مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا 0 تا 100 تحصیل در کانادا رادسام-همیار مهاجرت

زیرا در غیر این صورت برای حمایت از شما رد صلاحیت می‌شود و نمی‌توانید ویزای مهاجرت خود را دریافت کنید. از جمله این شرایط به جز محدودیت سنی باید به نداشتن سابقه کیفری، اثبات توانایی پرداخت هزینه‌های اولیه شما و غیره اشاره کنیم. بر اساس آنچه دولت کانادا اعلام نموده است در این زمینه هیچ گونه محدودتی وجود ندارد و تمامی مشاغل می توانند از طریق پروسه اکسپرس انتری اقدام نمایند. منتهی باید در نظر اگر از طریق برنامه استانی می خواهید دعوتنامه دریافت نمایید هر کدام از استان ها لیست مشاغل مورد نیاز خود را ارائه می دهند که در این لیست طی زمان تغییراتی نیز ممکن است رخ دهد.

خدمات مهاجرت کانادا

میتونند دعوت نامه بفرستن اما هدف از سفر چندان موجه نیست وقتی مدت کوتاهی از رفتن فرزند گذشته. چون سربازی ایران اجباری است و محل خدمت هم تصادفی انتخاب می شود و این، مشکلی در مهاجرت به وجود نخواهد آورد. اگر منظورتان معافیت پزشکی است، باید دلیل آن یعنی بیماری که موجب معافیت شده، از طریق تست های پزشکی بررسی شود. در غیر این صورت، سایر معافیت ها مشکلی برای مهاجرت به وجود نمی آورند. برای آگاهی از اینکه کدام بیماری ها که منجر به معافیت پزشکی شده اند، ممکن است مشکل به وجود بیاورند، باید با مشاورین تراست مشورت کنید. وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

  • در کلیه روش‌های فوق یعنی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌ گذاری، متقاضیان می‌توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه با خود ببرند.
  • بدین صورت بهترین راه ممکن برای اخذ مجوز مهاجرت به شماپیشنهاد داده خواهد شد.
  • یکی از متداول ترین روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا تحصیل در این کشور است.
  • یا مثلاً دارا بودن مدارک تحصیلی حداقل دیپلم و یا دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافی و مدارک هویتی ترجمه شده که همه از شرایط کلی برای همه روش های مهاجرت به کشور کانادا محسوب می شود.

به همین دلیل اگر جز افرادی هستید که زمان کافی برای مطالعه درباره چگونگی دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور را ندارید، بهتر است از وکیل مهاجرت به کانادا کمک بخواهید. وکلای متخصص در این زمینه با تمامی قوانین، تبصره‌ها و تغییرات آن‌ها آشنایی کامل دارند. به همین دلیل در صورت مراجعه به آن‌ها با تمام این موارد به طور کامل آشنا خواهید شد.

این مهاجران روش‌های متنوعی را برای دریافت اقامت کانادا انتخاب می‌کنند. چه به‌عنوان یک دانشجو و چه به‌عنوان یک سرمایه‌گذار می‌توانید در کانادا زندگی کنید. کارفرمای کانادایی باید یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر را به شخص بدهد و به اداره مهاجرت کانادا ثابت کند که این جایگاه شغلی در کانادا پیدا نمی‌شود.

اما به طور میانگین هزینه ماهیانه زندگی برای هر نفر در ماه برابر با 2800 دلار است. به عنوان مثال هزینه زندگی در شهرهایی مانند ونکوور و تورنتو از باقی شهرهای کانادا گران‌تر خواهد بود. ما شما را با آخرین اخبار مربوط به مهاجرت کانادا به روز خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که مهاجرت e-Visa را به عنوان فرستنده ایمن با ارائه دهنده ایمیل خود علامت گذاری کنید. بنابراین، اگر کودکی در کانادا متولد شود، فارغ از ملیت والدینش تابعیت کشور کانادا را می‌گیرد.

به همین دلیل هم مهاجران همواره به دنبال راه هایی هستند که سریعتر و در عین حال ارزان تر باشند. در اولین قدم برای مهاجرت، باید شناخت خوبی از انواع روش های مهاجرت به کشور کانادا داشته باشید. اگرچه کانادا سالانه بیش از 400 هزار مهاجر جدید می‌پذیرد، اما همه مهاجران باید شرایط ورودی خاصی را داشته باشند. مجله خبری مهاجرت اکسپرس اینتری یا ورود سریع به کانادا یکی از راه‌های اصلی است که کانادا از طریق اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا کارگران ماهر را مدیریت و پذیرش می‌کند. برای استفاده از این روش نیاز است که یک نفر خویشاوند درجه یک شما شامل فرزند و همسرتان در کانادا حضور داشته و شهروند این کشور باشد.

در روشهای پناهندگی از سال 2022 تا 2024 حدود تا نفر در هر سال است. سوء پیشینه نداشته باشید و آزمایشات پزشکی مورد تایید کانادا را هم انجام دهید. به صورت کتبی تعهد دهد که به مدت ۲۰ سال ساپورت مالی والدین خود را به عهده خواهد گرفت.

فرزند متولد شده در خاک کانادا از والدین کانادایی به طور ارثی تابعیت والدین خود را دریافت می کند. اگر فرزند متولد شده در خاک کانادا از پدر و مادر فاقد تابعیت کانادا باشد، این فرزند تابعیت کانادا را صرف نظر از تابعیت والدین خود دریافت می کند. اگر مادر فرزند متولد شده در کانادا شهروند کانادا باشد، این فرزند تابعیت کانادا را دریافت می کند. متقاضی باید ثابت کند که پس از ورود به کانادا توانایی کسب درآمد از همان فعالیت خود اشتغالی را دارد.

مرحله اول امتیازبندی اکسپرس اینتری

روند اخذ ویزا ممکن است طولانی باشد و صبر و هزینه زیادی از شما بگیرد. در طول یک یا دو سال گذشته از طرف یک کارفرمای کار مهارتی در کانادا پیشنهاد کار تمام وقت دریافت کرده و یا گواهی رسمی یک رشته مهارتی را از طریق یکی از استان‌های کانادا کسب کرده باشند. در طول 5 سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار مستمر و تمام وقت یا معادل آن را در رشته‌های مهارتی اعلام شده داشته باشند. هزینه بیمه در کانادا به ازای هر خانواده حدود 2 هزار دلار در سال یا کمتر تمام خواهد شد که البته همین هزینه برای بیمه شخصی (بیمه Private و نه دولتی) به میزان 2 برابر رسیده و در حدود 4 هزار دلار در سال می‌گردد. همچنین هزینه بیمه دانشجویانی که برای مهاجرت تحصیلی به این کشور می‌آیند از 300 تا 900 دلار متغیر است اما معمول‌ترین هزینه بیمه دانشجویی در اکثر شهرها و استان‌ها دور و بر رقم 600 دلار به ازای هر ماه می‌باشد.