قیمت و خرید انواع موس گیمینگ راهنمای کامل شناخت انواع موس کامپیوتر

قیمت و خرید انواع موس گیمینگ راهنمای کامل شناخت انواع موس کامپیوتر

Tracking Speed به‌سرعت حرکت ماوس و حفظ ردیابی دقیق حرکت اشاره دارد و به‌عنوان سرعت کنترل کامل یا اندازه‌گیری اینچ در ثانیه اصیل بخرید نیز شناخته می‌شود. این معیار به DPI هم مرتبط است و هر چه DPI موس کمتر باشد، حداکثر سرعت ردیابی شما کمتر خواهد بود. دست کاربر در زاویه طبیعی‌ قرار می گیرد تا با این دستگاه کار کند. این دستگاه را معمولا به صورت عمودی و یا نیمه عمودی در دست خواهید گرفت و انگشت شست شما آزادی عمل زیادی خواهد داشت.

  • این محصولات با توجه به کاربردی که دارند و استفاده ای که از آنها می شود، به چند نوع تقسیم می‌شوند.
  • همچنین شما می توانید با دو روش پرداخت در محل یا خرید آنلاین سفارش خرید موس را در جانبی ثبت کنید.
  • این دستگاه دارای قابلیت شارژ سریع است؛ یعنی طی چند دقیقه شارژ می شود و چند ساعت از آن استفاده می کنید.
  • بهترین برندهای موس های گیمینگ شامل لاجیتک، ریزر و ایسوس می‌شود.

هنگام خرید ماوس سیمی، باید به‌ راحتی کار با ماوس، ارگونومی و همچنین کیفیت کابل و اینکه آیا این ماوس با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر، توجه کنید. DPI مخفف Dots Per Inch است و واحد اندازه‌گیری حساسیت ماوس یا میزان حرکت ماوس به‌اندازه یک اینچ است. DPI بالاتر به این معنی است که ماوس حساس‌تر است و حتی یک تکان دادن کوچک موس هم به حرکت روی صفحه تبدیل می‌شود. یک ماوس بازی خوب دارای دکمه DPI بوده و به شما امکان می‌دهد سطوح مختلف DPI را تغییر دهید تا حساسیت را در حین بازی تنظیم کنید. به‌این‌ترتیب، می‌توانید دقت آن را برای هد شات بالا برده و به‌سرعت با همان دکمه آن را پایین بیاورید.

ست موس، کیبورد، هدست و موس پد گیمینگ ردراگون مدل K552-bb-2

حداقل، ماوس گیمینگ خوب باید یک چرخ اسکرول قابل کلیک، یک دکمه تنظیم حساسیت و دو دکمه در قسمت استراحت انگشت شست داشته باشد. این دکمه‌ها که در محل قرار گرفتن انگشت شست قرار می‌گیرند، می‌توانند در بازی‌های رقابتی نقش مهمی را ایفا کنند. درک ویژگی‌های ماوس برای انتخاب مارک‌های مناسب بازی بسیار مهم است. خرید ماوس گیمینگ تفاوت قابل‌توجهی در تجربه بازی شما ایجاد خواهد کرد.

ماوس بی سیم لاجیتک مدل Mx Grasp 2s Rf Graphite

باید اشاره کرد که قیمت موس گیمینگ از موس های معمولی بیشتر است اما با توجه ویژگی‌های جالبی که ماوس مخصوص بازی دارد، کاملا خرید موس گیمینگ را توجیه می‌کند. تاثیر داشتن ابزارهای مناسب گیمینگ برای تجربه فوق‌العاده یک بازی بر کسی پوشیده نیست. با این حساب داشتن یک موس مخصوص بازی ابزاری ضروری برای گیمرها به حساب می‌آید. علاوه بر این دلایل متعددی وجود دارند که می‌توانند حتی به عنوان یک کاربر غیرحرفه‌ای در زمینه بازی، شما را مجاب به خرید یک موس گیمینگ کنند.

ویژگی های یک موس مناسب، این است که باید دارای یک سنسور قدرتمند باشد که در هنگام بازی، بتواند در برابر کلیک سخت و ضربات فیزیکی مقاومت کند. فناوری موس گیمینگ بی‌سیم در مدت زمان کوتاهی به طور قابل توجهی بهبودیافته است. این بدان معناست که آنها نه‌تنها می‌توانند با مدل‌های سیمی رقابت کنند، بلکه وزن این دستگاه‌ها نیز در حال کاهش است. بسیاری از بهترین ماوس های بازی موجود در بازار این روزها بی‌سیم هستند. با خریدن موس های بی‌سیم گیمرها دیگر نگرانی در مورد کشیدن کابل ندارند. نشانگرهای متنوع، تعداد زیادی دکمه قابل تنظیم، سیستم ردیابی و پاسخگویی دقیق و عمر باتری آن‌ها شما را ناامید نمی‌کند و تجربه بازی خوبی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

به طور حتم زمانی که راحتی و قابلیت های بیشتری را در یک محصول دریافت می کنید، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید. در هنگام خرید یک موس مخصوص بازی فاکتورهای ظاهری و فنی گوناگونی وجود دارند که باید به آنها توجه شود. ویژگی هایی مثل وزن، قیمت، نورپردازی، اندازه و ارگونومیک بودن موس در زمان خرید یک موس مخصوص بازی از ویژگی های مورد توجه هستند که ما در overgame برای مشتریان عزیز همه ی این فاکتور ها را از برند های مختلف بررسی و به اشتراک میگذاریم تا یک خرید خوب را تجربه کنند. موس‌های مدل TM 304، TM 635W، TM765GA و بسیاری از مدل‌های دیگر توسط تسکو طراحی و ساخته شده‌اند. علاوه بر ویژگی‌های گفته شده، قیمت موس گیمینگ تسکو بسیار اقتصادی و به‌صرفه بوده و می‌توانید با صرف هزینه‌ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان یکی از بهترین مدل‌های آن را داشته باشید. انواع مختلفی از صفحه کلیدهای کامپیوتر در بازار وجود دارد که هر کدام با توجه به نیاز و تقاضای کاربران تولید شده اند.