مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا 0 تا 100 تحصیل در کانادا رادسام-همیار مهاجرت

همچنین IRCC بر اساس این اطلاعات به شما یک امتیاز در سیستم رتبه بندی جامع اکسپرس اینتری یعنی می‌دهد. دلیل این امر این است که قانون اساسی کانادا مهاجرت را به عنوان یک مسئولیت مشترک بین دولت فدرال و 10 استان و 3 قلمرو کانادا تعریف می‌کند. اطلاعات بیشتری در مورد کشور کانادا و شرایط زندگی در آن به دست آورید. موارد مختلفی از جمله سن، سطح زبان، تجارب کاری، تخصص ها، تحصیلات و..

انواع روش های مهاجرت به کانادا

وجود یک وکیل یا مشاور مهاجرتی می‌تواند این روند را سریع‌تر کرده و درصد موفقیت پرونده مهاجرتی را بالاتر ببرد. احتمالاً می‌دانید موارد زیادی هستند که ممکن است باعث شوند درخواست ویزای شما رد شده یا حتی تا چندین سال برای مهاجرت به کانادا ممنوع‌الورود شوید. ، یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت است؛ اما نه به این سادگی‌ها هم که شما فکر می‌کنید!

هزینه زندگی در هر جای دنیا متفاوت است و رقم ثابتی برای آن وجود ندارد. هزینه زندگی در کانادا نیز بر اساس سبک زندگی و میزان مصارف خانگی شما تعیین می‌شود. هر فردی که تصمیم به مهاجرت و اخذ اقامت دائم در این کشور را دارد باید به طور میانگین این هزینه را برآورد کند تا که با شرایط زندگی در این کشور وفق پیدا کند. در مدت انتظار برای بررسی درخواست ویزای استارتاپ می‌توانید برای اجازهٔ کار موقت درخواست کنید و با ورود به کانادا، اقدامات راه‌اندازی کسب‌وکار را در پیش بگیرید. نکتهٔ مهم دیگر این است که بدون مدرک زبان معتبر، درخواست شما بررسی نخواهد شد.

هر یک از این معیارها دارای حداقل و حداکثر امتیاز هستند و در صورتی که امتیازهای لازم را کسب نکنید، نمی‌توانید از طریق اکسپرس اینتری برای دریافت ویزای کانادا اقدام کنید. روش دیگر در زیرمجموعهٔ مهاجرت کاری به کانادا، کار به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار است. افراد با سابقه کاری حداقل ۲ سال در این زمینه، می‌توانید از طریق این برنامه به‌عنوان مراقب کودک یا بهیار افراد نیازمند به مراقبت‌های پزشکی درخواست اقامت دائم کنند. هزینهٔ درخواست از این طریق، ۱۰۴۰ دلار و مدت زمان لازم برای بررسی آن ۶ ماه است. داشتن مدرک قابل‌قبول زبان از دیگر شرایط لازم برای درخواست اقدام از این طریق است. همچنین مدرک پرستاری، کمک ‌پرستاری یا بهیاری معتبر برای مراقبت از افراد نیازمند به مراقبت‌های پزشکی ضروری است و تجربه کاری دوره تحصیل به عنوان سابقه کار قابل‌ قبول نیست.

از آنجایی که کانادا مانند بریتانیا یا کشور همسایه خود در کشورهایی مانند عراق، افغانستان، لیبی و غیره به جنگ نمی‌رسد، بنابراین از طرف تروریست‌های داخلی و خارجی در امان بوده و خطر جدی این مجله خبری مهاجرت کشو را تهدید نمی‌کند. در اینصورت می توانید اقدامات مربوطه را بدون اتلاف وقت انجام دهید. بدین منظور بهتر است اطلاعات جزئی تری را در اختیار ما قرار دهید تا بهتر شما را راهنمایی کنیم.

باید بتوانید حداقل برای مدت 6 ماه مخارج زندگی تان در کانادا را بپردازید. این قالب ها شامل شرکت از نوع سهامی، شرکت از نوع تعاونی، شرکت از نوع خصوصی و شرکت از نوع مشارکتی است. می بایست نامه حمایتی از یکی از سرمایه گذاران که مورد تایید کانادا هستند داشته باشید. این نامه را می توانید از انکوباتورها، آنجل ها و یا ریسک پذیرها دریافت نمایید.

  • حتما می دانید که طی کردن مسیرهای مهاجرت به کانادا هرگز کار ساده ای نیست.
  • بهتر است بعد از انتخاب رشته و مرکز آموزشی مورد نظرتان اقدام به نگارش رزومه و انگیزه نامه بکنید.
  • برنامه اکسپرس انتری یک سیستم امتیاز دهی آنلاین می باشد که دولت کانادا برای مدیریت و رسیدگی به درخواست اقامت دارد از طریق نیروی کار بین المللی آن را طراحی کرده است.
  • شخصی که درخواست ویزای تحصیلی می دهد همسر ایشان نیز می تواند درخواست ویزا OWP داشته باشد.
  • اما اگر این مقطع را یک فرد ۲۶ ساله اقدام کند احتمالا گرفتن پذیرش و ویزا کاریست شدنی و نزدیک به واقعیت.

سلام، بله بدون در نظر گرفتن روشی که با اون قصد مهاجرت به کانادا دارین، میشه گفت مدرک آیلتس جوابگو هست؛ اما نمره اون برای روش‌های مختلف ممکنه متفاوت در نظر گرفته شده باشه. برای اینکه بتونید پاسخ سوالات خودتون رو پیدا کنید، می‌تونید با شماره‌های موجود در وبسایت تماس بگیرید. افراد می توانند از روش‌های مختلف از جمله تحصیل، کار، ازدواج و غیره به کانادا مهاجرت کنند. مهاجرت به کشور کانادا زمینه را برای دریافت پاسپورت این کشور آماده می کند.

مشاوره مهاجرت به کشور کانادا