مزایا و معایب مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا به کانادا مهاجرت کنیم؟-همیار مهاجرت

هرچند مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌ گذاری فعال به‌مفهوم راه‌اندازی یا خرید کسب‌وکار و کارآفرینی در قالب برنامه‌های مختلف مهاجرتی امکان‌پذیر است. مهاجرت به کانادا از شیوه‌های مختلفی امکان‌پذیر است که هر فرد باید نسبت به شرایط زندگی، کاری و تحصیلی خود کم ریسک‌ترین و بهترین روش مهاجرتی را برای خود انتخاب کند. بهترین روش مهاجرت به کانادا، روشی است که مطابق با شرایط شما باشد. از‌این‌رو، مشاوره با یک وکیل مهاجرت به کانادا، راه درست را برای شما روشن خواهد کرد.

  • پس از انتاریو، استان کبک در مقام دومین استان محبوب کانادا در میان مهاجرین قرار می‌گیرد.
  • افرادی که اقامت دائم کانادا را داشته باشند، با حق اسپانسری، اجازه دعوت بستگان خود برای اشتغال به کار یا تحصیل را دارند.
  • کیفیت تحصیل در این کشور عالی، سطح زندگی در آن بالا و شرایط اقتصادی آن بسیار خوب است و نقطه‌ای عالی برای شروع یک زندگی ایده‌آل به شمار می‌آید.
  • منظور از اسپانسرشیپ این است که افراد کانادایی یا مقیم این کشور که بالای ۱۸ سال سن داشته باشند، می‌توانند افرادی غیرکانادایی را مورد حمایت خود قرار دهند.
  • البته باید برخی اقدامات لازم برای مراجعه حضوری به سفارت را انجام دهید تا بتوانین هزینه‌ها را کاهش دهید.

برای مجله خبری مهاجرت از ترکیه باید وقت مراجعه حضوری را از قبل تعیین کنید. مطمئن باشید که بدون انجام این کار امکان وارد شدن شما به ساختمان سفارت صفر خواهد بود. همچنین سعی کنید که دقیقا در روز و ساعت وقت خود در سفارت حاضر شوید و تاخیر نداشته باشید. متاسفانه برخی از افراد به خاطر محاسبه نادرست زمان و اختلاف ساعتی که وجود دارد، وقت مصاحبه خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل باید دوباره مراحل مهاجرت خود را انجام دهند که وقت و هزینه‌ آن‌ها را هدر می‌دهد. در همین وب سایت نیز تعدادی از دفاتر معتبر مهاجرتی به شما معرفی گردید است که می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید.

با این حال یکی از موارد بسیار مهم که در سایت اداره مهاجرت کانادا نیز مطرح شده، شرط سنی مهاجران می باشد. تجربه نشان می دهد که معمولاً افراد ۲۵ تا ۳۵ سال بیشترین امتیاز ها را در زمینه سن دریافت می کنند و شانس بیشتری برای دریافت ویزا خواهند داشت. در زمینه سنی، روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنیم تاثیر زیادی دارد. به عنوان مثال اگر بخواهید از روش تحصیلی اقدام کنید، بسته به مقطعی که انتخاب کرده اید شرایط سنی شما متفاوت خواهد بود. متقاضیانی که فاقد مدرک زبان می باشند، می توانند با پذیرش مشروط در دانشگاه های کانادا تحصیل کنند.

تمدید ویزای کانادا

برای تاسیس استارتاپ در کانادا به مدارک شغلی، مدرک تحصیلی، مدرک‌های مالی و ملکی، مدرک‌های شناسایی و فرم اطلاعات فردی احتیاج دارید. اگر ایده خلاقانه‌ای برای کسب‌وکار دارید و فکر می‌کنید می‌توانید در بازار جهانی رقابت کنید، ویزای استارتاپ مناسب شما است. با توجه به آمار رشد استارتاپ‌های مختلف در کانادا، شرکت‌های کشاورزی، غذایی، تبلیغاتی و فناوری اطلاعات موفقیت خوبی در این کشور دارند.

با تحصیل فوق لیسانس در کانادا امکان بالقوه دریافت ویزای دانشجویی، اجازه کار پس از تحصیل و اقامت دایم وجود دارد. البته انتخاب رشته مستر مجدد برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا بسیار مهم و نیازمند دریافت اطلاعات از یک کارشناس حرفه‌ای است. ، همچنین افزایش شانس ویزای تحصیلی کانادا معمولا توصیه می شود آیلتس آکادمیک با نمره 6 یا بالاتر اخذ شود. چون مدرک زبان انگلیسی آیلتس مورد تایید تمامی دانشگاه های کانادا می‌باشد. ایده‌ نوآورانه‌‌ پس از تایید‌ و دریافت حمایت لازم در قالب ویزای استارت آپ‌‌ کانادا می تواند منتهی به اقامت دائم کانادا برای فرد متقاضی و تا سقف ۵ نفر از سهامداران طرح‌ و بیزینس همراه با اعضای خانواده‌اشان بشود.

حتما دقت داشته باشید که در صورتی که با یک موسسه مهاجرتی کار می کنید، قرارداد شما باید توسط مشاور قانونی مهاجرت صاحب امتیاز آن موسسه امضا شود و امضای افراد دیگر اعتباری نداشته و قابل پیگیری از مراجع قانونی نیست. برنامه مهاجرت پایلوت آتلانتیک راهی برای اقامت دائم برای کاگران ماهر خارجی و فارغ التحصیلان بین المللی از یک موسسه کانادایی است که می خواهند در یکی از 4 استان اقیانوس اطلس کانادا کار و زندگی کنند. برای مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی ساسکاچوان نیازی به داشتن جاب آفر یا سطح بالای زبان انگلیسی ندارید. هر برنامه آموزشی مدارک خاصی را می طلبد که در وب سایت آن مرکز آموزشی به آن اشاره شده است. برخی رشته ها علاوه بر مدارک متداول مانند کارنامه، آخرین مدرک تحصیلی، گذرنامه و … به تاییدیه WES هم نیاز دارند.

دارای روش‌های متنوعی برای نیروهای کار ماهر، کارآفرینان و صاحبان مزارع است که متقاضی برای درخواست تمامی شرایط آن را داشته باشد. هدف از طراحی این روش کمک به تازه‌واردان خارجی جهت ورود به بازار کار کانادا و همچنین کمک به رشد اقتصادی این کشور است. موضوعی هست که شرایط تون دقیق باید بررسی بشه اطلاعات بیشتری از شما دریافت بکنیم. با سلام برای تحصیل در رشته پزشکی و پیراپزشکی در کانادا نیاز می باشد الزامات این رشته ها را دارا باشید که به عنوان مثال برای تحصیل در رشته پزشکی نیاز است یک لیسانس علوم پایه داشته باشید.

سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت