لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه ثبت نام کنیم؟-همیار مهاجرت

این نوشته در مجله‌ی طینت ارسال شده و با اطلاعات عمومی برچسب گذاری شده است. هر چه شما جوان تر باشید مسلما چیزهایی که در مهاجرت ها از دست می دهید کمتر است زیرا در کشور خود ریشه ندوانده اید و مسلما دست اوردهای زیادی را نخواهید داشت. با هر روز افزایش سن قدرت این که بتوانید اوزش ببینید هم کم تر می شود و در همین زمان هم مهاجرت برای شما عواقب دردناک بیش تری خواهند داشت . شما با زیاد شدن سن نمی توانید موارد جدیدی را یاد بگیرد و باید تلاش بیش تری کنید تا کلمات را در ذهن خود جا کنید.

درصورتی که تعدادی از افراد برنده انصراف بدن،ظرفیت باقیمانده هرکشور چه میشه. آیا باید برای ثبت نام عکس باید جدید باشه ؟ و یا میتوان از عکس سال قبل و یا دو سال گذشته که ثبت نام کرده بودیم، استفاده کرد. اینکه فقط برای ثبت نام همسر از ایمیل خودتان استفاده کنید، مشکل خاصی ندارد.

برای گرفتن اجازه اقامت تحصیلی باید چه شرایطی را داشته باشم؟

دبیرکل سازمان ملل، نخست وزیر کره و لیست طولانی از برندگان جایزه نوبل بین المللی، همه از فارغ التحصیلان دانشگاه های آمریکا هستند. از یکی از سرمایه گذاران تعیین شده کانادایی که می توانند در یک تجارت جدید سرمایه گذاری کنند پشتیبانی دریافت کنید. توجه داشته باشید که استان ها می توانند شرایط خاص خود را برای مهاجرت تجاری به کانادا ارائه دهند، که می تواند با شرایط فدرال متفاوت باشد. برای تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا، بر اساس پیش نیازهای هر دانشگاه برای آزمون های استاندارد مانندGRE ،TOEFL ، IELTS ،GMAT و … آماده شوید و از قبل در این آزمون ها ثبت نام کنید. کارت آبی اتحادیه اروپا یک مجوز کار و اقامت یک تا سه ساله برای کارگران با مهارت بالا است. برای دریافت راهنمایی در مورد کار در فرانسه، می توانید به مقاله ویزای کار فرانسه مراجعه کنید.

با توجه به نبود نیاز به دریافت ویزا، شما می توانید به راحتی با اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه‌های این کشور، مقدمات ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی ترکیه را برای خود فراهم کنید. باید این موضوع را بخاطر داشته باشید که معمولاً دانشگاه های دولتی و کم هزینه ترکیه اغلب دروس را به زبان ترکی استانبولی ارائه می‌دهند و به همین خاطر نیازمند داشتن مدرک زبان ترکی هستند. شرایط مهاجرت برای هر فرد بر اساس نوع مهاجرت متفاوت است. اگر قصد سفر و مهاجرت موقت توریستی داشته باشید، مسلماً نیاز به اخذ ویزای توریستی خواهید داشت، اگر قصد ادامه تحصیل در یک مقطع دانشگاهی را داشته باشید، در اکثر اوقات نیازمند مدارک مهمی از جمله نامه پذیرش دانشگاه و ویزای تحصیلی خواهید بود. کشور مقصد هم معمولا با کمبودِ نیروی کار مواجه است که مهاجرپذیری انجام می‌دهد. در نتیجه وجود یک فرد تازه می‌تواند حتی کمک‌کننده هم باشد.

  • با توجه به کشور انتخابی، ممکن است از همان ابتدا بجای اقامت، تنها ویزا دریافت کنید.
  • متاسفانه سفارت آمریکا در ایران غیرفعال بوده و باید برای پیگیری تمامی امور ویزای آمریکا به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه از جمله ارمنستان، ترکیه و امارات مراجعه کنید.
  • کمتر از 1500 دلار هزینه داره که وارد آمریکا شوید.
  • به این صورت که برای ویزا شدن از این طریق فرد متقاضی باید مدارک محکم و قوی و مستدلی را جهت ورود و قانع کردن سفارت ارائه دهد.

در حالت اول متقاضی بایستی با شخصی که اصالت وی مربوط به کشور مقصد می باشد ازدواج کند (مثلا ازدواج با یک شخص آمریکایی در آمریکا). در حالت دوم آن شخص باید دارای تابعیت و شهروندی کشور مقصد باشد. (مثلا یک ایرانی دارای شهروندی کانادا) و در حالت سوم شخص مورد نظر اقامت دائم کشور مقصد را داشته باشد. لازم به ذکر است که بلافاصله بعد ازدواج، به شخص اقامت دائم تعلق نمی گیرد و باید یک سری بررسی ها انجام شود و زن و شوهر مدتی با یکدیگر زندگی کنند. مدت زمانی که زن و مرد باید با یکدیگر زندگی کنند بنا به شرایط هر کشور متفاوت است ولی در حالت کلی بین یک تا سه سال می باشد.

مهاجرت برای افراد خاص؟

در صورتی که نمرات بالا و افتخارات تحصیلی زیادی دارید بهتر است سراغ مقاصدی با توان علمی بالا باشید و سراغ کشور های زادگاه دانشگاه های مشهور بروید. کشور هایی مانند ترکیه می توانند برای مهاجرت کم هزینه تر مناسب باشند از سوی دیگر اگر به دنبال کار هستید کشور هایی مانند آلمان و یا استرالیا انتخاب های مناسبی برای شما هستند. جزئیات این مدارک، نمره های قابل قبول آن ها و کم و کاست های مربوط به هر مدرک با توجه به قوانین دانشگاه و کشور مذکور و همچنین رشته تحصیلی متفاوت خواهد بود.

مثلاً اگر ویزای تحصیلی بگیرید، پس از پایان دوره دانشگاهی خود باید به کشورتان بازگردید و یا آن را تبدیل کنید. در صورتی که با شرایط شما موافقت شود، نامه ای از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود که می توانید از طریق آن، برای ویزای بلند مدت تحصیلی اقدام نمایید. به طور معمول، اعتبار ویزا و مجوز تحصیلی شما با ثبت نام در ترم جدید، تمدید شده و به شما اجازه حضور بلند مدت در خارج از کشور را می دهد. این در حالی است که روش هایی نظیر ویزای اسپانسرشیپ و یا سوپر ویزای کانادا در دسته خانوادگی کانادا قرار می گیرد. اما اگر قصد حضور بلند مدت در هر کشوری از دنیا را داشته باشید، ماهیت و تعریف اینکه مجله خبری مهاجرت تغییری نکرده و تنها ممکن است تعداد گزینه های در دسترس برای شما کم یا زیاد شود. استرالیا ششمین کشور بزرگ جهان است که دارای جمعیتی در حدود 25 میلیون و 600 هزار نفر می‌باشد که بنا به آخرین آمارهای گرفته شده، تقریبا 30 درصد از جمعیت این کشور را افراد مهاجر تشکیل می‌دهد.

نحوه درخواست برنامه نامزدی استانی در کانادا