مزایا و معایب مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا به کانادا مهاجرت کنیم؟-همیار مهاجرت

به همین دلیل در این مقاله معیارهای مهم برای مشاوره مهاجرت به کانادا و خدماتی را که ای ویزا در این زمینه ارائه می‌دهد، مورد بررسی قرار خواهیم داد. در صورتی که اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط، راه‌ها و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کشور کانادا را نداشته باشید، به وکیل نیاز خواهید داشت. زیرا تنها وکلا و کارشناسان متخصص هستند که با قوانین و شرایط مهاجرت به این کشور آشنایی کافی را دارند و می‌توانند در این موقعیت به شما کمک کنند. نکته مهم در رابطه با هزینه مهاجرت به این کشور این است که علاوه بر مخارج ویزا و مهاجرت باید حداقل تمکین مالی را داشته باشید. حداقل تمکین مالی برای یک سال در زندگی در کانادا ۱۳ هزار دلار است. هزینه ویزا و مهاجرت نیز سال به سال متناسب با کشور مبدا و کانادا و دیگر عوامل تغییر می‌کند.

  • برای مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد و شما می‌توانید با توجه به شرایط زندگی، کاری و تحصیلی خودتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
  • موسسات معتبر می توانند با مشاوره های تخصصی و بر اساس تجربه و اطلاعاتی که دارند بهترین مسیر را به شما نشان دهند.
  • ضمن اینکه شرکت رادسام می تواند مترجمین رسمی در کانادا و ایران به شما معرفی کند که گواهی موقت مدرک تحصیلی شما را بدون نیاز به آزادسازی مدرک برایتان ترجمه کنند.
  • لایکو به معنای حداقل میزان درآمد فرد پس از کسر مالیات است که میزان آن در سه سال آخر قبل از درخواست اسپانسرشیپ محاسبه می‌شود.
مشاوران پارسی کانادا از بدو ورود کلاینت تا عقد قرارداد و حتی ورود به کشور مقصد تمامی مراحل و وضعیت پرونده یک کلاینت را به صورت شبانه‌روزی، پیگیری می‌کنند. کانادا یک کشور دو مجله خبری مهاجرت زبانه است و زبان انگلیسی و فرانسوی هر دو زبان رسمی و پرکاربرد در این کشور هستند. یکی دیگر از استان‌های محبوب کانادا برای ایرانیان جهت کار و زندگی استان بریتیش کلمبیا است.

راه اول برای مهاجرت به کانادا از طریق کار: دریافت ویزای کار

مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری، از اصلی‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا در سال 2023 است که هر کدام از این‌ها روش‌های مربوط به خود را دارند. سازمان مهاجرت کانادا امکان درخواست های مهاجرتی را هم از طرف اشخاص حقیقی و هم شرکت های حقوقی (شرکت های وکالت مهاجرتی رسمی کانادا) می پذیرد. شما می توانید به غیر از موارد معدود، تمامی اقدامات مهاجرتی خود را شخصاً انجام دهید. اما با توجه به گستردگی و پیچیدگی قوانین و مقررات مهاجرتی، این کار نیازمند صرف زمان زیاد و احتمال خطا در انجام روند های قانونی است. استفاده از خدمات مشاوره ای و وکالتی، شما را آگاه تر، روند کار را سریعتر و احتمال موفقیت مهاجرت شما را بیشتر می کند. تراست، با اتکا به سالها تجربه و اطلاع دقیق از قوانین و مقررات اداره مهاجرت کانادا، به شما کمک می کند آینده ی زندگی خود در کانادا را آن طور که می خواهید طراحی کنید.

نکته دیگری که لازم است به آن توجه کنید این است که، نتایج بدست آمده از امتحان های زبان بدون توجه به نوع امتحانی که در آن شرکت کرده اید، تنها به مدت 24 ماه (2 سال) جهت ارائه به اداره مهاجرت کانادا معتبر خواهند بود. برای دریافت ویزای استارت آپ کانادا باید با یک مرکز حمایتی همکاری داشته باشید. زمینه های مورد حمایت، هزینه و شرایط همکاری، نوع حمایت، مقر کسب و کار و … جز فاکتورهایی هستند که در انتخاب حمایتی تاثیر گذار هستند. ابتدا لازم است مرکز حمایتی که با شرایط شما همخوانی دارد را پیدا کرده و سپس همکاری تان را شروع کنید. هر یک از روش های مختلف مهاجرت به کانادا به سطح خاصی از زبان انگلیسی نیاز دارند. در این قسمت به بررسی نمره زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا می پردازیم.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از ترکیه

به عنوان مثال فردی را در نظر بگیرید که می خواهد با استفاده از ویزای سرمایه گذاری با خانواده ی خود به کانادا مهاجرت کند. با توجه به سن و سرمایه، ممکن است توصیه به گذراندن دوره ای تحصیلی در کانادا به اتفاق خانواده و تجربه کردن کار و زندگی کانادا پیش از ریسک سرمایه گذاری شود. این مسیر برای بسیاری از افراد به مراتب مطمئن تر و سریعتر، و مزایای دیگر خواهد بود. اما برای برخی از افراد با توجه به سوابق تحصیلی و کاری، توصیه به چنین کاری نمی شود. چرا که ممکن است هزینه های فرد را افزایش و روند مهاجرتی وی را پیچیده تر کند.

۴. مهاجرت به کانادا از طریق کار