روش‌های مهاجرت به کانادا 2023 شرایط + هزینه‌ها ایران کانادا-همیار مهاجرت

اما به طور کلی بهترین راه‌های مهاجرت شامل اسپانسرشیپ، تحصیلی و غیره است. زیرا از طریق اسپانسرشیپ دیگر مجبور به پرداخت برخی هزینه‌ها نخواهید بود و از طریق این مهاجرت‌ها امکان دریافت اقامت دائم نیز فراهم می‌شود. به طور کلی می‌توان گفت مهاجرت به این کشور فرآیند طولانی مدتی دارد.

بنابراین، با مراجعه به سایت مهاجرت کانادا در این لینک، می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را درباره هر یک از موضوعات مرتبط با مهاجرت به کشور کانادا دریافت کنید. اگرچه امکان مهاجرت به کانادا برای هر شخصی بدون نیاز به وکیل نیز وجود دارد، اما به دلایل مختلفی از جمله جلوگیری از بروز هر گونه اشتباه در فرآیند درخواست اقامت کانادا، استفاده از یک وکیل مهاجرتی می تواند بسیار کمک کننده باشد. یک وکیل مهاجرت به کانادا که از تجربه مهاجرتی قابل توجهی نیز برخوردار باشد، می تواند راه های اقامت کانادا را به صحیح ترین و به روز ترین شکل در اختیار متقاضیان مهاجرت به کانادا قرار دهد. همچنین، بسیاری از نکاتی که در قوانین مهاجرت به کانادا به صورت کتبی نوشته نشده است را می داند. با برخورداری از تخصص کاری و تحصیلات دانشگاهی، می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق skilled worker درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید.

  • به طور عمومی فارغ‌التحصیلان پس از دو سال از اتمام تحصیل (و اشتغال) می‌توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام کرده و پس از 5 سال برای شهروندی و تابعیت کانادا و اخذ پاسپورت این کشور اقدام نمایند.
  • وقتی که شما به کانادا می‌رسید، باید تمام مدارک هویتی و مهاجرتی موردنیاز را در دستتان و نه در چمدان داشته باشید؛ به‌طوری‌که بتوانید تمام مدارک را به گمرک و افسر مهاجرت در فرودگاه یا مرز به‌راحتی ارائه کنید.
  • درصورتی که همسر مشغول به کار هستن و شما واجد شرایط برای گرفتن open work permit هستید نیازی به ارایه مدرک مالی بخصوص بنام پدر نیست.
  • در صورتی پذیرش شما، دعوتنامه برایتان ارسال می گردد و روند اخذ ویزا را انجام دهید.

روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد و شرایط متقاضی تعیین می‌کند کدام روش بهترین مسیر ممکن خواهد بود. از مهم‌ترین مزایای دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا به حداقل رساندن امکان ریجکتی ویزا است. پس اگر سرمایه دارید، سرمایه شما تنها زمانی برای کانادا مفید است که قدرت مدیریتی و اداره موفق یک بیزینس را داشته و برای کانادایی‌ها شغل ایجاد کنید. اگر استعداد تحصیلی دارید، باید از رزومه قوی برخوردار بوده و ثابت کنید که پیشرفت علمی خوبی خواهید داشت.

راه‌های مهاجرت به کانادا

چرا که دولت کانادا بیزینس هایی که از طریق ویزای استارت آپ در کانادا اجرایی شوند را حمایت مالی نمیکند بنابراین متقاضی می بایست به صورت حساب بانکی بودجه مورد نیاز برای این پروسه را نشان دهد که میزان آن به تعداد نفرات خانواده متقاضی بستگی دارد. مدت زمان بررسی پرونده های استارت آپ در حال حاضر بین 12 الی 16 ماه بوده و شخص متقاضی می بایست همزمان با ارسال درخواست برای انگشت نگاری در سفارت خانه کانادا نیز اقدام نماید. یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور کانادا روش خود حمایتی یا اصطلاحا سلف ایمپلوید می باشد. به عنوان مثال هر 2 سال سابقه کار پاره وقت امتیازی برابر با یک سال سابقه کار تمام وقت خواهد داشت. چرا که آشنایی با تمامی این روش‌ها به انتخاب بهترین و مناسب‌ترین شیوه با شرایط فعلی و آینده شما منجر خواهد شد. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه مهاجرت به کانادا و جزئیات آن را به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صبا ویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

رفتار مردم کشور کانادا نیز بسیار دوستانه بوده و به خوبی با مهاجرین رفتار می‌کنند. متاسفانه در زمینه مشاوره مهاجرت به کشورهای مختلف مشکلات مجله خبری مهاجرت خاصی وجود دارد و مشاوره مهاجرت کانادا هم جزو این موارد محسوب می‌شود. مشکلات مشاوره مهاجرت کانادا را می‌توان به چند نوع مختلف تقسیم کرد.

سؤالات متداول در مورد مهاجرت به کانادا با شرایط و هزینه های 2023