مقالات خودرو : پادکست :: وان کار | mey

مقالات خودرو : پادکست :: وان کار | mey

می‌توانید به صورت رایگان برای گوش دادن به پادکست‌های مورد علاقه خود از آن استفاده کنید. یک برنامه پادکست چند پلتفرمی است که به شما امکان می‌دهد پادکست‌های خود را در وب، تلفن و دستگاه‌های تماشا برای اندروید و iOS مدیریت و پخش کنید. میزبان یا میزبانان در هر قسمت در مورد آن موضوع صحبت خواهند کرد.

پایگاه جامع هوش مصنوعی | هوشیو

تجسم باعث می شود مغز شما احساس کند که واقعاً در آنجا حضور دارد. این کار به شما کمک می کند تا احساس آرامش و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید زیرا اکنون می توانید از تجاربی که قبلاً داشته اید استفاده کنید. به عنوان مثال، بسیاری از افراد هنگام زرد شدن چراغ راهنمایی، شتاب می گیرند، در حالیکه باید با احتیاط بیشتری رانندگی کرده تا اضطراب شما کم شده و اعتماد بنفس تان افزایش یابد. قبل از اینکه شرایط اضطراری برایتان پیش بیاید، آنها را شناسایی و تصحیح نمایند یا از ایجاد شرایط سخت جلوگیری به عمل آورید. با احساس آمادگی بیشتر هنگام رویارویی با سناریوهای مشکل زا، می توانید سطح اضطراب خود را کاهش دهید. در قسمت چراغ راهنمایی به راست بپیچ و بعد تابلوهای فرودگاه را دنبال کن.

با کلمات احمقانه یا مثبت و آهنگ های سرگرم کننده، روحیه خود را بالا ببرید. شاید بخواهید این کار را زمانی که تنها هستید انجام دهید، بنابراین احساس خجالت نکنید. هنگام رانندگی با تلفن همراه صحبت نکنید و هرگز متن ارسال نکنید.

بعضی مواقع این واقعا خاص است، مثل مسابقه‌های سه گانه یا آموزش و بعضی مواقع کلی‌تر است مانند چگونگی داشتن یک زندگی شاد. هر قسمت از آن پادکست در مورد نکات خاصی در آن موضوع صحبت می‌کند . در این پادکست انگلیسی، مکالمه‌ بین دو فرد را که درباره‌ی موضوع رانندگی و خودرو های خودران (بدون سرنشین) با یکدیگر بحث و گفت‌وگو می‌کنند بررسی خواهیم کرد. اگر نمی توانید به کلاس آموزش رانندگی بروید، سعی کنید ویدئوهایی که به ایجاد مهارت و افزایش سطح اعتماد به نفس شما کمک می کنند، تماشا کنید. هوشیو پایگاه جامع هوش مصنوعی است که هدف آن انتشار جدیدترین اخبار، کاربردهای نوین هوش مصنوعی، چالش‌های فنی این حوزه و ارائه مقالات آموزشی است. گواهی نامه ها، درخواست شما برای معافیت GDL و مدارک پشتیبان برای بررسی به دولت آلبرتا ارسال می شوند.

رادیو هیچ 16

شما در رسانه آهنگ و معتبرترین وبسایت های موسیقی ایرانی توضیحات بیشتر … دلایل یادگیری زبان برای هر شخصی می‌تونه متفاوت باشه اما در این مقاله به 10 دلیل اصلی یادگیری زبان می‌پردازیم که که اکثر زبان آموزان اپیزود فلسفه ی زندگی سعادتمند از پادکستهای می به دنبالش میان. اگه به پادکست انگلیسی گوش کردی و نتونستی کامل متوجه اش بشی، ناامید نشو.

  • به عنوان مثال، می توانید مانترایی مانند ” من می توانید یک کار عالی انجام دهم.
  • اکنون که با پادکست بیشتر آشنا شدید، درصددیم دو اپلیکیشن برتر در این حوزه را به شما معرفی نماییم.
  • برنامه‌های پادکست هم در سیستم عامل تلفن همراه هستند و هم در برخی دیگر دستگاه‌ها هم که دارای برنامه‌های دسکتاپ ویندوز، مک و کروم‌کست و هستند.
  • یعنی این‌که برخلاف پخش در زمان اصلی، در زمان دلخواهِ شنونده قابل ‌پخش است.