روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-همیار مهاجرت

حال در این مقاله پیرامون مبحث اشاره شده موضوع و کشور مورد بحث ما نیز کانادا و مهاجرت به این کشور بی‌نظیر بوده که کلیه خصوصیات ذکر شده به همراه ده‌ها مزایا و برتری دیگر را برای مهاجرین رقم خواهد زد. این امتیازات و برتری کشور کانادا موجب شده تا این کشور تقریبا در چندین سال اخیر به مقصد رویایی و اولویت اصلی تقریبا هه‌ی ایرانیان برای مهاجرت گردد. همچنین در ایران، کانادا به نخستین انتخاب بسیاری از دانشجویان برای مهاجرت تحصیلی به این کشور که دارای یکی از قوی‌ترین و پیشرفته‌ترین نظام‌های آموزشی در جهان بوده، به ویژه در سالیان جدید تبدیل شده است. استان‌های کانادا، برنامه‌های ویژه خود را برای پذیرش نیروی متخصص دارند. معمولا این برنامه‌ها سریع‌تر از دیگر برنامه‌های رایج مهاجرت به کانادا به نتیجه می‌رسند.

سریع‌ترین روش اخذ اقامت کانادا

قاعده کلی برای کارآفرینی کانادا این است که فرد خارجی نباید جایگاه فرد مقیم‌ یا شهروند کانادا را اشغال کند ولی همواره تبصره و ‌موارد استثنایی وجود دارد. اما اگر این مقطع را یک فرد ۲۶ ساله اقدام کند احتمالا گرفتن پذیرش و ویزا کاریست شدنی و نزدیک به واقعیت. آن چیزی که در ویزای تحصیلیکانادادارای اهمیت بیشتریست خود مرحله ی ویزاست. هزینه یتحصیل در کالجها و دانشگاههایکانادااز سالی ۶ هزار دلار تا ۲۰ هزار دلارکانادادر تغییر است که میانگین این هزینه تحصیلی حدود ۱۵ هزار دلارکانادابه صورت سالیانه میباشد. در حال حاضر برای یک نفر باید حدود 13 هزار دلار کانادا تمکن ارائه بدین. در این رابطه باید بدانید یکی از مهم‌ترین قوانین مهاجرت به کانادا این است که ایمنی مهاجران کشور خود را تا ورود به کانادا تامین کند.

  • ما در ادامه، شرایط لازم تحصیلی، مالی و… را برای تمام راه‌های مهاجرت توضیح می‌دهیم.
  • با توجه به سن و سرمایه، ممکن است توصیه به گذراندن دوره ای تحصیلی در کانادا به اتفاق خانواده و تجربه کردن کار و زندگی کانادا پیش از ریسک سرمایه گذاری شود.
  • اما داشتن پذیرش تحصیلی مقطع دکترا حتی در ۴۵ سالگی معمولا با صدور ویزا همراه خواهد بود.
  • البته هزینه‌هایی برای مهاجرت به کانادا از ترکیه وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

پس از این با بررسی دیگر شرایط می‌توانید برای مهاجرت و اقامت کاری در کانادا اقدام کنید. هر کس که قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته باشد، باید متناسب با شرایط خود روش صحیح را انتخاب کند. به عنوان مثال دانشجویان می‌توانند از طریق تحصیل خود به این کشور مهاجرت کنند. نکته دیگر برای اقدام به مهاجرت این است که اطلاعات کافی را درباره شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت و اقامت در کانادا داشته باشید. زیرا هر گونه سهل‌انگاری در این زمینه باعث می‌شود که ویزای مورد نظر را دریافت نکنید و به اهداف خود نرسید. مهاجرت به کشور کانادا در سال های اخیر شتاب روز افزونی به خود گرفته است .

مورد دوم، ویزای جستجوی کار را (که در برخی کشور ها مانند آلمان، کانادا، نیوزلند، استرالیا و آفریقای جنوبی صدور می شود،) اخذ کنید و به کاریابی در آن کشور بپردازید. می توانید مدارک خود را + ریز نمرات آخرین سال تحصیلی برای ما ارسال کنید تا امکان سنجی های لازم بررسی شده و به شما اطلاع دهیم. اگر مادر فرزند متولد شده در خارج از کشور کانادا باشد، این فرزند تابعیت کانادا را دریافت می کند. اگر شهروند کانادا با یک زن خارجی ازدواج کند، فرزند متولد شده از این زوج در خارج از کشور کانادا نیز تابعیت را دریافت می کند. کشور کانادا برای اعطای تابعیت به کودکان متولد شده در این کشور بر اساس قانون خون و خاک عمل می کند. بر طبق این قانون اگر پدر یا مادر یا هر دو والدین فرزند متولد شده در خاک کانادا دارای تابعیت کانادا باشند، این کودک تابعیت کانادا را اخذ می کند.

متقاضی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارد، باید علاوه بر دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه دارای ریز نمره های تحصیلی خوب در مقطع قبل نیز باشد. ازدواج از جمله روش هایی است که افراد می توانند از طریق آن به کانادا، مهاجرت کنند. البته دریافت اقامت کانادا از این روش چندان هم آسان نیست؛ زیرا افراد بعد از ارائه مدارک هویتی و ازدواج خود باید ثابت کنند مجله خبری مهاجرت که توانایی مالی زندگی در کانادا را دارند و به کمک های اجتماعی دولت هم نیازی ندارند. پس از گذشت ۵ سال و با گذراندن امتحان تابعیت، نشان دادن توانایی زبانی و پرداخت منظم مالیات، متقاضیان می توانند اقامت کانادا را دریافت کنند. متقاضی با اخذ ویزای خود اشتغالی کانادا و ورود به این کشور باید فعالانه در برنامه های هنری، فرهنگی و ورزشی در کانادا شرکت کند.

هزینه مهاجرت تحصیلی

پس از بررسی اطلاعات اولیه، برای طراحی بهترین مسیر مهاجری، با بیشترین مزایا و کمترین هزینه‌ها به جلسه مشاوره حظوری دعوت خواهید شد. در هیچ یک از برنامه های مهاجرت به کانادا امکان اثبات تمکن مالی از طریق ارزهای دیجیتال وجود ندارد و مبلغ مورد نیاز را حتما باید در حساب بانکی خود داشته باشید. چون اولا در ارزهای دیجیتال، منبع پول مشخص نیست و آفیسر نمی تواند بفهمد این پول از کجا آمده و دوما، امکان نوسانات شدید در بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر، بسیار زیاد است.

انواع روش های مهاجرت به کانادا