فرم متقاضیان مهاجرت به عمان کاریابی بین المللی افق-همیار مهاجرت

در حال حاضر کیس‌های مهاجرتی مانند اعتقادات مذهبی، اعتقادات سیاسی، عضویت در گروه‌های خاص، اعتقادات نژادی، جنسیتی و اجتماعی وجود دارند. اما در برخی از کشورهای عضو کنوانسیون ژنو تنها برخی از این کیس‌ها مورد پذیرش قرار می‌گیرند. طبق قوانین این کنوانسیون همه افراد شرایط پناهندگی را نداشته و تنها برخی از افراد می‌توانند برای دریافت اقامت از طریق پناهندگی کشورهای عضو اقدام کنند. از نظر قوانین این سازمان، کسانی که جنایتی مرتکب شده‌اند یا حقوق بشر را نقض کرده‌اند، نمی‌توانند از حق پناهندگی استفاده کنند. در مواردی که فرد خارجی در عمان کار می‌کند و هنوز دو سال از آخرین خروجش نگذشته است، نامه آزادسازی از کارفرمای قبلی و تایید اداره کل گذرنامه و اقامت الزامی است.

  • نرخ بیکاری در این کشور کم است و همین موضوع باعث شده است تا امکان مشغول شدن به شغل مورد علاقه برای هر فرد در آن وجود داشته باشد.
  • از دیگر شرایط اقامت اینه که شخص متقاضی در طول سه سال حدود 18 ماه در کشور عمان حضور داشته باشه، در غیر این صورت اقامت یک ساله یا سه ساله ی خودش رو از دست می ده و از گرفتن اقامت محروم می شه.
  • فراموش نکنید که همواره اثبات این کیس بسیار دشوار بوده و متقاضی با چالش‌های زیادی روبرو خواهد شد.

برای مهاجرت به عمان از طریق تحصیل در این کشور فرد به ویزای تحصیلی عمان نیاز دارد. در قوانین مهاجرتی کشورهای عربی و مهاجرت به اونها بخصوص درباره ی عمان و اخذ اقامت این کشور از طریق ازدواج، این کار امری حقوقی تلقی می شه و باید در نظر گرفت برای اخذ اقامت اطلاعات درست و شفافی از قوانین داخلی کشورها در دست داشت. در زمینه ی مهاجرت به عمان از طریق ازدواج باید کاملا ً یا بصورت کلی قوانین رو بدونین. این ویزا، به صورت الکترونیکی ثبت می شود و شما فقط باید به فرودگاه کشور عمان وارد شوید و پاسپورت خود را ارائه دهید. همچنین قوانین جدید کشور عمان به این‌گونه می‌باشد که اگر مرد خارجی بخواهد با زن عمانی ازدواج کند این فرد نمی‌تواند تابعیت و پاسپورت عمان را دریافت نماید. برای برخورداری از مشاوره بهترین وکیل‌ روش های مهاجرت عمان شرایط خود را با ما در میان بگذارید تا در صورت هرگونه ابهام و سؤالی در این زمینه بهترین پاسخ را دریافت نمایید.

ما تنها برای کسب اطلاعات بیشتر شما خوانندگان عزیز این مقاله را آماده کرده‌ایم. در ادامه توضیحات کوتاهی در مورد کشور عمان ارائه کرده و سپس انواع کیس‌های پناهندگی را توضیح خواهیم داد. ویزای کار مستلزم داشتن مجوز کار از وزارت نیروی کار توسط کارفرما است.

همچنین متقاضی باید با ارائه سند اجاره مسکن، ثابت کند که دارای مکانی برای اقامت در کشور عمان است. مهاجرت کاری به عمان مطلبی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. کشور عمان از ثروتمندترین کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای عمان به شمار می‌رود.

کاری

پس از تکمیل فرم، اطلاعات ارسال شده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که برنامه بدون خطا است. برای اخذ ویزای آنلاین عمان به صورت سریع و آسان، نیازی برای مراجعه حضوری به سفارت عمان در ایران ندارید و فرآیند مذکور کاملاً مجله خبری مهاجرت الکترونیکی انجام می‌شود. تکمیل درخواست آنلاین فقط چند دقیقه طول می‌کشد و شهروندان ایرانی برای عمان، باید درخواست eVisa بدهند. شهروندان ایرانی می‌توانند ویزای عمان را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

ولی در صورت کلی عمان به صورت محدود جاب افر ارائه میده و باید در هر دوره ببینید ایا این مشاغل جزو شغل های مورد نیاز عمان هست یا خیر. سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات هستم نرم افزار های آفیس و اتوکد هم تسلط دارم زبان انگلیسی هم در حد متوسط بلدم.مدرک HSE از فنی حرفه ای هم دارم.ولی چون تازه فارغ التحصیل شدم سابقه کاری ندارم. شما میتونید برای افر کاری در کشورهای آلمان استرالیا و کانادا اقدام کنید. کارفرمایان عمانی، هیچ تعهدی مبنی بر کار با شما پس از پایان قرارداد کاری با شما ندارند. این عبارت به این معنی است که تضمینی برای استخدام دوباره شما توسط کارفرماهای عمانی بعد از پایان تاریخ قرارداد کاری وجود ندارد و شاید ممکن باشد بعد از پایان قرارداد کاری خود دنبال فرصت شغلی تازه ای باشید.

ویزای جستجوی کار عمان