روش های مهاجرت به ترکیه اخد شهروندی با ملک پذیرش دانشگاههای معتبر بین المللی ترکیه-همیار مهاجرت

در این روش شما نمی‌توانید درخواست کار بدهید بلکه یک کارفرمای ترک باید به شما پیشنهاد شغلی دهد. کارشناسان باراد با آمادگی کامل پذیرای هرگونه سوالات شما هستند، تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند. این فرایند در یک مدت‌زمان معقول، اگر همه مدارک موردنیاز برای درخواست تابعیت، کامل باشد، انجام می‌شود.

جهت استعلام نرخ و دریافت اطلاعات بیشتر، با تیم فروش و بازاریابی ما تماس بگیرید.

گرفتن هر تصمیمی و انجام هر کاری ریسک خاص خود را دارد و با مزایا و معایبی همراه است. در زیر ما سعی کرده ایم مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه را برای شما مطرح کنیم تا بهتر و راحت تر تصمیم بگیرید. کسانی که می خواهند در ترکیه تحصیل کنند باید از یکی از دانشگاه های این کشور پذیرش بگیرند که در صورت گذراندن تحصیلات خود در دانشگاه های ترکی زبان باید مدرک زبانی YOSداشته باشند. کشور ترکیه از نظر فرهنگی بسیار نزدیک به فرهنگ ایران است به طوری که زن های ترکیه بعد از ازدواج نام خانوادگی همسر خود را می گیرند و اعتقاد زیادی به طولانی شدن روابط و استحکام بیشتر آن رابطه دارند. با این روش می توانید اقامت ترکیه را برای خود و خانواده دریافت کنید.

مجوز کار دانشجوی ایرانی با ویزای تحصیلی ترکیه

مهاجرت به ترکیه و انواع روش های اخذ اقامت و تابعیت ترکیه در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. یکی از نکات حائز اهمیت قبل از اقدام به مهاجرت بررسی شرایط نظام اقتصادی و سیاسی، تحلیل سیستم آموزشی و شرایط کاری کشور مقصد می باشد. چنانچه ابهاماتی در زمینه مهاجرت به ترکیه یا خدمات موسسه ملک پور دارید، می توانید طی تماس تلفنی از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

یکی از مهمترین و بهترین روش های مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری می باشد. چرا که کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که به شدت به نیروی سرمایه‌گذار در این کشور نیازمند است. یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم کشور ترکیه، خرید ملک در این کشور است. دولت ترکیه از سالیان گذشته در فکر ایجاد شهرک ها، برج ها، آپارتمان ها و سایر املاکی است که افراد بتوانند با خرید ملک در ترکیه، اقامت خود را دریافت نمایند. در صورتی که متقاضی خرید ملک در ترکیه بتواند در ترکیه به میزان مبلغ 400 هزار دلار، ملک خریداری نماید می تواند اقامت دائم و تابعیت کشور ترکیه را دریافت کند.

به طور کلی برای اخذ تابعیت کشور ترکیه افراد باید به مدت حداقل 5 سال در کشور ترکیه زندگی کرده باشند و در طی این مدت با فرهنگ و رسم و رسومات این کشور آشنا شده باشند. همچنین متقاضیان باید در طول این مدت به زبان ترکی تسلط کافی پیدا مجله خبری مهاجرت کرده باشند و از قوانین این کشور تبعیت کرده باشند. مهاجرت از ایران به ترکیه به چه صورت است؟ این سوال را شهروندان و مقیمان ایرانی می پرسند. آنان می خواهند بدانند که، برای مهاجرت از ایران به ترکیه بایستی چه مراحلی را طی کنند.

دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک و مزیت های آن

بورسیه های تحصیلی نیز در این کشور به کسانی که رزومه تحصیلی مناسبی از جمله نمرات مقطع قبلی و تسلط بر زبان ترکی داشته باشند اعطا خواهد شد. ناگفته نماند به دلیل اینکه این کشور کشوری توریستی می باشد بسیاری از مردم ترکیه به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند. که قبل از آن باید آزمون یوس را امتحان دهید و در صورت قبولی شما به راحتی می توانید در دانشگاه ترکیه تحصیل کنید. این مجموعه هیچگونه فعالیت تجاری ندارد و صرفا یک مجله اینترنتی می باشد. پیشنهادها و انتقادهای خودتان را درباره مطالب داخل سایت با ما در میان بگذارید. شما می توانید با صرف وقت قوانین مهاجرت به ترکیه را بیاموزید، اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد.

  • به‌خصوص که سفر به اروپا و آسیا از ترکیه، هم به صورت هوایی امکان‌پذیر است و هم از طریق مسیرهای زمینی.
  • متقاضیانی که قصد اقامت در این کشور به مدتی طولانی تر از 3 ماه را دارند، باید برای ادامه اقامت قانونی، مجوز اقامت ترکیه را دریافت کنند.
  • ترکیه یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت ایرانیان می باشد، چرا که در این کشور دین اسلام رواج دارد و فرهنگ و سبک زندگی افراد شباهت زیادی به ایران دارد.
  • مهاجران زیادی سالانه به دلیل ویژگی‌های عالی زندگی در این کشور به ترکیه مهاجرت می‌کنند.

البته این مشکل برای کسانی که با ویزای کاری مهاجرت می کنند وجود ندارند. افرادی که نگران مشکل پیدا کردن کار در ترکیه هستند و برای مهاجرت تردید دارند، می توانند اول کار پیدا کنند و بعد از طریق ویزای کاری مهاجرت کنند. اگر افراد سطح مالی خوبی داشته باشند، روش سرمایه گذاری در ترکیه هم یک انتخاب مناسب می باشد. شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق روش سرمایه گذاری خرید ملک با حداقل 250 هزار دلار است. فرد متقاضی می تواند یک ملک به ارزش حداقل 250 هزار دلار خریداری کند، یا در بانک ترکیه حداقل 500 هزار دلار بیعانه بگذارد و یا یک سرمایه گذاری 500 هزار دلاری ثابت داشته باشد.

شما اگر زبان ترکی بلد هستید و در حرفه ای تخصص دارید می توانید از طریق کار برای مهاجرت تان اقدام کنید. راه های مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله ترکیه بسیار زیاد است که ما در این بخش به بررسی این موارد می پردازیم. مهاجرت تحصیلی سریعترین روش است و با آخرین مدرک تحصیلی میتوانید اپلای کنید. بسته به اینکه شما برای کدام مقطع تحصیلی قصد اقدام دارید، پاسخ متفاوت است، برای مثال جهت مقطع کارشناسی شما باید در آزمون های یوس و یا ست برای دانشگاه های دولتی شرکت کنید.

مهاجرت به ترکیه مانند هر کشور دیگری مزایا و معایب خاص خود را دارد در این بخش به آن ها اشاره می‌کنیم. متقاضی باید اسنادی برای اثبات اقامت در ترکیه داشته باشد؛ این مدارک از روش‌های زیر به دست میایند. من ۲۶سالمه و میخام مهاجرت کنم ب ترکیه ولی بابت کار و اقامت اطلاعات کافی ندارم. برای تحصیل در ترکیه در دانشگاه های دولتی باید در آزمون ورودی شرکت کنید. ارزش خانه خریداری‌شده یا مجموع ارزش خانه‌های خریداری شده فرد در ترکیه، باید بالاتر از 400هزار دلار باشد.