مجموعه حقوقی مهاجرتی کاناداپاس مهیار حلاج پور-همیار مهاجرت

بنابراین پس از مشورت با وکیل مورد نظر و بیان خواسته‌ها و نیازهای خود، امکان اطلاع از هزینه فراهم می‌شود. اما به طور کلی باید بدانید گفته می‌شود که هزینه وکیل مهاجرت بین ۵ تا ۱۰ هزار دلار می‌تواند باشد. پس از اینکه راهی را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کردید، وقت آن رسیده است که مدارک لازم جهت مهاجرت به کانادا را متناسب با روش انتخابی تهیه کنید. زیرا هر یک از شیوه‌های مهاجرت به این کشور مدارک مخصوص به خود را نیاز دارند. دریافت این ویزا شرایط به‌خصوصی ندارد، تنها کافی است که بودجه لازم برای زایمان در کانادا را داشته باشید.

  • اما روشی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، سرمایه گذاری می باشد در صورتی که توانایی مالی را داشته باشید.
  • در سیستم اکسپرس اینتری بالاترین امتیاز سن به افراد ۱۹ ساله تعلق می گیرد و افرادی که بالای ۴۵ سال داشته باشند در بخش سن هیچ امتیازی دریافت نمی کنند.
  • البته خوب است دقت داشته باشید که وکیل مهاجرت به کانادا به صورت قانونی در داخل کشورمان وجود نداشته و افراد صرفا به دلیل فعالیت در این حوزه خود را وکیل معرفی می کنند.
  • پناهندگی مخصوص زمانی است که شما بیشتر از نظر امنیتی در کشور محل سکونت خود در خطر باشید.
  • زیرا در این صورت علاوه بر همه هزینه‌های مهاجرت، باید سرمایه‌ای را برای سرمایه‌گذاری در کانادا نیز ارائه دهید.

مشورت با یک وکیل مهاجرت تورنتو یا سایر شهرها و ایالت های کانادا که در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشد می تواند به شما در زمینه تهیه مدارک و ترجمه آنها کمک کند. این روش مهاجرت به کانادا زیر نظر سیستم های مهاجرتی استانی و نیز دولت فدرال پیش می رود. استارتاپ هم از جمله روش هایی است که باعث دریافت اقامت کانادا می شود.

بنابراین نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای هزینه دریافت ویزای این کشور ذکر کرد. پس بهترین راه برای اطلاع از هزینه‌ها این است که با کارشناسان این حوزه ارتباط برقرار کنید. جالب است بدانید برخی از روش‌های مهاجرت به این کشور محدودیت سنی دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید از طریق اسپانسرشیپ به کانادا مهاجرت کنید، حامی شما باید بیش از ۱۸ سال سن داشته باشد. همچنین برای اقدام از طریق جاب افر کارگری باید سن شما بین ۱۸ تا ۴۵ سال باشد. بنابراین از هر طریقی که برای مهاجرت به کشور کانادا اقدام می‌کنید، پیش از هر چیز شرایط سنی آن را با خود تطبیق دهید.

شرایط مهاجرت کانادا از طریق تولد فرزند

اگر شما مدارک تایید کننده حداقل یک سال سابقه ی کار و همین طور مدرک زبان انگیسی و یا فرانسوی دارید، به صورت بالقوه امکان مجله خبری مهاجرت را دارید. شما می توانید از یکی از راههای مهاجرتی کارکنان ماهر و برنامه های استانی اقدام به ثبت درخواست مهاجرتی خود کنید. دقت کنید امتیاز شما و به تبع آن شانس موفقیت مهاجرت شما در سیستم های مختلف متفاوت است. می توان اینطور گفت که ممکن است یک جا به شما نیاز نداشته باشند و جایی دیگر به وجود شما نیاز زیادی وجود داشته باشد. ما به شما پیش نهاد می دهیم فرم مهاجرت کاری را پر نمایید و از بهترین انتخاب های خود توسط مشاوران خبره ی ما اطلاع پیدا کنید. شاید مهم‌ترین مزیت استفاده از برنامه انتقال درون شرکتی برای مهاجرت به کانادا، این باشد که نیازی به LMIA (ارزیابی میزان اثرگذاری بر بازار کار کانادا) ندارد.

اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی

سفر به ابوظبی و اقامت در هتل‌های گران قیمت آن، قطعا هزینه‌های شما را افزایش می‌دهد. همچنین با چند محاسبه ساده به این نتیجه می‌رسید که هزینه خرید بلیط و اقامت چند روزه در این شهر برای شما گران تمام خواهد شد. از آنجایی که بخش اصلی اقتصاد کانادا وابسته به نفت بوده و اغلب مشاغل، صادرات و درآمد مالیاتی کشور از این بخش است، ممکن است نگرانی‌هایی درمورد میزان پایداری اقتصاد این کشور به وجود بیاورد. کانادا دارای امکانات عمومی بسیاری از کتابخانه تا پارک‌ها و مکان‌های تفریحی می‌باشد و از این امکانات تفریحی به خوبی نگهداری شده شهروندان کانادا در اوقات فراغت می‌توانند از آنها استفاده کنند و به سپری نمودن اوقات خودشان بپردازند. در کل مشاورین ما در موسسه حقوقی اصطهباناتی با تجربه خود می توانند بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند، پس با ما در ارتباط باشید.

برای انجام این تعهدات اقامتی، باید حداقل به مدت 730 روز (2 سال) در هر دوره 5 ساله در کانادا حضور فیزیکی داشته باشید. اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا به گذشته شما در 5 سال گذشته در کانادا نگاه می‌کند. درخواست‌ها می‌توانند در حین زندگی در کانادا توسط مدعیان پناهندگی، همسران یا شرکای قانونی شهروندان کانادایی یا مقیم دائم و سایر افرادی که دلایل بشر دوستانه یا دلسوزانه برای حضور در کانادا دارند، ارائه شود. با توجه به شرایط خودتان و نظر کارشناسان، بهترین روش را انتخاب نمایید.

سلام، بله تحصیل در کانادا با بورسیه در صورت که واجد شرایط دریافت اون باشید، ممکن هست. برای مطلع شدن به صورت دقیق از شرایط مهاجرت، میتونید با شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید. اگر مادر فرزند دارای شهروندی کانادا باشد و پدر تابعیت یک کشور دیگر را داشته باشد و فرزند در خاک کانادا متولد شود، کودک تابعیت پدر و مادر خود را دریافت می کند. اگر پدر و مادر فرزند متولد شده در کانادا فاقد تابعیت کانادا باشند و فقط در کانادا زندگی کنند، فرزند با شرایطی می تواند تابعیت کانادا را دریافت کند. اگر پدر و مادر فرزند متولد شده در کانادا دارای تابعیت کانادا باشند، قاعدتاً فرزند آنها نیز شهروندی و تابعیت کانادا را دریافت خواهد کرد.