لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه ثبت نام کنیم؟-همیار مهاجرت

سایر برنامه های نامزدی استانی نیز مهاجرینی را ترجیح می دهند که دارای خویشاوند و یا رابطه ای در استان مورد تقاضا دارند. این نیز بدین دلیل است که این امر موجب می شود که شانس ماندگاری مهاجر در آن استان نیز افزایش پیدا کند. از آنجا که برنامه های نامزدی در کانادا بخشی به هدف استراتژی های اقتصادی در نظر گرفته شده اند، معمولاً این برنامه ها به گونه ای سازماندهی شده اند که به کسانی که مهارت کاری خوبی دارند شانس بالایی را بدهد. در کانادا هر استان، البته به استثنای استان کبک، برنامه های مهاجرت استانی و جریان PNP را اداره می کند. این جریانهای مهاجرتی در کانادا به واسطه استانها برای کمک به اهداف مهاجران به جهت مهاجرت طراحی شده اند. شهر محبوب ایرانیان تورنتو است و مهاجران زیادی برای کار و یا تحصیل به این شهر سفر می کنند.

انواع روش های مهاجرت: گرین کارت (لاتاری) آمریکا

نیوزلند را می توان ارزانترین کشور برای مهاجرت معرفی کرد. برای مهاجرت کاری به آلمان، مهاجران با مهارت های حیاتی معمولاً باید قبل از اقدام برای دریافت ویزای کار و کارت آبی اتحادیه اروپا، دارای پیشنهاد کار با حداقل درآمد مشخص باشند. در روش مهاجرت کاری آلمان، پس از پنج سال متوالی، متقاضی واجد شرایط دریافت اقامت دائم می شود که بعدها حتی می تواند به تابعیت منجر شود. کشورهای اتحادیه اروپا، در انواع روش های مهاجرت، اغلب از الحاق خانواده و دریافت ویزای همراه حمایت می کنند.

  • به کمک سرمایه گذاری و کسب و کار شما می توانید به مرور زمان صاحب اقامت دائم شوید البته موارد قانونی بسیاری هستند که شما بایستی آن ها را رعایت نمایید.
  • یعنی شما از یک کشور (کشور خودتان که مثلاً ایران است)، به کشور مقصد که پیشرفته‌تر است، مانند کانادا می‌روید.
  • به طور کلی کشورهای بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که پذیرای مهاجران ایرانی و سایر کشورها هستند.
  • در انواع روش های مهاجرت به کانادا، دارندگان ویزای کانادا می توانند همسر و فرزندان وابسته خود را به کانادا ببرند.

مرکز کنسولی کنتاکی آمریکا وظیفه دریافت اطلاعات ثبت نام کننده لاتاری ، انجام قرعه کشی و اعلام نتایج لاتاری را بر عهده دارد و پس از آن، مصاحبه ویزای لاتاری و اعطای ویزا به وزارت امور خارجه و سفارت‌های آمریکا واگذار می‌شود. پاراگوئه شهروندی را برای ساکنین دائمی که حداقل 3 سال در این کشور زندگی و کار کرده اند، اعطا می کند. پاسپورت پاراگوئه اجازه سفر بدون ویزا به کشورهای آمریکای جنوبی و اروپایی را می دهد.

اما در صورت موفقیت، این روش می تواند پاداش آور باشد و بسیاری از کشورها پس از سه سال موفقیت متوالی در تجارت اجازه اقامت دائم را می دهند. روش های زیادی برای مهاجرت به خارج از کشور وجود دارد. دانشجویان و دانش آموزان می توانند از ویزای تحصیلی، افراد جویای کار ویزای کاری و بقیه افراد نیز می توانند از ویزای مناسب با شرایط خود استفاده کنند. برندگان لاتاری به محض ورود به آمریکا گرین کارت دریافت می‌کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور های دنیا می باشد. در این روش افراد به قصد سرمایه گذاری در یک کشور، مجله خبری مهاجرت اقدام به مهاجرت می کنند. این نوع مهاجرت مناسب کسانی است که سرمایه کافی دارند و می خواهند از این طریق اقامت یک کشور را اخذ کنند.

کشورهای مهاجرپذیر برای مهاجرت پناهندگی