مزایا و معایب مهاجرت به کانادا چیست؟ آیا به کانادا مهاجرت کنیم؟-همیار مهاجرت

در این مرحله ی مهم فرم های ثبت نام ویزای شما تکمیل شده و برای دریافت ویزای کار شما اقدام می گردد. در این مرحله ثبت نام اینترنتی انجام شده و پس از دریافت دعوتنامه ابتدایی، مدارک برای بررسی ارسال می شوند. بنابراین، می توان تصور کرد که تا چه اندازه ای این مسیر مهاجرتی می تواند از دغدغه های متقاضیان مهاجرت به کانادا و هزینه های احتمالی آن ها بکاهد.

یکی از دغدغه‌های مهم افراد برای مهاجرت به این کشور، هزینه مهاجرت به کانادا است. در این رابطه باید بدانید میزان هزینه پرداختی برای مهاجرت به کشور کانادا تحت تاثیر عوامل مختلفی کاهش یا افزایش پیدا می‌کند. به طوری که نوع روش انتخابی برای دریافت ویزای کانادا در میزان هزینه‌ها تاثیر به‌سزایی دارد. اما به طور کلی باید بدانید از بین راه‌های ذکر شده، چند راه ارزان‌تر از دیگر روش‌ها هستند.

آمار و ارقام اخذ اقامت دائم کانادا

در این پروسه نیز همانند اکسپرس انتری علاوه بر سابقه کاری، مدرک تحصیلی، سن، مهارت زبان و تطابق پذیری شخص با محیط کانادا نیز امتیاز داشته و در رد و قبول شدن پرونده ایشان تاثیر گذارند. اگر متقاضی قبل از اقدام برای پروسه ی اکسپرس انتری حداقل یک سال برای کارفرمایی در کشور کانادا فعالیت شغلی داشته باشد 10 امتیاز کسب خواهد کرد.او میبایست حداقل 30 ساعت در هفته مشغول به این کار بوده و پوزیشن شغلی شان فصلی نباشد. با بیشتر شدن تعداد متقاضیان مهاجرت به کانادا، دولت این کشور شرایط پذیرش مهاجرین را تغییراتی داده است. به همین دلیل مهاجرت به کانادا به یکی از کارهای مشکل تبدیل شده و در زندگی بسیاری از افراد یک هدف بزرگ و دست نیافتنی محسوب می‌شود.

  • اگر افسر ویزا که مدارک شما را مشاهده می کند نتیجه گیری کند که ازدواج شما یک ازدواج مصلحتی است.درخواست مهاجرت اسپانسرشیپ شما به احتمال زیاد مردود می شود.ازدواج مصلحتی به معنای تقلب در ازدواج است و ممکن است به اتهامات کیفری منجر شود.
  • خرید بیزینس در کانادا می‌تواند به صورت خرید یک شرکت یا خرید یک کسب و کار مانند رستوران یا مغازه باشد.
  • کانادا بیش از ۸۰ نوع روش مهاجرتی دارد که هر کدام برای گروه خاصی از افراد در نظر گرفته شده اند.
  • اما برای انتخاب یکی از این دو روش باید رزومه تحصیل و سوابق خود را تدوین کنید.

در حالی که به لطف خدا نرخ موفقیت شرکت رادسام برای صدها پرونده پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف 100% می‌باشد. لذا می‌توانید با خیالی آسوده پرونده پذیرش تحصیلی خود را با سقف کیفیت و کف قیمت به مشاورین تحصیلی حرفه‌ای ما واگذار نمایید. هر کالج یا دانشگاه دارای فرم‌های درخواست پذیرش تحصیلی مخصوص به خود است. تکمیل فرم‌های مربوط به اخذ پذیرش، فاند و دارای ظرافت‌های خاصی است.

نیروی کار متخصص به تقویت بازار کار و رشد اقتصادی کانادا کمک می‌کند. پس از ورود به کانادا با توجه به برنامه مهاجرتی انتخابی خود، شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم کانادا را کسب کنید و سپس از طریق یکی از روش‌های استانی یا فدرال برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنید. ذکر این نکته ضروری است که اثبات برخورداری از توانایی مالی برای زندگی و مهاجرت به کانادا، تنها در برخی از شرایط و برای برخی از برنامه های مهاجرتی مورد نیاز است. به عنوان مثال، چنانچه از طریق برخی از مسیرهای مهاجرتی ذکر شده در سیستم اکسپرس اینتری، قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشید، ممکن است ارائه مدارکی مبنی بر برخورداری از حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا مورد نیاز باشد. به عنوان مثال و طبق اطلاعاتی که در سایت اصلی اداره مهاجرت کانادا برای Proof of funds یا اثبات برخورداری از حداقل سرمایه آورده شده است، برای مهاجرت یک نفر به کشور کانادا، برخورداری از حداقل سرمایه ای به اندازه 13,310 دلار کانادا مورد نیاز است.

استرداد دیپازیت شهریه در صورت ریجکتی ویزای کانادا​​​​​​​

هر یک از روش های مهاجرت به کانادا قوانین خاص خود را دارد که خوب است جهت اطلاع از جزئیات حتما با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. در این مقاله از شرکت مهاجرتی رجبی به شماره ثبت ۵۶۲۰۵۱ ( موسسه حقوقی رجبی ثبت ۴۰۴۵۱ ) به بررسی روش های مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید تا بتوانید ضمن اطلاع از کلیه شرایط خود به بهترین شیوه ممکن دست یابید. کشور کانادا را می توان با اختلاف یکی از محبوب ترین کشورهای جهان برای مهاجرین دانست که هر ایالت آن قوانین خاص خود را برای مهاجرت دارد و هر فردی که این کشور را به عنوان مقصد خود انتخاب می کند ، در آن ماندگار شده و به اقامت دائم دست می یابد. این ویزا فرصت منحصر به فرد و ایده آلی برای صاحبان بیزینس است که با ایجاد و راه اندازی بیزینس خود در کشور کانادا بدون نیاز به اجازه اداره کار برای ویزای کار اقدام کنند. خیر، فعلا تنها از طریق روش ثبت شرکت میتوان برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد که به صورت اقامت موقت هست. با تحصیل در کانادا می‌توانید اجازه کار پس از تحصیل دریافت و راه را برای اخذ اقامت این کشور هموار کنید.

علاوه بر این شرایط، مدارک دیگری نیز لازم است که برای کسب اطلاعات جزئی‌تر بهتر است از کارشناسان متخصص در این زمینه کمک بخواهید. در حال حاضر برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری میتوان از طریق ویزای استارت آپ اقدام نمود. برای هر یک از روش های مهاجرت شرایط خاصی مورد نیاز است اما به طور کلی شما باید برای مهاجرت به کانادا از هر طریقی واجد شرایط خاصی باشید. یکی از فاکتور های حائز اهمیت در بحث مهاجرت به کانادا سن شخص متقاضی است.

بعد از دریافت دعوت‌نامه ۶۰ روز فرصت دارید تا مدارکتان را در سیستم آپلود کنید. این مدارک شامل تصویر شناسنامه، پاسپورت، عقدنامه، گواهی عدم سوءپیشینه، کارنامه آیلتس، گواهی آزمایشات پزشکی، نامه سابقه کار، مدرک تحصیلی هستند. و بالاخره آخرین مرحله دریافت ویزا کانادا و حرکت به سمت زندگی جدید است. کانادا به عنوان بهترین کشور جهان برای مهاجرت شناخته می‌شود و سالانه هزاران نفر برای مهاجرت به کانادا اقدام می‌کنند. از آنجایی که این کشور یکی از مهم‌ترین مقصدهای مهاجرت در میان ایرانیان است، آشنایی با روش‌های مهاجرتی و اخذ اقامت آن از بیش از پیش احساس می‌شود.

به عنوان یک مقیم کانادا، می‌توانید پس از ورود به خارج از کانادا سفر کنید. با این حال، برای حفظ وضعیت خود به عنوان یک مقیم دائم، باید تعهدات اقامتی خاصی را رعایت کنید. سایر برنامه‌های فدرال از جمله برنامه مهاجرتی پایلوت آتلانتیک نیز وجود دارند و شما می‌توانید به یکی از مجله خبری مهاجرت استان‌های اقیانوس اطلس (نیوفاندلند و لابرادور، جزیره پرنس ادوارد، نیوبرانزویک یا نوا اسکوشیا) مهاجرت کنید. با توجه به این که کشور بزرگ و متنوع است، دولت فدرال و استان‌ها جریان‌های مختلف کارگران ماهر را برای رفع نیازهای متنوع اقتصادی و بازار کار کانادا به کار می‌گیرند.