سریع ترین روش های مهاجرت-همیار مهاجرت

اما این بدان معنا نیست که انواع روش های مهاجرت به استرالیا سریع و آسان است. اجازه کار یا ویزای کاری کانادا برای افراد واجد شرایط خارج از کشور صادر می شود تا برای مدت زمان مشخصی در آن کشور کار کنند. تحصیل در آلمان یکی از محبوب ترین انواع روش مهاجرت به اروپا در بین جوانان است. برخلاف کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا که شهریه های بسیار زیادی دارند، دانشگاه های آلمان یا هزینه های بسیار کمی دارند یا کلا هزینه ای دریافت نمی کنند. به همین دلیل، آلمان مکانی محبوب برای علاقه مندان به تحصیل در سطح بین المللی و اهداف آموزشی است.

برای مثال امکانات رفاهی و یا اموزشی بیش تری دارد. در دنیای امروز، کانادا یکی از مهمترین مقاصد مهاجرتی است. با توجه به رشد اقتصادی و شرایط استثنایی که این کشور برای مجله خبری مهاجرت مهاجران به وجود آورده است، تمایل برای مهاجرت به این کشور رشد چشمگیری داشته است و افراد از سراسر دنیا به دنبال آسان‌ترین و سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا هستند.

برندگان برنامه لاتاری آمریکا با همان مدارک و به همان شیوه مهاجران کارگری و خانوادگی اقدام می کنند و چند هفته پس از ورود به ایالات متحده گرین کارت دریافت می کنند. هر پاییز، ایالات متحده یک قرعه کشی بری علاقه مندان به مهاجرت به آمریکا برگزار می کند. برندگان در این قرعه کشی می توانند اجازه اقامت دائم در این کشور (گرین کارت) را دریافت کنند. برای انواع روش های مهاجرت به آلمان مدارک A1 تا B2 مورد قبول هستند اما اگر می خواهید اقامت دائم آلمان را دریافت کنید، به مهارت C1 یا C2 نیاز خواهید داشت. این روش که در کشورهایی مانند مجارستان، اسلواکی، لهستان، آلمان و… مرسوم است، یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به اروپا می‌باشد. لذا هزینه آن پایین بوده و درصد موفقیت آن نیز بالا می‌باشد.

  • در این روش اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال) می توانند به همراه متقاضی به خاک اسپانیا سفر کنند و بعد از 5 سال می توانند برای اقامت دائم اسپانیا درخواست بدهند.
  • اما لازم به ذکر است که در غیر این صورت، شما باید حتما یک درخواست به صورت دستی و کاغذی را ارسال کرده باشید.
  • باتوجه به اختلال های پیش آمده در بستر اینترنت کشور، اگر به پیام رسان واتساپ دسترسی ندارید لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید تا همکاران ما سریعاً با شما تماس بگیرند.
  • تعداد مهاجران بین‌المللی در ۵۰ سال گذشته با افزایش مواجه شده‌است.
  • مهاجرت از طریق خود اشتغالی یکی از روش های آسان برای مهاجرت به کانادا محسوب می شود.

با سابقه درخشان در حوزه ادامه تحصیل به خصوص در کشورهای کانادا و استرالیا. از کشورهای قابل توجی که از اصل خاک پیروی می‌کنند می‌توان به کانادا و آمریکا اشاره نمود که سالانه افراد زیادی با تلاش در تولد فرزند خود در این کشورها طبق این قانون سعی در اخذ شهروندی این کشورها را برای فرزند خود دارند. فقط توجه شود که در این روش، شهروندی به پدر و مادر فرزند تعلق نخواهد گرفت. داشتن سابقه کار که برای اکثر کشورها اکثرا 2 تا 3 سال و گاها حتی تا 5 سال (بسته به برنامه مهاجرتی کاری مد نظر در آن کشور) می‌باشد و کشورهای پیشرفته کمی هستند که از متقاضی سابقه کار 1 سال یا کمتر بخواهند. این شیوه از مهاجرت یکی از پر ریسک ترین های آن است و اغلب شامل روندی بسیار طولانی و حتی خطرناک است از سوی دیگر احتمال شکست آن زیاد است.

ثبت نام لاتاری برای پرونده مهاجرتی کانادا مشکل ایجاد می‌کند؟

در عین حال، تبعه کشور مقصد توان مالی خود را برای اداره زندگی دو نفر در کشورش به اثبات برساند. ذکر این نکته ضروری است که ازدواج صوری روش مطمئنی برای مهاجرت نیست و ممکن است به خسارت مالی برای مهاجر و بازگشت او منجر شود. اما نباید فراموش کنید که ویزای تحصیلی به تنهایی کفایت نکرده و شما باید قبل از اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی، به فکر نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه مورد نظر خود در خارج از کشور باشید. از این رو باید مدارک مهمی از جمله ریزنمرات، آخرین مدرک تحصیلی، رسید هزینه ادمیشن فی، نامه تمکن مالی، انگیزه نامه، توصیه نامه و مدرک زبان را ترجمه و آماده کرده و برای دپارتمان پذیرش دانشگاه ارسال کنید.

کشورهای مهاجرپذیر برای مهاجرت پناهندگی