مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس مهیار حلاج پور-همیار مهاجرت

اداره مهاجرت کشور کانادا IRCC که تحت حمایت و نظارت وزارت مهاجرت کشور کانادا فعالیت می کند، مسئول رسیدگی به امور مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا است. اداره مهاجرت کشور کانادا IRCC با تامین منابع مالی به اجرای برنامه های آموزش زبان برای مهاجران، کمک در اسکان پناهندگان، اشتغال و مشارکت در فعالیت های اجتماعی و ارائه اطلاعات در مورد قوانین زندگی در کانادا فعالیت می کند. مهاجرت به کشور کانادا از طریق روستاها و استان های شمالی نیروی متخصص حرفه ای را برای کمبود نیروهای متخصص جذب می کند و همچنین موجب رونق بازار کار این مناطق و افزایش جمعیت شهرها و روستاهای کم جمعیت می شود.

در این روش متقاضیان باید درخواست خود را به‌ صورت آنلاین و در قالب پروفایل اکسپرس اینتری ثبت کنند. در این برنامه براساس ویژگی‌هایی چون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می‌دهند (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز). مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید و سپس در این راه قدم بردارید.

مهاجرت کاری به آلمان با مدرک فنی حرفه ای سالهاست که به عنوان یکی از راه مهاجرتی مطلوب ِ مهاجران… ورک پرمیت یا مجوز کار چیست؟ اگر شما قصد کار در کانادا را دارید، و واجد شرایط مهاجرت به این… ویدیو آموزشی مهاجرت به کانادا از روش تجربه کانادایی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید! اگر اقدام اول شما باشد حتما می‌بایستی با تعیین وقت قبلی به یکی از مراکز VAC در کشورهای اطراف ایران مثل ترکیه، امارات یا ارمنستان مراجعه کنید. اما اگر طی 10 سال گذشته بیومتریک انجام داده‌اید دیگر نیاز به انجام انگشت نگاری مجدد نیست. شرکت رادسام برای کلاینت‌های خود، بدون دریافت حق الزحمه اضافی، نوبت سفارت را هماهنگ خواهد کرد.

استان انتاریو

در این مدت همسر فرد open work permit دریافت می کند و می تواند آزادانه در کانادا کار کند و تحصیل فرزندان نیز رایگان خواهد بود. خرید و فروش جاب آفر غیرقانونی است و در صورتی که با جاب آفر غیرواقعی به کانادا بروید، حتی بعد از اخذ اقامت دائم، در صورتی که اداره مهاجرت کانادا از این موضوع مطلع شود اقامت شما را باطل خواهد کرد. تو این ویدیو مهاجرت سریع مجله خبری مهاجرت به کشور کانادا از روش اکسپرس اینتری رو براتون توضیح دادیم و شرایط دریافت ویزای کانادا… پس از این مراحل مقدماتی و اپلای باید درخواست ویزای تحصیلی خود را به همراه مدارک، فرمها و نامه‌های مربوطه به سفارت این کشور ارسال کنید. همچنین هر نامه‎ای که دانشگاه در جریان مکاتباتتان برای شما ارسال کرده است را نیز می‌توانید ضمیمه این پرونده کنید.

مرحله اقدام برای اپلای و پذیرش

همچنین باید تحقیقاتی درباره‌ی هزینه‌های زندگی در مناطق و شهرهای مختلف کانادا انجام دهید. اولین قدم برای استفاده از خدمات مهاجرتی تراست پر کردن فرم ارزیابی اولیه مهاجرتی است. این فرم اطلاعات کلی شماست تا مشاوران تراست بهترین مسیر مهاجرتی را برایتان بررسی کنند.

  • اگر یک نیروی کارمتخصص همراه با تحصیلات، سن و سطح زبان مناسب هستید اکسپرس اینتری از بهترین برنامه هایی است که می توانیم به شما پیشنهاد دهیم.
  • شما می توانید از یکی از راههای مهاجرتی کارکنان ماهر و برنامه های استانی اقدام به ثبت درخواست مهاجرتی خود کنید.
  • در رابطه با کسب‌وکار باید برای راه‌اندازی کسب‌وکار، مالک ۲۵ درصد سهام آن باشید و چنانچه کسب‌وکار را می‌ خرید، باید مالک ۵۱ درصد سهام آن باشید.
  • با سابقه درخشان در حوزه ادامه تحصیل به خصوص در کشورهای کانادا و استرالیا.
  • اگر بورسیه نباشید هزینه تحصیل در دانشگاه‌ها کانادا با توجه به مقطع و رشته شما، سالیانه حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار دلار است.

پذیرش مشروط به معنای اخذ پذیرش در دوره های دانشگاه یا کالج های کانادا به شرط شرکت در کورس های زبان در کانادا است. می توان گفت در پذیرش مشروط کانادا شرط تحصیل در دانشگاه های کانادا کسب نمره لازم از کورس ها و دوره های زبان در کانادا می باشد. در این روش متقاضی می تواند از دانشگاه یا کالج کانادا مورد نظر پذیرش تحصیلی را دریافت کند اما تا زمان کسب نمره و مدرک زبان مورد نظر، نمی تواند تحصیل در این دانشگاه یا کالج را شروع کند. برخی از دانشگاه ها یا کالج های کانادا دوره های آمادگی زبان انگلیسی را در همان دانشگاه ها برگزار می کنند و متقاضی با ارائه مدرک و گواهی آموزش زبان می تواند تحصیل در دانشگاه و کالج مورد نظر را شروع کند. به عنوان مثال همانطور که در این مقاله نیز گفتیم، چنانچه شما بخواهید از طریق ثبت شرکت به کانادا مهاجرت کنید، اگر شرکت شما نتواند در کانادا کارآفرینی کند منجر به دریافت اقامت نخواهد شد. لذا شرکتی که در کانادا ثبت می کنید حتماً باید موجب کارآفرینی در این کشور شود.

بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست؟