مهاجرت به کانادا، هزینه و شرایط بهترین روشها با وکیل رسمی ویزا724-همیار مهاجرت

اگر افراد نتوانند بورسیه های موجود در این کشور را اخذ نمایند، باید به صورت میانگین ۱۵ تا ۵۰ هزار دلار سال برای شهریه دانشگاه خود هزینه کنند. در کانادا مؤسسات بین‌المللی پیشرفته ای از جمله پتیسن، بادول، کالج بریمار و کالج تامسون وجود دارند که افراد می توانند در مقاطع مدرسه و کالج از آنها پذیرش تحصیلی بگیرند. مهاجرت به کانادا از طریق برنامه‌های نامزدی استانی یا به اختصار همان برنامه‌های استانی و با عنوان اختصاری انگلیسی PNP که مخفف Provincial Nominee Program بوده، از دیگر روش‌های مهاجرت به کانادا می‌باشد. همانطور که از اسم آن می‌توان حدس زد، این برنامه‌ها مربوط به هر استان و همچنین پایلوت آتلانتیک یا همان برنامه مربوط به حوزه آتلانتیک (که شامل 4 استان نوا اسکوشیا، نیوفاندلند و لابرادور، جزیره پرنس ادوارد و نیوبرانزویک می‌گردد) در کانادا می‌باشد. در واقع اداره مهاجرت کانادا به استان‌های مختلف کانادا اجازه داده تا بر حسب نیازمندی خود در زمینه نیروی کار، سرمایه مورد نیاز، ساخت و ساز شهری، شرایط محیط زیستی، منابع طبیعی یا ساختار جمعیتی خود و…

یکی از راه های مهاجرت به کانادا برای هنرمندان و یا ورزشکاران از طریق ویزای خود اشتغالی است؛ خود اشتغالی به سه دسته تقسیم می شود که دو دسته آن مربوط به این بخش است، این دو بخش عبارتند از خود اشتغالی در امور ورزشی و خود اشتغالی در امور فرهنگی. افرادی که قصد مهاجرت از این روش را دارند بایستی رزومه قوی در زمینه اشتغالی خود داشته باشند؛ این افراد می توانند از طریق دو طرح خود اشتغالی فدرال یا استانی به این کشور وارد شده و اخذ اقامت نمایند. بنابراین، ابتدا لازم است ضمن آگاهی از تمامی شرایط و روش های مهاجرت به کانادا، مناسب ترین روش مهاجرتی را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

هزینه ویزاهای اقامت موقت کانادا:

مشاوره ناکافی و نادرست مشاوران این تیم‌ها باعث می‌شود پرونده متقاضیان ریجکت شود یا نتوانند پس از ورود به کانادا موفقیت مورد نظر را کسب کنند. همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره کردیم، ریجکتی ویزا در برخی موارد برنامه متقاضی را کاملا به هم می‌زند. اعضای تیم ای ویزا پرونده شما را به صورت دقیق بررسی می‌کنند تا امکان اخذ ویزا از احتمال بسیار بالایی برخوردار باشد. مهاجرت به این کشور قوانین به‌خصوصی دارد که روز به روز تحت تاثیر شرایط مختلف تغییر می‌کنند. چنان که بسیاری از افراد هیچ اطلاعاتی نسبت به این قوانین ندارند و کسب اطلاعات لازم نیازمند زمان زیادی است.

انتاریو به عنوان محبوب‌ترین استان‌ کانادا بیشترین جمعیت مهاجر در این کشور را در خود جای داده است. این استان محل قرارگیری پرجمعیت‌ترین شهر کانادا، تورنتو، و پایتخت آن، اوتاوا نیز هست. انتاریو بالاترین میزان تنوع قومی-فرهنگی را دارا بوده و مقصد اول افرادی است که قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند.

با توجه به شرایط اعلامی از سمت شما، پیشنهاد میشود از روش های قانونی دیگر و یا برای کشور های دیگر اقدام نمایید. شما می توانید با اخذ ویزا به کشور کانادا رفته و به دنبال کار بگردید. اما روشی که ما به شما پیشنهاد می کنیم، سرمایه گذاری می باشد در صورتی که توانایی مالی را داشته باشید.

  • در مسئله ی اپلای تفاوت مهمی بین این دو دانشگاه وجود نداره مهم تر از دانشگاه رزومه ایشون هست زبان شون رو از همون روز اول شروع کنن به تقویت کردن بعد از آن برای تقویت پرونده خودشان را برای آزمون GRE آماده کنند.
  • در ادامه آمار مربوط به صدور کارت اقامت دائم کانادا برای ۱۸ کشور اول را طی ۵ سال گذشته مشاهده می‌کنید که کشور ایران امسال در این میان رتبه ششم را دارد.
  • اما بعد از این مدت اگر فرد ارزش افزوده‌ای نداشته باشد ممکن است دیپورت شود.
  • در این برنامه سرمایه گذاری، امکان دریافت اقامت دائم برای فرد متقاضی و افراد خانواده‌اش وجود دارد.
تعداد ایرانیانی که موفق شده اند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند، در سال های اخیر رو به افزایش بوده و مسیر مهاجرت ایرانیان به کانادا هموارتر شده است. مجله خبری مهاجرت از طریق تحصیل، کار (جاب آفر) و سرمایه گذاری محبوب ترین روش های مهاجرت به کانادا برای ایرانیان بوده اند. اگر جز آن دسته از افرادی هستید که قصد مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry را دارید، باید امتیاز لازم را در اکسپرس اینتری دریافت کنید. دریافت امتیاز به مدارک تحصیلی، مدارک زبان، شغل و دیگر موارد بستگی دارد.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند