مزایا و معایب مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا به کانادا مهاجرت کنیم؟-همیار مهاجرت

امروزه کانادا یکی از کشورهای مهاجرپذیر در سراسر دنیا به شمار می‌رود که افراد زیادی اقامت این کشور را در اولویت زندگی خود قرار داده‌اند. چنان که تعداد زیادی از ایرانیان نیز دوست دارند به این کشور مهاجرت کنند. زیرا در این کشور امکانات لازم برای ادامه تحصیل در رشته‌های تحصیلی مختلف، اشتغال و غیره به بهترین شکل به شهروندان عرضه می‌شود. علاوه بر این کانادا جز کشورهایی است که بیش‌ترین خدمات را برای شهروندان خود دارد. از سایر ملزومات دریافت پذیرش نهایی از کالج ها و دانشگاه های کشور کانادا ارائه مدرک زبان مورد نیاز جهت گذراندن آن دوره تحصیلی می باشد.

یکی دیگر از روش‌های دریافت اقامت کانادا، مجله خبری مهاجرت از طریق خرید ملک در این کشور است که برای افراد خارجی نیز امکان‌پذیر شده است. اما نمی‌توانند به واسطه خرید ملک اقامت کانادا را دریافت کنند، زیرا دولت این کشور برای سرمایه‌گذاری‌های منفعل مانند خرید ملک اقامت نمی‌دهد و افراد برای اخذ اقامت این کشور باید از روش‌های دیگر استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور باید تهیه کنید و به مراکز مربوطه ارائه دهید، مدرک زبان است.

  • در این مقاله سعی داریم راه‌های اقامت دائم کانادا را بررسی نموده و در نهایت بهترین روش مهاجرت به کانادا در سال ۲۰۲۳ را معرفی نماییم.
  • با برخورداری از تخصص کاری و تحصیلات دانشگاهی، می توانید برای مهاجرت به کانادا از طریق skilled worker درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهید.
  • کارگران ماهر بر اساس تحصیلات ، تجربه کاری ، دانش انگلیسی و یا فرانسوی و سایر عوامل به عنوان مقیم دائم انتخاب می شوند ، از 1 ژانویه 2015، تکمیل پروفایل اکسپرس اینتری اولین قدم برای مهاجرت دائم به کانادا به عنوان یک کارگر ماهر است.
  • یکی از کشورهایی که شرایط بی نظیری برای زندگی کردن دارد بی شک کشور کانادا می باشد.
  • در این مدت، لازم است تا از تمام قوانین کانادا تبعیت کنید و همچنین عملکرد مناسبی داشته باشید.

پس از اینکه مدارک خود را تکمیل کردید باید مدارک را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. این کار را فقط به دارالترجمه‌هایی بسپارید که رسمی هستند و مهر دادگستری دارد؛ زیرا سفارت مدارک را فقط در این صورت از شما می‌پذیرد. البته باید برخی اقدامات لازم برای مراجعه حضوری به سفارت را انجام دهید تا بتوانین هزینه‌ها را کاهش دهید.

مهاجرت به کانادا چه شرایطی دارد؟

در واقع این مدارک باید اثبات کند که شما بعد از اتمام تحصیلی‌تان در کانادا به کشور خود برمی‌گردید. پس به جز مدارک کلی، مدارک جزئی شما باید کمک کنند که قطعیت خروجتان از کانادا پس از فارغ‌‌التحصیلی را نشان دهند. بسیاری از استان‌های کانادا از طریق برنامه‌های مهاجرتی خود نیروهای متخصص فرانسوی زبان را استخدام می‌کنند. بیشتر این استان‌ها از طریق استخر اکسپرس انتری خود مستقیما متقاضیان خود را دعوت به اقدام برای برنامه می‌کنند و برای بعضی دیگر از استان‌ها لازم است که از طریق ارسال اظهارنامه علاقه‌مندی وارد استخر قرعه کشی متقاضیان شوید. اگر همسرتان شهروند و مقیم دائم کانادا است (چه شما در کانادا باشید و چه نباشید) از طریق ویزای اسپانسرشیپ کانادا می‌تواند برایتان درخواست اقامت دائم کانادا دهد.

احتراما” بنده 42 ساله دارای 12 سال سابقه وکالت پایه یک در اصفهان و دارای پسری 14 ساله و همسرم هم کارمند هستند با توجه به اینکه قصد اقامت در کشور کانادا جهت تحصیل فرزندم و اشتغال را دارم تقاضای راهنمائی استدعا می گردد. وجود یک وکیل مهاجرت تورنتو برای مهاجرت به کشور کانادا و پیگیری پرونده مهاجرتی از طریق این وکیل در کانادا می تواند قبل از صدور نتیجه نهایی ویزا مشکلات احتمالی را رفع کند و احتمال اخذ ویزا را افزایش دهد. موسسه های مهاجرتی با دارا بودن وکیل مهاجرت تورنتو و وکیل مهاجرتی کشور کانادا با آگاهی از قوانین مهاجرتی کانادا بهترین گزینه برای پیگیری امور مهاجرت به کشور کانادا می باشند.

ویزای استارت آپ کانادا

طبق اخبار رسانه‌های معتبر داخلی و خارجی سالانه تعداد بسیار زیادی از مهاجران در این راه جان خود را از دست می‌دهند. بهتر است برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور از روش‌های مطمئن دیگری استفاده کنید تا دچار مشکل نشوید. بسیاری از ایرانیان که به این کشور مهاجرت کرده‌اند، از تجربه مثبت خود از مهاجرت و رفتار مردم کانادا گفته‌اند.

اخذ ویزای کار کانادا