قیمت دستگاه لوله بازکنی

قیمت دستگاه لوله بازکنی

تراشیدن قسمتهای از لوله فاضلاب که ممکن است فنر نتواند آن بخشهای را رسوب زدایی کند کار سه نظام لوله بازکنی است که ممکن است پس از مصرف , لوله بازکنی ارزان فوری دیگر قابل استفاده نباشند . برای استفاده از این دستگاه باید ابتدا سر فنر را از به داخل چاه فاضلاب فرو برد و بعد دستگاه را روشن کرد. سپس باید اهرم گرداننده فنر را فشار دهید تا فنر داخل چاه به جلو حرکت کند.

  • پول هم بهت نمی دهم چون قول و قرارمون این بود که اگه باز نشد پولی نگیرد باعث شد به صرافت برافتاد و لوله رو باز کنه ولی با پو رویی گفت که دوتا سه نظام مصرف کرده که من قبول نکردم ولی 550 هزا تومان پیاده شدیم.
  • به طور کلی قابلیت های این دستگاه در باز کردن کفشور حمام، آشپزخانه، پارکینگ، حیاط و همچنین سیفون توالت فرنگی و ایرانی نیز، نمایان است.
  • دستگاه لوله بازکن یا دستگاه فنر لوله بازکن یا فنر برقی لوله بازکن ابزار مناسبی برای باز کردن گرفتگی های لوله فاضلاب است.
  • فروشگاه اینترنتی ابزار یراق سابقه ای 11 ساله در زمینه فروش ابزار به صورت آنلاین دارد.

دستگاه لوله بازکن را در زمان خرید باید به خوبی از نظر مشخصات فنی مورد بررسی قرار دهید. قدرت موتور این دستگاه ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که شما متناسب با کاربرد مد نظر خود باید بهترین قدرت موتور را انتخاب کنید. علاوه بر این قدرت موتور، ابعاد، وزن و همینطور قطر فنر این دستگاه ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اما اگر گرفتگی در مسیر دورتر باشد و مواد سخت تری مانند سیمان و گچ و مو باعث گرفتگی شوند، ممکن است نیاز به فنر سخت تر و زمان بیشتری باشد که خب، هزینه لوله بازکنی را افزایش میدهد.

دستگاه لوله بازکنی پرتابل دریلی Drill power مدل

منم با لوله بازکنی پارسی تماس گرفتم برای چاه توالت گفت باید سردنده بزنم، آخرشم گفت ۹ تا سردنده گذاشتم هر کدوم ۴۳۰ تومن، ۴ میلیون ازم گرفت. برای باز کردن لوله فاضلاب در مناطق مختلف شهر تهران از خدمات لوله بازکنی شمال تهران، جنوب، غرب و شرق تهران جهت فنر زدن با دستگاه های مخصوص استفاده کنید. قیمت دستگاه لوله بازکن بر اساس برند، جنس استفاده شده در آن و موتوری که نیروی محرکه فنر را تأمین می کند تعیین می شود. ما در این مطلب قصد داریم برخی از دستگاه های لوله بازکنی موجود در ایران را به همراه قیمت های آنها و همچنین مشخصات ظاهری و فنی آنها را مورد بررسی قرار دهیم . این کل داستان نیست و شما بعد از تماس و حضور در بازکن لوله و انجام کار ، با نرخ های بسیار بالاتری روبرو خواهید شد.

تراکم هوا میلاد 3039 مدل

این نوع فنر همان‌طور که از نامش پیداست از جنس فولاد است. نوک آن تیز می‌باشد و برای باز کردن لوله‌هایی کاربرد دارد که گرفتگی آن به علت گچ یا سیمان باشند. بنابراین با استفاده از آن می‌توان لوله‌ی مورد نظر را تراشیده و مسیر لوله را باز نمود. به همراه نداشتن عوارض زیان آور از جمله پوسیدن و سوراخ شدن لوله های فاضلاب برخلاف دستگاه هایی مثل فنر با دریل. برای دسترسی سریع به شماره تلفن چاه بازکنی اکباتان و تماس در هر ساعت از شبانه روزی روی لینک کلیک کنید. برای گرفتگی های مختلف از سرفنرهای مختلفی استفاده می شود.

تغییرات قیمت

استاندارد مارپیچی دو رشته‌ایکاربرد آن در باز کردن شبکه از تکه پارچه و تکه سنگ است. مته‌ای گرددر پاکسازی رسوبات ماسه‌ای و لجن و گل ته مانده به کار میرود. نیزه‌ایبرای شکستن و سست کردن ماسه و لایه های سخت کاربرد دارد. ابزارگیرکه جهت گرفتن ابزار و فنرهای شکسته شده به کار میرود.