مهاجرت به استرالیا 2023 + سریعترین روش اخذ اقامت استرالیا شرایط هزینه-همیار مهاجرت

امروزه مهاجرت تحصیلی و پس از آن کاری به خصوص برای ایرانیان از رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به کشور استرالیا هستند. در ادامه مقاله با ما همراه شده تا تمامی اطلاعات مورد نیاز در زمینه مهاجرت به استرالیا را شرح دهیم. بنا به شرایط سنی، تحصیلی و شغلی شما، روش های متفاوتی برای مهاجرت به استرالیا می تواند وجود داشته باشد.

شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری

نوع دیگری از ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا Business Talent visa می باشد. متقاضیان می توانند از طریق این ویزا در کشور استرالیا تجارت جدیدی را راه اندازی نمایند و به توسعه آن تجارت بپردازند. افراد باید در نظر داشته باشند که از نظر دولت و اداره مهاجرت کشور استرالیا واجد شرایط دریافت این ویزا خواهند بود یا خیر. استرالیا به دلیل وجود استاندارد های بالای زندگی و شرایط ایده آل اقتصادی مورد توجه سرمایه گذاران بسیاری در سطح جهان قرار گرفته است.

  • اگر هنوز نمی‌دانید با کدام روش و به کجا مهاجرت کنید، راهنمایی‌تان می‌کنیم.
  • به همین دلیل بر آن شدیم تا شرحی از هزینه های زندگی در استرالیا را خدمتتان ارائه کنیم.
  • اقتصاد یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در ذهن و تصمیم‌گیری متقاضی در فرآیند مهاجرت به کشور مقصد است.
  • قسمت چت و کامنت‌ها هم برای پرسش سوال‌های شما و ارتباط با ما در دسترس است.

استرالیا برای قرن ها است که مهاجران زیادی را می پذیرید به همین دلیل فرهنگ مهاجر پذیر بالایی دارد و تازه واردان به راحتی در جامعه پذیرفته می شوند. اگر هم قرار باشد این تغییر، مهاجرت به کشور دیگری باشد، مسلما باید قبل از هر اقدامی حسابی تمام زوایای کار را بررسی کنید. در این که مهاجرت به استرالیا مزایای زیادی برای شما در بر خواهد داشت، هیچ شکی نیست! اما از چالش‌هایی مانند تفاوت‌های فرهنگی و شرایط جدید زندگی در یک کشور بیگانه هم نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. توصیه ما به شما این است که بعد از کلی تحقیق و بررسی و با یک دید باز تصمیم خود را در این زمینه نهایی کنید. کاربرد دوم این ویزا نیز برای کسانی است که همسرشان در استرالیا کار می‌کند.

کشور استرالیا به علت برخورداری از وضعیت اقتصادی و رفاه اجتماعی مطلوب، یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجران مختلف است. این مطلب به شما کمک می کند تا بدانید چه ویزایی مناسب شما است و برای اخذ هر نوع ویزا به چه مدارکی احتیاج دارید. یکی از نکات عجیب و جالب درباره کشور استرالیا دانستن این واقعیت است که به دلیل قرار مجله خبری مهاجرت گرفتن این کشور در نیم‌کره جنوبی همه فصول در استرالیا با دیگر فصول در سراسر جهان متقارن هستند. به این معنی که زمستان در سراسر جهان با تابستان در استرالیا همزمان است. این موضوع بسته به شخصیت شما می‌تواند موضوعی جالب و یا آزاردهنده تلقی شود. به طور کلی برای اخذ ویزای PR استرالیا حداقل به ۶۵ امتیاز نیاز دارید.

برای مهاجرت به استرالیا از کجا شروع کنیم؟

حائز اهمیت می باشد که متقاضیان برای ارسال فرم و در خواست خود به اداره مهاجرت استرالیا شرایط زیر را دارا باشند . که فقط استانی که اسپانسر شما شده، شما به آنجا می توانید مهاجرت کنید و وقتی ویزا را گرفتید باید به همان ایالت بروید. البته در اینجا شما امکان انتخاب بین چند ایالت و نه همه ایالات استرالیا را دارید. در ساب کلاس ویزای ۱۹۰ از دو سال ویزایی که به شخص اعطا می شود، اگر شخص یک سال کار کند، به وی اقامت دائم اعطا می شود. بنابراین این ویزا مانند ویزای قبل از ابتدا ویزای اقامت محسوب نمی گردند. در این حالت در دو سال اول باید در ایالتی که شما را اسپانسر کرده اقامت کنید.