مهاجرت به ترکیه ترکیه دات کام مجله اینترنتی کشور ترکیه-همیار مهاجرت

یکی از خدمات ویژه این تیم، مشاوره رایگان اخذ اقامت، اخذ ویزا، سرمایه گذاری خارجی، ثبت شرکت در خارج از کشور، اروپا، امارات… می باشد. ✔️ از بهترین روش های مهاجرت می توان به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری اشاره کرد که توضیحات بیش تر در مقاله داده شده است. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فرد متقاضی می تواند یک ملک به ارزش حداقل 250 مجله خبری مهاجرت هزار دلار در کشور ترکیه خریداری کند. هم چنین می تواند به جای خرید ملک، 500 هزار دلار در بانک ترکیه بیعانه بگذارد یا یک سرمایه گذاری 500 هزار دلاری ثابت در آن کشور داشته باشد. شما می‌توانید از طریق اجاره‌نامه و ثبت رسمی آن، به مدت شش ماه اقامت ترکیه دریافت کنید. بعد از این مدت باید اقامت خود را از طریق ویزای کاری، تحصیلی یا سرمایه‌گذاری تمدید کنید.

شرایط مهاجرت به ترکیه بستگی به این دارد که فرد متقاضی چه روشی را برای مهاجرت انتخاب کند. کسی که تصمیم می گیرد از طریق ویزای کاری مهاجرت کند، باید حتما زبان ترکی را بلد باشد تا بتواند در محیط کار با همکاران خود تعامل خوبی داشته باشد. متقاضیان مهاجرت به ترکیه برای دریافت بورسیه تحصیلی باید رزومه تحصیلی قوی داشته باشند. این افراد هم چنین باید مقالات علمی خوبی به زبان انگلیسی داشته باشند و ریز نمرات آن ها عالی باشد. لازم به ذکر است که امکان مهاجرت به ترکیه از طریق ویزای تحصیلی بدون بورسیه تحصیلی هم وجود دارد. متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق کار در ابتدا باید بدانند با توجه به اینکه زبان رسمی مردم ترکیه، ترکی استانبولی می باشد تسلط به زبان ترکی استانبولی از جمله پیش نیازهای اصلی برای استخدام توسط کارفرمایان ترک می باشد.

چگونه می توان از طریق ورزش به ترکیه مهاجرت کرد؟

پایتخت کشور ترکیه شهر آنکارا می‌باشد که دومین شهر پرجمعیت این کشور نیز به حساب می‌آید. یکی از نکات جالب درباره مردم این کشور این است که به دلیل همسایگی با کشور ایران و روابط خوب دیپلامتیک دو کشور، فرهنگ مردم ترکیه بسیار شبیه به مردم ایران می‌باشد. همچنین مردم ترکیه نسبت به دین اسلام پایبند هستند و درصد بسیار بالایی از مردم این کشور از جوامع غربی تاثیر نپذیرفته‌اند. اولین گام برای مهاجرت به ترکیه شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است. متقاضی ملزم به ارسال گذرنامه یا مدارک جایگزین پاسپورت (عکس از صفحات حاوی اطلاعات هویتی و صفحه حاوی عکس و صفحات پردازش شده) که برای ورود و خروج از کشور ترکیه استفاده می شود، می باشد. اگر گذرنامه تمدید شده و در درخواست های اجازه اقامت مورد نیاز باشد، صفحات پردازش شده گذرنامه های قبلی نیز در صورت وجود ارائه شود.

از مهمترین مدارک لازم برای مهاجرت به ترکیه می توان به موارد زیر اشاره نمود. مهاجرت به استانبول یا ترکیه و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از طریق ازدواج، قوانینی مشابه سایر کشورها دارد. به این ترتیب که شخص الزاما باید اقامت دائم یا پاسپورت ترکیه را داشته باشد تا پس از ازدواج همسر وی بتواند اقامت دائم دریافت نماید. اقامتی که در ابتدا اعطا می گردد ۳ تا ۵ سال است و در صورت تداوم ازدواج به اقامت دائم منجر می گردد.

دانشگاه اقتصاد ازمیر در ترکیه

با این مقدمه، می‌خواهیم سراغ کشور ترکیه برویم و از صفر تا صد مهاجرت به ترکیه برایتان بگوییم. این موقعیت جغرافیایی خاص موجب شده کشور ترکیه هم از لحاظ گردشگری و هم از حیث مهاجرت مورد توجه قرار بگیرد. به عنوان یکی از شرایط مهم برای مهاجرت می‌توان به تمکن مالی یا سرمایه کافی اشاره کرد. در صورتی که فرد یک شغل با درآمد مناسب پیدا کند به ارائه گواهی برای تمکین مالی نیاز ندارد.

مزایا و معایب مهاجرت به ترکیه

لازم به ذکر است که محدودیت سنی برای بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس حداکثر 21 سال، فوق لیسانس 25 سال و دکترا 31 سال است. از شرایط دیگر ان می توان به داشتن مدرک زبان ایلتس 5.5 تا 7 نسبت به هر دانشگاه و مقطع مورد نظر، اشاره کرد. روش های دیگری نیز وجود دارد که با جستجو “مهاجرت به ترکیه ملک پور” می توانید به همه این راه ها و قوانین انها دسترسی داشته باشید.

دریافت ویزای تحصیلی ترکیه در صورت درخواست آنلاین تنها 24 ساعت طول می کشد. با این حال، زمانی که متقاضیان از طریق کنسولگری یا نماینده خارجی درخواست دهند، حداکثر 90 روز طول می کشد. متقاضیان مهاجرت به ترکیه می توانند با دریافت ویزای کاری به این کشور مهاجرت کنند. برای دریافت ویزای کاری لازم است فرد متقاضی زبان ترکی را بلد باشد و از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کند.

  • به غیر از پیشرفت‌های اقتصادی و تجاری کشور ترکیه که انگیزه‌های خوبی برای راه‌اندازی شرکت در این کشور هستند، مکان جغرافیایی ترکیه نیز فرصتی خوب برای تجارت ایجاد کرده است.
  • شما می توانید به راحتی از این طریق برای مهاجرت به ترکیه اقدام کنید.
  • در صورتی که والدین اقامت موقت یا اقامت دائم ترکیه را داشته باشند در صورت تولد فرزند در ترکیه، فرزند آن ها نیز همان نوع اقامت را در ترکیه خواهد داشت.
  • در نمودار زیر نیز می توانید روند تغییرات نرخ بیکاری در ترکیه در سال های اخیر را مشاهده نمایید.
  • از بهترین روش های مهاجرت به ترکیه می توان به مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق ازدواج و تولد اشاره کرد.