مهاجرت به ترکیه 2023 ️ شرایط و هزینه راه های مهاجرت ترکیه-همیار مهاجرت

ترکیه با وجود جاذبه های گردشگری زیاد، هر ساله توریست های زیادی را جذب می کند. برای مهاجرت تحصیلی سالانه بین ۲۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار امریکا و برای مجله خبری مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری حداقل ۵۰ هزار دلار نیاز دارید. شما با توجه به میزان سرمایه خود می‌توانید از طریق خرید ملک در ترکیه، اقامت موقت یا شهروندی ترکیه را دریافت کنید.

بلکه نزدیکی این کشور به ایران نیز از دلایل مهم انتخاب مهاجرین می باشد. راه های مهاجرت به ترکیه همانند راه های مهاجرت به دیگر کشورهای خارج از ایران متعدد است که قابل توجه ترین و قابل تامل ترین آنان روش کاری، روش پر علم تحصیلی و طرح اقامتی از طریق روش سرمایه گذاری می باشد. جالب ترین روش برای بیزینس من ها خرید خانه ۲۵۰ هزار دلاری در ترکیه است.

شرایط دریافت ویزای تحصیلی در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد و نیازمند مدارک خاصی است. به طور کلی برای دریافت این ویزا ابتدا علاقه‌مندان باید نسبت به پذیرش در یکی از دانشگاه‌های کشور ترکیه اقدام کنند. شما می‌توانید با ارسال رزومه تحصیلی و مدارکی دیگر مانند آزمون معتبر ترکی یا انگلیسی خود به دانشگاه‌های این کشور شانستان را برای دریافت پذیرش تحصیلی امتحان کنید. پس از دریافت این مدرک شما مجوز اقدام به دریافت ویزای تحصیلی را دریافت می‌کنید. همانطور که گفته شد آسانترین راه مهاجرت به ترکیه خرید ملک این کشور است، چرا که در این روش شما به راحتی می توانید اقامت ترکیه را دریافت کرده و پس از مدتی تابعیت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید. امروزه یکی از بهترین و پرطرفدارترین مقصد ها برای مهاجرت ایرانیان کشور ترکیه است.

مهاجرت به کشور ترکیه از طریق ازدواج

لینک زیر در زمینه مهاجرت به کانادا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. دوست عزیز شما می توانید از طریق خرید ملک اقامت و حتی پاسپورت ترکیه را دریافت نمایید. شما میتوانید با خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار پاسپورت کشور ترکیه را از آن خود کنید ناگفته نماند که شما نمیتوانید به مدت سه سال این ملک را بفروشید. کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه را دارند باید به زبان ترکی مسلط باشند در صورتی که در دانشگاه های خصوصی این کشور امکان تحصیل با زبان انگلیسی نیز وجود دارد.

به دلیل داشتن زبان، تاریخ و فرهنگ این کشور که به ایران نزدیک است، سالیانه تعداد زیادی از ایرانیان به ترکیه مهاجرت می کنند. مهاجرت به ترکیه شرایط خاصی دارد و روش های مختلفی نیز برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، با موسسه مهاجرتی راشین تا پایان همراه باشید. متقاضیان مهاجرت تحصیلی می توانند با داشتن رزومه علمی قوی و ریز نمرات عالی بورسیه تحصیلی دریافت کنند و به راحتی به کشور ترکیه مهاجرت کنند. هم چنین متقاضیان می توانند در آزمون های دانشگاه های ترکیه شرکت کنند و پس از قبولی در آزمون از دانشگاه پذیرش بگیرند. اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید کافی‌ست با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید تا از جامع‌ترین و کامل‌ترین اطلاعات مربوط به مهاجرت به ترکیه با توجه به شرایط خویش مطلع شوید.

  • همچنین افرادی که رزومه‌ کاری بین‌المللی مناسبی دارند، و در زمینه شغلی خود در جهان شناخته شده هستند، اعم از تاجر و برنامه‌نویس و مدیر پروژه نیز می‌توانند با ارائه مدارک و رزومه خود اقامت ترکیه را دریافت کنند.
  • هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند یکی از روش ها را برای مهاجرت به ترکیه انتخاب کند.
  • اگر قصد مهاجرت به ترکیه را دارید، با موسسه مهاجرتی راشین تا پایان همراه باشید.
  • بنابراین متقاضیان مهاجرت به این کشور باید برنامه مهاجرتی به ترکیه را از قبل برای خود در این موارد بررسی کنند.

در مقاله پیش رو که توسط موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تهیه شده، اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به کشور ترکیه در سال 2023 ارائه شده است. هرچند شرایط افراد در انتخاب سریع‌ترین راه مهاجرت به ترکیه کاملاً تأثیرگذار است اما به‌طور عموم تحصیل در ترکیه یکی از سریع‌ترین راه‌های ورود به این کشور است. برای مهاجرت تحصیلی به ترکیه لازم است عزمتان را برای تحصیل جزم کنید و پس از دریافت نامه پذیرش از دانشگاه اقدام به اخذ ویزای تحصیلی ترکیه کنید.

راهنمای خرید ملک در ترکیه در سال 2022