مبل راحتی یافت آباد مدل نیلی با قیمت ارزان تولیدی-مبل سید

بهترین فوم برای زندگی-فوم سرد و اسفنج 30 یا 35 کیلوگرم. علاوه بر این, مبل ارزان قیمت با کیفیت نوع پارچه روی مبل و دوخت-نیز بسیار مهم است-سعی کنید برای انتخاب پارچه های قابل شستشو برای مبل و دوخت-حتما قبل از خرید بررسی کنید. جا داره ی تشکر جانانه کنم از بخش فروش تون که با این همه تماس من و پیگیری هام خیلی صبورانه و با دقت جواب می دادند. از مبلی که خریدم ازتون کاملا راضی ام و همون رنگی که خواسته بودم شده دوستش دارم.

کاربر

مبل راحتی یافت آباد مدل نیلی با قیمت ارزان تولیدی-مبل سید

بر اساس طراحی و مکانیزم بکار‌ رفته در مبل راحتی تخت خوابشو آرامید، خرید آن از جمله خرید ‌ها‌یی است که در هزینه ‌ها‌ی شما صرفه‌جویی می‌کند. به این دلیل که شما با تهیه‌ی آن با قیمت مناسب می ‌توانید بطور همزمان از مبل و همچنین تخت‌خواب بهره‌مند شوید. برای این کار، کافی است از مکانیزم تخت خوابشو رو‌ی دسته ها‌ی مبل استفاده کنید. بعلاوه بر اثر بکارگیری چوب محکم راش در ساخت مبل راحتی تخت خوابشو آرامید، احتمال آسیب‌دیدگی و یا شکستگی برای آن وجود ندارد. پارچه ‌ها‌ی بکار ‌رفته در این مبل 8 نفره نیز از جنس مرغوب و اعلا هستند؛ بطوریکه زیبا‌یی و استحکام را همراه با هم دارند.

با توجه به کیفیت و ویژگی هایی که این محصولات دارند،قیمت مبل راحتیمذکور به صورت کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه تعیین شده است. دسته های این سرویس به صورت بالشتی هستند که این راحتی را دو چندان می کنند. استفاده از اسفنج 35 کیلویی ویژه در نشیمن این محصول سبب شده تا کیفیت آن بسیار بالا باشد. با خرید مبل می توانید رنگ چوب و پارچه را به سلیقه خود انتخاب کنید و سفارش دهید. این محصول 8 نفره است و به صورت دو مبل سه نفره و دو مبل تک نفره ساخته می شود. مبل راحتی چستر وینیپنگ توسط طراحانی حرفه ای، طراحی شده است.

مهم ترین ویژگی های مبل راحتی است که باعث می شود این سبک از مبلمان با نرم و راحت باشد . این مبل ها از صندلی های بسیار نرم ساخته شده اند که معمولا از فوم با کیفیت بالا یا اسفنج ساخته می شوند و ارتفاع کمتر از مبل های کلاسیک و فولادی است . مبلمان میز ناهارخوری، میز تلویزیون و جلو مبلی که خریدم همشون از نظر ظاهری کاملا مثل عکسشون هستن.

مبل های تک نفره دارای دسته تمام پارچه ای و دو پشتی نرم برای تکیه گاه است. شما می توانید در زمان خرید این محصول، رنگ چوب و پارچه را خودتان انتخاب کنید. تخت خوابشو با اولویت قرار گرفتن در فضاهای تقریبا بزرگ طراحی شده است. این ست مبلمان از جمله زیباترین و مستحکم ترین مبلمان‌های مدرن در نظر گرفته می‌شود. استفاده از اسفنج استاندارد در قسمت نشیمن، جذابیت ظاهری زیاد، مرقوم به صرفه بودن و استفاده از مرغوب ترین پارچه‌ها برای ساخت مبل راحتی تخت خوابشوپیکه این مبلمان را در صدر جدول پرفروش‌های سال قرار داده است. این مبل با داشتن مکانیزم تخت خوابشو و استحکام بالای که دارد توانسته از ابتدای ورود خود به بازار مبلمان به محبوبیت زیادی دست پیدا کند و از بهترین انتخاب‌ها برای خانه‌هایی با متراژ کم است.

  • روکش تکیه گاه و نشیمن این کار دارای دوخت شیاری بوده که جلوه آن را بیشتر کرده است.2.
  • اما رده قیمتی این بازار نیز به همان میزان پائین تر است.
  • علاوه بر موضوع سبک, رنگ و نوع دکوراسیون با مبل, شما همچنین باید با توجه به نیازهای شما پرداخت.
  • راهنمای نگهداری از مبلمان در منزل برای طول عمر بیشتر مبل.
  • معمولاً یک دست مبل برای هفت نفر پیش‌بینی شده است و همان طور که قبلاً اشاره شد شامل، یک سه نفره، یک دو نفره و دو یک نفره می‌باشد.

طرح ساده و استحکام بی‌نظیر این محصول مثال زدنی بوده و باعث شده تا مورد پسند همه واقع بشود. در مبل هشت نفره چستر کلاسیک آلبرتا؛ رنگ، طراحی، سبک، چستر، متریال و … همه و همه دست به دست هم داده اند تا یک دست مبل هشت نفره ای بسازند که به دلیل سبک کلاسیک ویژه و صمیمی خود و همچنین به دلیل کیفیت عالی خود، طرفداران مبل چستر آلبرتا را از خرید این مبلمان راضی کنند. هنر چشم نواز و زیبای چستر در تمام بخش های کاناپه ی سه نفره چستر آلبرتا (از جمله تکیه گاه، نشیمن، دسته ها و مبلمان) به چشم می خورند. چوب راش و چوب روس در تولید این مبل با کیفیت به کار رفته اند. یک ست مبلمان راحتی در کنار داشتن ظاهری زیبا باید از دوام، کیفیت و استاندارد های خوبی هم برخوردار باشد.

مبل راحتی یافت آباد مدل نیلی