون مهاجران باید قوانین به‌خصوصی از جمله قرنطینه را رعایت کنند. علاوه بر این باید بدانید سالانه ممکن است هزینه لازم برای وکیل مهاجرت متفاوت باشد.

برای تحصیل در کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی بین المللی دارید. هاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری، راه اندازی استارتاپ و کارآفرینی جزو بهترین روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا هستند. استان های کانادا بر اساس کمبود نیروی کاری متخصص، نیاز به مهارت های حرفه ای در صنایع و تولیدات و همچنین رونق اقتصادی آن استان می توانند به طور مستقلانه برای جذب متقاضیان واجد شرایط اقدام کنند. در واقع دولت کانادا حق جذب متقاضیان متخصص و حرفه ای را برای پیشرفت و رشد اقتصادی و رونق بازار کار هر استان به آن ها ارائه داده است.

در صورتی که به تازگی ازدواج کرده اید یا آشنایی تان با همسرتان مدت زمان کمی قبل از درخواست ویزا صورت گرفته، کارتان سخت تر خواهد بود. این موارد احتمال ساختگی بودن ازدواج را نشان می دهد و به همین دلیل همه چیز با دقت بررسی خواهد شد. بسته به این که چقدر سرمایه دارید و شرایط تان چیست، می توانید راه مناسبی را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایید. این عدد تقریبا برابر با ماهی 833 دلار و 10 هزار دلار در سال است.

هر کدام از این برنامه های مهاجرتی دارای شرایط و الزامات خاصی است. در واقع کارفرماهای کانادایی بر اساس هر برنامه مهاجرتی و شرایط متقاضیان روند اخذ پذیرش و صدور ویزای اقامت موقت کانادا را انجام می دهند. در این روش شما باید از سوی یکی از کارفرما های کانادایی پیشنهاد کار مجله خبری مهاجرت داشته باشید. با ارائه این پیشنهاد کاری و سایر و مدارک مورد نیاز به اداره مهاجرت کشور کانادا، می توانید ویزای کاری خود را دریافت کنید. با توجه به این که این روش ها جزئیات و حساسیت های خاص خود را دارند توصیه می کنیم در این زمینه از یک وکیل مهاجرتی کانادا کمک بگیرید.

مدارک هویتی و پزشکی

برای زیرگروه نیروی کار متخصص و نیمه متخصص، طی ۵ سال گذشته حداقل ۱۲ ماه آن را سابقه کار در کانادا یا بیرون از کانادا داشته باشید. دقت داشته باشید که برای انجام این پروسه باید قبل از ورود به کانادا شرایط خود را ارزیابی کرده و مسیرهای مهاجرتی مورد نظر را بررسی کرده باشید تا از هر گونه خسارت زمانی و مالی جلوگیری کنید. با موفقیت در این برنامه می‌توانید مستقیما اقامت دائم کانادا از طریق خود اشتغالی را برای خود و خانواده همراه خود به دست آورید.

موسسات آموزشی ٬ مدارس و دانشکاه های طرف قرارداد ما