فروش باتری UPS قیمت باطری یو پی اس-مستر انرژی پلاس

قبل از خرید یو پی اس در ابتدا باید به نیاز خود یا کسب و کار خود توجه نمایید. در واقع باید به بودجه خود توجه داشته باشید و از آن مهم‌تر بدانید که نوسانات برقی چقدر بر تجارت شما تاثیرگذار خواهد بود. وقتی برق ورودی خاموش می شود، باتری انرژی ذخیره شده را به جریان متناوب یا برق AC تبدیل می کند. بنابراین در تمام سیستم های یو پی اس، یک باتری و یک مدار اینورتر وجود دارد.

فروش باتری UPS قیمت باطری یو پی اس-مستر انرژی پلاس

اگر چه در بسیاری از مدلهای این یو پی اس در مسیر Bypass خود تا حدودی از افزایش شدید و ناگهانی ولتاژ جلوگیری می کنند و فیلتر های RF (فرکانس رادیویی ) در مسیر Bypass آنها وجود دارد . از طرفی تمامی این سیستم ها دارای سیستم بای پس هستند که به همراه کلید در خروجی امکان ارتباط با بار را برای تامین برق مستقیم برق شهر فراهم می کند. در برخی موارد برای تکمیل مدار کلید خروجی و اتصال به برق از کلیدهای استاتیک نیز در مدار استفاده می شود.

روند حفاظتی یو پی اس

اما اگر قطعی برق و نوسانات برای شما مشکل ساز است و یک دردسر به حساب می آید، می توانید از انواع مختلفی از لاین اینتراکتیو استفاده کنید. در هنگام خرید این دستگاه باید به مصرف برق تجهیزات خود نیز توجه کنید. وجود فضای کافی برای نصب یو پی اس و همچنین توان تحمل وزن یو پی اس. هنگام قطع برق، حتی با وجود یک باتری پشتیبان یا ژنراتور قوی، ممکن است چندین دقیقه طول بکشد تا سیستم شما به از دست رفتن منبع برق اصلی پاسخ دهد و شروع به کشیدن از منبع جایگزین کند. در بیمارستان‌ها، بانک‌ها و سایر عملکردهای حیاتی، این چند دقیقه گرانبها می‌تواند موضوع مرگ و زندگی باشد. UPS طراحی شده است تا این مشکل را با پاسخگویی فوری حل کند، قدرت زیادی به سیستم ارائه داده و سپس به محض راه اندازی، همه چیز را به سیستم پشتیبان شما تحویل می‌دهد.

سپس نرم افزار را امتحان کنید و مطمئن شوید که یو پی اس بعد از زمان برنامه ریزی شده توسط نرم افزار خاموش میشود. دفترچه ی راهنما ی نرم افزار بخوبی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهد. استفاده از نرم افزار نه تنها از عملیات انجام شده در کامپیوتر محافظت میکند بلکه از باتری یو پی اس در برابر تخلیه کامل نیز محافظت میکند و باعث افزایش طول عمر باتری میشود. برای حفظ یو پی اس و باتری لطفا از انها بک اپ تایم طولانی نگیرید فقط به اندازه ای که کار خود را با کامپیوتر به اتمام برسانید و اطلاعات مورد نیاز را سیو کنید. سیستم یو پی اس بین دستگاه مصرف کننده و برق شهر قرار میگیرد تا علاوه بر تنظیم و تثبیت برق شبکه، از نفوذ نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرف کننده جلوگیری کند. همچنین از سیستم یوپی اس میتوان به عنوان منبع توان بدون وقفه که برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامی کند استفاده کرد.

ارسال رایگان باتری، تعویض باتری در محل، اعزام باتریساز به محل

اتصالات را به خوبی چک کنید تا به درستی و محکم متصل شده باشند. در لغت اصیل هرمزگان کالنجی به معنای رعد و برق آسمانی است؛ ما در کالنجی سعی میکنیم در حوزه برق شما را به یک متخصص تبدیل کنیم و در این مسیر کنار شما هستیم. سوال دوم هم هر دو مورد رو اموش دادم و علاوه بر این دو مورد، UPS های آفلاین نیز مورد بررسی قرار دادیم. بله، این محصول شامل پشتیبانی فنی مدرس است و شما پس از تهیه بسته اگر سوال یا مشکلی داشتید میتوانید مستقیم با مدرس در ارتباط باشید. توضیحات به زبان ساده و قابل فهم نسبت به کتاب های تخصصی و پیچیده در این حوزه. © “کیان باتری” یک علامت تجاری ثبت شده است و تمام حقوق آن محفوظ میباشد.

برای کابل های باتری حتما از سوکت برنجی استاندارد و کابل با قطر مناسب استفاده کنید . از قرار دادن باتری ها در محیط های بسته و در معرض مستقیم تابش نور آفتاب جدا خود داری کنید. از دور انداختن باتری ها جلوگیری کنید زیرا حاوی فلزات سنگین و مواد سمی است که آسیب های سنگینی به محیط زیست و طبیعت وارد می کند. تجربه ثابت کرده خیلی از افراد اطلاعات چندانی از انواع باتری ها و کارکردشان ندارند بخاطر همین محصول متناسب با نیازشان خریداری نمی کنند و خیلی سریع باتری هاشون خراب میشه. باتری ها مولد هایی هستند که انرژی شیمیایی را تبدیل به انرژی الکتریکی می کنند.

وظیفه باتری ups چیست؟

با توجه به مطالب فوق، نیاز به وجود دستگاهی که بتواند جایگزین مناسبی برای برق شهر در مواقع اضطراری گردیده و با حذف اختلالات شبکه تغذیه مدارات حساس را بر عهده گیرد، نمایان می شود. در مورد انواع باتری یو پی اس، کاربردها و نحوه خرید و قیمت آن صحبت خواهیم کرد، با ما www.mrenergyplus.com همراه باشید. برای راحت تر انجام شدن فرایند نصب یو پی اس، بهتر است باتری های جدید طوری قرار بگیرند که کابل منفی به قطب منفی وصل شود. توجه داشته باشید که اتصال برعکس قطب ها منجر به انفجار و صدمه به یو پی اس خواهد شد. نکته ی دیگری که کارشناسان مرکز تعمیرات ups بر آن تاکید دارند، این است که اول باید قطب مثبت وصل شده و سپس کابل منفی متصل گردد. در صورتی که هنگام قطعی برق تجهیزات الکتریکی شما خاموش شود این نشان میدهد که باتری یو پی اس شما خسته است و باید تعویض شود.

در اوایل طراحی سیستم ups باید تصمیم گیری شود که آیا باتری ها بر روی قفسه باید نصب شوند یا کابینت ها، هر کدام از این دو مورد دارای موافقان و مخالفانی هستند. اکثر ups ها خود شارژر دارند و برای شارژ باتری ها نیاز به شارژر خارجی نیست. لازم به ذکر است که نیکل و کادمیم هر دو از عناصر بسیار سمی و خطرناک هستند و فرایند بازیافت این مدل باتری بسیار هزینه بر است و خود باتری نیاز به تعمیر و نگهداری دوره ای دارد. دقت کنید که ولتاژ زیر ۱۰۰ ولت باشد تا خطر برق گرفتگی را کاهش دهید. بهتر است فقط یک نفر برای بستن باتری اقدام کند تا کار نصب باتری دقیق‌تر انجام شده و خطرات احتمالی کاهش یابد. آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای سیستم های برق اضطراری متناسب با نیاز مجموعه های صنعتی، ساختمانی و آزمایشگاهی با بهره گیری از تخصص و تجارب متخصصان خود می باشد.

همچنین بدلیل ثابت بودن توان الکتریکی دستگاه مصرف کننده، افت ولتاژ سبب افزایش کوتاه مدت جریان شده و به تبع آن باعث کم شدن راندمان و کوتاه شدن عمر دستگاه مصرفی می‌گردد. متاسفانه در اروپا استاندارد معینی برای پروتکل RS – ۲۳۲ وجود ندارد ، بنابراین هرکدام از سازندگان یو پی اس پروتکل مخصوص خود را بکار می برند . به همین دلیل خریداران یو پی اس باید نرم افزار مناسب جهت ارتباط به یو پی اس توسط RS -232 را از سازندگان با فروشندگان مجاز یو پی اس دریافت کنند . بنابراین در صورت نیاز به کیفیت بالا با IP بالا؛ باید در کشورهای اروپای غربی به دنبال آن گشت . هر اتومبیل، باتریی در یک محدودی آمپراژ را میتوانند پشتیبانی کنند که باتوجه به سیستم برق مورد استفاده در ماشین، شما میتوانید هر کدام از باتری هایی که در این محدوده قرار دارند را استفاده نمایید.

  • سوال دوم هم هر دو مورد رو اموش دادم و علاوه بر این دو مورد، UPS های آفلاین نیز مورد بررسی قرار دادیم.
  • در مواقعی که نقص فنی یا افزایش دمای بیش از حد رخ می‌دهد، باتری UPS آنلاین وارد وضعیت Bypass می‌شود.
  • خطر برق گرفتگی در یو پی اس‌ها بالاست و هنگام نصب کابینت باتری‌ها باید کاملا دقیق عمل کنید.
  • برای اینکه شناخت کاملی از باتری ها برسید حتما تا آخر مطالعه کنید.
  • با ولتاژسنج، می توانید از ولتاژ باتری جدید خود اطمینان حاصل کنید.