عمان گروه مهاجرتی اپلای من-همیار مهاجرت

ما تنها برای کسب اطلاعات بیشتر شما خوانندگان عزیز این مقاله را آماده کرده‌ایم. در ادامه توضیحات کوتاهی در مورد کشور عمان ارائه کرده و سپس انواع کیس‌های پناهندگی را توضیح خواهیم داد. ویزای کار مستلزم داشتن مجوز کار از وزارت نیروی کار توسط کارفرما است.

همچنین متقاضی باید با ارائه سند اجاره مسکن، ثابت کند که دارای مکانی برای اقامت در کشور عمان است. مهاجرت کاری به عمان مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. کشور عمان از ثروتمندترین کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای عمان به شمار می‌رود.

فیسبوک موسسه ملک پور

به طور کلی هزینه های زندگی در عمان نسبت به زندگی در دیگر کشور های شورای خلیج فارس معقولانه تر است. هزینه های زندگی در شهر مسقط که پایتخت و بزرگترین شهر عمان محسوب می شود گران تر از دیگر شهر های عمان است اما باید به این نکته توجه داشت که زندگی در دیگر شهرهای عمان انتخاب های محدودی دارد. در جدول های زیر هزینه های زندگی در عمان را برای اطلاع شما قرار داده ایم. عمان به دلیل نیاز به نیروی کار و متخصص، روش‌های متنوعی برای جذب مهاجرین به این کشور، طراحی کرده است. از جمله این روش‌ها می‌توانیم به مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار و مهاجرت به کشور عمان و اخذ تابعیت از طریق تولد اشاره کنیم.

پس از تکمیل فرم، اطلاعات ارسال شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه بدون خطا است. برای اخذ ویزای آنلاین عمان به صورت سریع و آسان، نیازی برای مراجعه حضوری به سفارت عمان در ایران ندارید و فرآیند مذکور کاملاً الکترونیکی انجام می‌شود. تکمیل درخواست آنلاین فقط چند دقیقه طول می‌کشد و شهروندان ایرانی برای عمان، باید درخواست eVisa بدهند. شهروندان ایرانی می‌توانند ویزای عمان را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

در حال حاضر کیس‌های مهاجرتی مانند اعتقادات مذهبی، اعتقادات سیاسی، عضویت در گروه‌های خاص، اعتقادات نژادی، جنسیتی و اجتماعی وجود دارند. اما در برخی از کشورهای عضو کنوانسیون ژنو تنها برخی از این کیس‌ها مورد پذیرش قرار می‌گیرند. طبق قوانین این کنوانسیون همه افراد شرایط پناهندگی را نداشته و تنها برخی از افراد می‌توانند برای دریافت اقامت از طریق پناهندگی کشورهای عضو اقدام کنند. از نظر قوانین این سازمان، کسانی که جنایتی مرتکب شده‌اند یا حقوق بشر را نقض کرده‌اند، نمی‌توانند از حق پناهندگی استفاده کنند. در مواردی که فرد خارجی در عمان کار می‌کند و هنوز دو سال از آخرین خروجش نگذشته است، نامه آزادسازی از کارفرمای قبلی و تایید اداره کل گذرنامه و اقامت الزامی است.

این نوع ویزا که صدورش منوط به اخذ تاییدیه از وزارت تجارت و صنعت عمان است، برای مدت 2 سال قابل تمدید است. در روند صدور ویزای توریستی برای هنرمندان مواردی از قبیل سابقه شرکت در نمایشگاه مربوطه، پیشینه سفر خارجی در پاسپورت و نامه نگاری های آنها این افراد مجله خبری مهاجرت را قادر خواهد ساخت تا اقامت عمان را حتی برای مدتی کوتاه و کمتر از یک سال دریافت کنند. متقاضیان برای کار در عمان حتما باید دارای پیشنهاد شغلی از سوی یک صاحب کار یا یک کمپانی عمانی باشند تا بتوانند با در دست داشتن آن برای اخذ اقامت اقدام کنند.

  • یکی دیگر از راه های مهاجرت به عمان پناهندگی کشور عمان می باشد که این روش به علت خطراتی که دارد به هیچ عنوان به شما توصیه نمی شود و تنها برای اطلاعات بیشتر شما، درباره این موضوع توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.
  • از شرایط استخدام و مهاجرت کاری به این کشور داشتن سن 21 تا 60 سال و تسلط به زبان انگلیسی یا عربی است.
  • از میان این سه روش مهاجرت سرمایه‌گذاری در عمان بهترین روش از طریق ثبت شرکت در عمان است.
  • در کشور عمان، رضایت پدرِ زن برای ازدواج دختر با تبعه خارجی یک موضوع حقوقی جدی است.
  • مگر اینکه یکی از والدین مخصوصاً پدر عمانی بوده و یا هر دو والد بدون تابعیت باشند.

عمان در سال های اخیر تلاش کرده با همسایگان خود روابط مثبتی داشته باشد تا از این طریق کسب و کار اقتصادی خود را توسعه دهد و سرمایه گذارانی از سر تا سر جهان به دست آورد. شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید. اطلاعات خود را ثبت کنید تا مشاوران مهاجرتی ما سریعا برای مشاوره با شما تماس بگیرند. به‌طورکلی، کشورهای حاشیه خلیج فارس به دلیل اقتصاد قوی و دستمزدها و پاداش‌های بالایی که برای ورزشکاران در نظر گرفته‌اند، در سال‌های اخیر به مقاصد بسیاری از ورزشکاران تبدیل شده‌اند. در صورتی تابعیت فرزند متولد شده در عمان داده می‌شود که والدین او عمانی باشند؛ یعنی دارای تابعیت و اقامت عمان باشند.

هزینه و درآمد در پرتقال