مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا 0 تا 100 تحصیل در کانادا رادسام-همیار مهاجرت

هیچ اجباری برای طی کردن پروسه اقامت از طریق دفاتر و موسسات مهاجرتی نیست. اگر اطلاعات کافی بدست آورید می توانید تمام مراحل درخواست ویزا یا پذیرش از دانشگاه و … موسسات مهاجرتی (در صورتی که حرفه ای و معتبر باشند) می توانند این پروسه را راحت تر کنند. موسسات معتبر می توانند با مشاوره های تخصصی و بر اساس تجربه و اطلاعاتی که دارند بهترین مسیر را به شما نشان دهند. اما از طرف دیگر اننخاب یک موسسه نامعتبر و بدنام هزینه مادی و زمان تلف شده زیادی را به شما تحمیل خواهد کرد.

دانشگاه مک مستر

البته در شرایطی مثل بچه‌دار شدن، دولت به کمک شما می‌آید و از میزان مالیاتتان کسر می‌کند. با داشتن تخصص و تحطیلات کافی، می‌توانید برای پیدا کردن شغل مناسبتان به موسسات کاریابی مراجعه کنید. پس از انتاریو، استان کبک در مقام دومین استان محبوب کانادا در میان مهاجرین قرار می‌گیرد.

البته توجه داشته باشید که مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا بر اساس سایر شرایط شما ممکن است تغییر کند. شرایط مهاجرت به کانادا برای هر فرد متفاوت است، کانادا ده ها مسیر مهاجرتی دارد که هر کدام از آنها شرایط خاصی دارند. در ادامه با تخمینی از شرایط مهاجرت به کانادا برای افراد مختلف آشنا می شویم. با توجه به شرایطی که دارید طبق جدول شرایط و سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا، مسیر مناسب برای خودتان را تا حدودی ببینید.

بهترین راه مهاجرت به کانادا چیست ؟

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید. هزینه های مربوط به مهاجرت از طریق برنامه های استانی شامل موارد مختلفی مانند چکاپ پزشکی؛ حق اقامت و… است اما به طور کلی می توان گفت هزینه این روش بین 1790 دلار کانادا تا 1840 دلار کانادا متفاوت خواهد بود. هزینه ثبت شرکت در کانادا بسته به محل انتخابی و نوع تجارتی که انتخاب می کنید متفاوت است. فرد متقاضی می تواند شرکت خود را به صورت فدرالی، منطقه ایی و استانی انتخاب کند که هزینه هر کدام متفاوت است. برای اطلاع دقیق از هزینه ها می توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید اما به طور کلی می توان گفت هزینه ثبت و راه اندازی شرکت در کانادا بیش 70 هزار دلار است.

  • توانایی مالی کافی برای تامین هزینه‌های خود و خانواده‌تان در کانادا را داشته باشید.
  • متقاضی باید دارای سوابق کاری مفید مرتبط با حوزه خود اشتغالی باشد.
  • حداقل تمکین مالی برای یک سال در زندگی در کانادا ۱۳ هزار دلار است.
  • علاوه بر این شرایط، مدارک دیگری نیز لازم است که برای کسب اطلاعات جزئی‌تر بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بخواهید.

به این ترتیب از طریق برنامه نامزدهای استانی، 800 نفر شانس این را دارند که در برنامه استان ساسکاچوان پذیرفته شوند. با توجه به این قانون، هر نوزادی که در کانادا به دنیا بیاید قطعا تابعیت این کشور را دریافت می کند. برای بررسی شرایط باید با مشاغل طبقه بندی شده کانادا و نیز لیست مشاغلی که مورد نیاز این کشور است، آشنا باشید.

با کارشناسان ما در تماس باشید تا به شما بهترین راه را معرفی کنند. بعد از حدود دو ماه از ارسال اپلیکیشن فرم­ ها، نتایج پذیرش به افراد اعلام می­ شود که در صورت گرفتن پذیرش، هر فرد با توجه به معیارهای خود و نتایجی که از مراکز آموزشی دیگر می­ گیرد، آن را قبول یا رد می­ کند. اما اگر بالای 30 سال سن دارید، ولی به تحصیل در کانادا مجله خبری مهاجرت علاقه مند هستید، می توانید گپ تحصیلی خود را با نشان دادن رزومه خود توجیه کنید. در انتهای این مرحله یک سفر به کشور های مجاور ایران برای مصاحبه سفارت کانادا الزامی است که اقدامات دریافت ویزا و پیکاپ ویزا نیز توسط موسسه تراست انجام خواهد شد. رسیدن به اقامت سریع و آسان برگ برنده کانادا در برابر کشورهای اروپایی و آمریکا است.

متقاضی می تواند برای خانواده اش هم اقامت دائم بگیرد که این خودش مزیت بزرگی است. سیلیپ هم آزمونی است که توسط اداره مهاجرت کانادا تهیه شده است تا به صورت تخصی مهارت های زبانی شما سنجیده شود. با توجه به این که از چه راهی قرار است به کانادا مهاجرت کنید، شرایط اولیه متفاوتی مورد نیاز است.