منابع پیشنهادی مطالعه برای آمادگی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق 94

متقاضیان آزمون سردفتری پس از کسب نمره قبولی در آزمون کتبی باید خود را برای تست شفاهی آماده کنند و بعد از تایید گزینش، در نهایت می توانند به شغل سردفتری مشغول شوند. کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ پاسخ دهند. آزمون سردفتری اسناد رسمی و شرکت در این آزمون، نیز همانند سایر آزمون های حقوقی، مستلزم دارا بودن شرایط خاص اعلام شده از سوی متولی برگزاری آزمون، یعنی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد.

نمونه سوالات آزمون سردفتری 97

از جمله شرایط آزمون سردفتری آن است که متقاضیان نباید به مشاغل قضاوت، وکالت، عضویت در موسسات دولتی یا وابسته به دولت و شهرداری ها، عضویت در هیات مدیره و مدیر عاملی شرکت های تجاری و بانکها یا موسسات بیمهای و موسسات دولتی و یا وابسته به دولت مبادرت ورزیده و اشتغال داشته باشند. متقاضیان آزمون سردفتری در بدو اشتغال باید حداقل سن ۲۴ سال و حداکثر ۵۰ سال سن داشته باشند. داوطلبانی که می خواهند در این آزمون شرکت کنند باید حداقل دارای سن ۲۴ و حداکثر ۵۰ سال باشند. 6 days ago – دانلود سوالات عمومی وتخصصی آزمون سردفتری ازدواج و طلاق. به محض اعلام رسمی ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ و آزمون سردفتری ازدواج و انتشار دفترچه راهنمای آزمون، مواد درسی و منابع آزمون سردفتری ۱۴۰۱ در این بخش قرار گرفته و مقاله به روز رسانی می گردد.

شما دوستان عزیز تنها با چند کلیک بلافاصله نمونه سوالات آزمون سردفتری اس. ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ فقط به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام میگیرد. رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یک شغل حکومتی در ایران است. مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مدارک تحصیلی شناخته شده برای این آزمون است.

سوالات ازمون سردفتری

مدرک کارشناسی و بالاتر در رشته های حقوق قضایی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتر اسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که دارای تاییدیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشند. آزمون وکالت کانون وکلا و قوه قضاییه، آزمون قضاوت و آزمون کارشناسان حقوقی، از جمله آزمون های برگزار شده مشاغل حقوقی بوده که به طور منظم ، هر ساله برگزار می شوند. متن كامل سوالات آزمون وكالت 1387 به همراه پاسخنامه- ·

برای کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام آزمون سردفتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. برای کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون سردفتری و تاثیر سهمیه ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. برای اطلاع از زمان و مراحل ثبت نام آزمون سردفتری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. پس از مرحله دریافت اطلاعات و تایید صلاحیت در آزمون کتبی، فرد پذیرش شده از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دعوت به گزینش و مصاحبه حضوری خواهد شد که زمان مصاحبه حضوری در هردوره توسط سازمان مربوطه اعلام می شود. جهت اطلاع از نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

با توجه به اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای آزمون سردفتری اسناد رسمی ۹۷ ، در مورد آزمون سردفتری ۱۴۰۱ می توان گفت، در آزمون سردفتری ۱۴۰۱ نیز، علاوه بر شرایط عمومی ثبت نام که در بخش قبل توضیح داده شد، شرایط دیگری تحت عنوان شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱، برای شرکت در آزمون وجود دارد، که در ادامه مطلب به توضیح آن ها می پردازیم. سردفتران از طریق آزمون انتخاب میشوند و آزمون سردفتری با انتشار آگهی در روزنامههای کثیرالانتشار با اعلام شرایط عمومی و اختصاصی برگزار می شود. متقاضیان آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱ توجه نمایند، در صورتی که واجد شرایط آزمون سردفتری ۱۴۰۱ بوده و قصد شرکت در این آزمون را دارند، از هم اکنون می توانند ضمن فراهم کردن مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی، با انتخاب و مطالعه بهترین منابع آزمون سردفتری اسناد رسمی، که در مقاله زیر معرفی گردیده، احتمال کسب نتیجه مطلوب در آزمون سردفتری ۱۴۰۱ را افزایش دهند.

دانلود سوالات آزمون سردفتری 97

رأی وحدت رویه شماره ۷۳۸ـ۳۰/۱۰/۱۳۹۳ هیأت عمومی دیوان عالی کشور نظر به … وی ادامه میدهد: آنچه مسلم بوده این است که این آزمون زیر نظر مرکز حفاظت اطلاعات قوهقضائیه برگزار شد و تخلفی در آن ندیدم و با این وجود ما تابع قانون هستیم. آیا هر ساله آزمون سردفتری برگزار می سوالات سردفتری شود؟ متقاضیان باید مابین ۲۴ تا ۵۰ ساله باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند. مطابق ماده ۹ قانون دفاتر اسناد رسمی، سن متقاضیان شرکت در آزمون سردفتری ۱۴۰۱، در زمان ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی، باید حداقل ۲۴ و حداکثر ۵۰ سال باشد. آزمون سردفتری ظرف ۱۴ سال اخیر تنها یکبار در اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ برای جذب حدود ۱۰۰۰ سردفتر جدید برگزار شد و از آن زمان تاکنون شاهد انحصار در جذب سران دفاتر اسناد رسمی بودیم. 2) سران دفاتر اسناد رسمی و دفتریاران اول مادام که در این سمت اشتغال دارند نمی توانند به عنوان سردفتر ازدواج انتخاب شوند.

به طور کلی، این منابع به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم بندی می شوند. کتابچه نمونه سوالات حقوق ثبت پیام نور مجموعه ای از نمونه سوالات پایان ترم درس حقوق ثبت می باشد که به صورت کاملا طبقه بندی شده. سوالات امتحان درس حقوق ثبت کارشناسی پیام نور | تابستان 96 … نمونه سوالات حقوق ثبت دانشگاه پیام نور | جنگلبانhttps://jangalban.com › downloads › tag › نمونه-سوالات… معرفی کتاب های مفید و نمونه سوالات معتبر برای آزمون سال ۹۴ … طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار که سر انجام پس از تلاش های فراوان به تایید شورای نگهبان رسیده است در طی این تصویب برگزاری آزمون سردفتری 1401 الزامی شده است. بنابراین هرگاه در طرز تنظیم اسناد و تطبیق مفاد آنها با قوانین اشکال یا اشتباهی پیش آید رفع اشکال و اشتباه و صدور دستور لازم با هیأت نظارت خواهد بود.

نمونه سوالات ازمون سردفتری

به دلیل آنکه ثبت نام اینترنتی آزمون سردفتری آتی هنوز شروع نگشته، منابع تخصصی نیز در حال حاضر معرفی نشده اند. ثبت نام و شرکت در هر آزمون، من جمله آزمون های حقوقی، مستلزم آن است که شرکت کنندگان در آن آزمون، شرایط خاصی را دارا باشند؛ شرایطی که توسط متولی برگزاری آزمون و از طریق مجاری رسمی اعلام گردیده و به طور معمول به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می گردد. با توجه به اهمیت وجود شرایط برای شرکت در آزمون سردفتری که در بالا توضیح داده شد، در این مقاله به توضیح شرایط ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی ۱۴۰۱ در دو بخش جداگانه شرایط عمومی و شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱ می پردازیم.