مهاجرت به کانادا، هزینه و شرایط بهترین روشها با وکیل رسمی ویزا724-همیار مهاجرت

پس اگر هر تخصصی دارید و می‌خواهید از طریق کار به کانادا مهاجرت کنید، به توضیحات سیستم اکسپرس اینتری در اوایل مقاله مراجعه کنید. فقط یک استثنا وجود دارد؛ پذیرش در استان کبک مستقل است و از اکسپرس اینتری بررسی نمی‌شود. اگر رزومه تحصیلی قوی ندارید یا سنتان بالا رفته، سرمایه‌گذاری روش مناسبی برای شماست. مخصوصا اینکه با سرمایه‌گذاری می‌توانید همراه خانواده مهاجرت کنید. از بین روش‌های متنوع سرمایه‌گذاری در کانادا، چند روش ربطی به اقامت دائم ندارند.

همینطور ممکن است بتوانید در کانادا سرمایه گذاری را برای کسب و کار خود پیدا کنید و همین طور مسیر های متنوع دیگر. باید به این نکته هم توجه نمایید که کسب و کار شما ممکن است در مقاصد مختلف کانادا متفاوت مورد استقبال قرار گیرد. همین حالا فرم مهاجرت کارآفرینی پر کنید و از مشورت مشاورین و وکلای خبره ی ما سود ببرید. در این قسمت قصد داریم تا سایت مجله خبری مهاجرت را به شما عزیزان معرفی کنیم. در حقیقت، اصلی ترین منبع دریافت اخبار جدید مهاجرت به کانادا، سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا است.

برنامه های مهاجرت استانی به کانادا

مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت سرمایه گذاری ومهاجرت از طریق کارپر طرفدار ترین شیوه های مهاجرتی به کشور کانادا و اخد اقامت کانادا در این سال های اخیر میباشند . متقاضیان برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق خوداشتغالی باید دارای شرایط لازم باشند. ویزای خود اشتغالی در کانادا به ویزای هنرمندان و ورزشکاران نیز معروف است و متقاضیان برای اخذ این ویزا باید از طریق وکیل مهاجرت کانادا در موسسه های مهاجرتی اقدام کنند. از دیگر مزایای مهم اخذ ویزای استارت آپ کانادا اخذ ویزای همراه و سپس اخذ ویزای اقامت برای همسر و فرزندان متقاضی است. یکی از متداول ترین روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا تحصیل در این کشور است. متقاضیان می توانند در مقاطع دبستان، دبیرستان، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا از مؤسسات آموزشی کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنند.

با این سیستم می‌توانید اقامت دائم کانادا را در سریع‌ترین زمان (حدود ۶ ماه) دریافت کنید. این طرح کاملا الکترونیکی است و برای ارزیابی متقاضیان استفاده می‌شود. ازدواج با یک شهروند کانادایی یکی دیگر از شرایط اقامت در کشور کانادا است. البته این روش چندان هم ساده نیست، اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بسیار سخت شده است و تنها افرادی موفق به مهاجرت به این روش می‌شوند که با ازدواج واقعی می‌خواهند به این کشور مهاجرت نمایند. برای دریافت این ویزا نیز لازم است تا افراد مدارکی چون میزان درآمد و قدرت تامین هزینه زندگی، میزان دارایی و مکان مورد نظر برای زندگی را مشخص نمایند.

در صورت داشتن فرزند یا دیگر اقوام درجه یک در کانادا، با ارائه مدارک کافی و درست امکان دریافت ویزای توریستی برای شما محتمل‌تر است. این برنامه مدرک تحصیلی خاصی نیاز ندارد اما برای افزایش امتیاز خود می‌توانید مدرک تحصیلی خود را از طریق یکی از سازمان‌های ارزیابی مدارک در کانادا معادل سازی کنید. مبین عزیز برای دریافت مشاوره مهاجرتی نیاز به اطلاعات تحصیلی شما و سوابق کاریتون داریم تا مشخص کنیم کدام لاین مهاجرتی برای شما مناسب است در خصوص این امر لطفا فرم اطلاعات زیر رو پر بفرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم و راهنماییتون کنیم . موسسه مهاجرتی پارسی کانادا که یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی معتبر در ایران است با بهره‌گیری از مشاوران و وکلای متخصص مهاجرتی در حال حاضر چند صد پرونده موفق مهاجرتی را در کارنامه خود دارد.

چرا که در صورت آگاهی از شرایط جدید مهاجرت به کانادا و انتخاب آسان ترین راه مهاجرت به کانادا، علاوه بر اینکه از صرف هزینه های اضافی جلوگیری می شود، دشواری های فرآیند مهاجرت نیز به میزان قابل توجهی برطرف خواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای آگاهی از قوانین جدید مهاجرت به کانادا، از مشاوره وکلای برجسته ما در تیم تراست استفاده کنید. در روش دوم مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج نیز به کمک افرادی که دارای اقامت یا شهروندی کانادا می باشند، انجام می شود. به این گونه که در روش دوم مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج با این دسته افراد، با داشتن شرایط مورد نظر، درخواست اسپانسرشیپ داده می شود تا بتوانند با اقامت وارد کانادا شوند. پرونده موکلین قبل از بستن قرارداد به طور کامل توسط مشاوران قانونی مهاجرتی تراست بررسی می شود و در صورتی که فرد شرایط لازم برای اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی رو داشته باشد، عقد قرارداد صورت می گردد.

برنامه های مهاجرتی موجود در سیستم اکسپرس اینتری کانادا

فرهنگ مهاجر پذیر، اقتصاد رو به رشد و فرهنگ غنی از جمله دلایلی است که باعث شده تا در سال های اخیر ایرانیان به کانادا مهاجرت کنند. 3.ویزای سوپر Super Visa یا سوپر ویزای کانادامختص پدربزرگ ها و مادربزرگ و پدر و مادرهایی هایی که نوه یا فرزند آن ها در کانادا اقامت دارند. متقاضی باید در دوره های یک ساله آموزشی و یا کورس های زبانی در استان های مختلف کانادا شرکت کند. اگر شهروند کانادا با یک زن خارجی ازدواج کند، فرزند متولد شده از این زوج در خاک کانادا تابعیت کانادا را دریافت می کند.

  • از بین روش‌های متنوع سرمایه‌گذاری در کانادا، چند روش ربطی به اقامت دائم ندارند.
  • بدیهی است که هر چه امتیاز کسب شده بالاتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت اقامت دارید.
  • در این بخش از مطلب مدارک مورد نیاز سفارت برا روش‌های مختلف مهاجرت به کشور کانادا را به طور کامل معرفی می‌کنیم.
  • اول این که هر دو باید حداقل 18 سال سن داشته و دوم آن که فرد مقیم کانادا باید اثبات نماید که می‌تواند هزینه‌های زندگی همسر خود را نیز تأمین کند.

حتی اگر بصورت مشروط و بدون مدرک زبان پذیرش بگیرید زمانی که می‌خواهید برای دریافت اقامت دائم کانادا اقدام کنید نیاز به آیلتس جنرال یا سلپیپ با نمره بالا دارید. جهت دریافت این مجوز کاری باید از یک کارفرمای مقیم این کشور پیشنهاد کاری دریافت کرده و موفق به امضای قرارداد با او شوید . البته کار به عنوان یکی از روش های قانونی مهاجرت به کانادا روش مراحل متعددی دارد که با کلیک بر روی عنوان کار در کانادا به خوی از آنها مطلع خواهید شد . در این برنامه سرمایه گذاری، امکان دریافت اقامت دائم برای فرد متقاضی و افراد خانواده‌اش وجود دارد. سلام برای مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان فقط از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در کانادا میشه اقدام کرد اگر شرایط لازم رو داشته باشید.

خدمات موسسه اصطهباناتی در مهاجرت به کشور کانادا

همچنین باید نامه پذیرش دانشگاه مورد نظر خود را نیز در پرونده‌ی خود قرار دهید. تا قبل از سال 1994 وزارت کشور کانادا، وزارت مهاجرت کشور کانادا، وزارت معادن و منابع، وزارت شهروندی، وزارت نیرو، وزارت امور خارجه و وزارت اشتغال تحت نظارت اداره مهاجرت کشور کانادا قرار داشت. اما در حال حاضر و بر اساس اصلاحیه مسئولیت صدور پاسپورت کانادایی و صدور ویزاهای اقامت کانادا بر عهده اداره مهاجرت کانادا IRCC قرار گرفت. شرایط مهاجرت به کشور کانادا بر اساس روش ها و برنامه های مهاجرتی متفاوت است. در واقع متقاضیان بر اساس برنامه مهاجرتی باید دارای شرایط لازم باشند. برای برنامه ها و روش های مهاجرت به کشور کانادا شرایط کلی و اختصاصی وجود دارد.