مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر-همیار مهاجرت

در نوع دوم؛ افرادی که به هر دلیلی بازگشت به کشورشان احتمال قتل آنها را داشته باشد یا مواردی مانند شکنجه شدن، مواجه با مجازات های سخت و غیر انسانی وجود داشته باشد در این گروه قرار می گیرند و می توانند برای پناهندگی در کانادا اقدام کنند. به طور معمول درخواست این افراد بین 1 تا 5 سال طول می کشد تا بررسی شود. هزینه تقاضای صدور و ویزای تحصیلی برای هر نفر 150 دلار کانادا، هزینه مجوز تحصیلی 150 دلار و هزینه تبدیل وضعیت به دانشجو 200 دلار است. همچنین هزینه های مربوط به دانشگاه بر اساس دانشگاه، مقطع تحصیلی و رشته انتخابی نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال، در ویز‌اهای کوتاه مدت مانند ویزای تحصیلی، مدارک شما باید شامل نامه پذیرش دانشگاه، پیشنهادات شغلی احتمالی‌تان و مدارکی دال بر وابستگی‌ به کشور مبدا باشد.

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا

متقاضی باید امتیازهای لازم (از مجموع 100 نمره حداقل 35 نمره) را از جدول امتیاز بندی کسب کند. با سلام فرم درخواست مشاوره را پر کنید، همکارانم با شما تماس می گیرند راهنماییتان می کنند. برای مشاوره حضوری می توانید به دفاتر میرداماد و شهرک غرب مراجعه فرمایید.

برای هر نوع ویزایی که برای مهاجرت به کانادا درخواست می‌دهید، اداره مهاجرت کانادا هزینه‌ای را بابت بررسی اپلیکیشن آن دریافت می‌کند که به آن Application Processing Fee می‌گویند. اگر در استان کبک سابقه تحصیل یا کار دارید، از طریق برنامه تجربه کبکی می‌توانید اقامت دائم کانادا را به دست آورید. همسر اسپانسر کننده باشید و واقعی بودن رابطه را اثبات کنید که ازدواجتان صوری و به قصد اخذ اقامت دائم کانادا نبوده است. سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار در برنامه ویزای استارت آپ کانادا از سوی سازمان‌های حامی تامین می‌شود. البته این بدین معنا نیست که هر سازمانی به راحتی طرح شما را پذیرفته و حاضر به سرمایه گذاری در آن می‌شوند.

هزینه بررسی پرونده‌های اسپانسرشیپ خانواده

هدف از برنامه PGWP این است که به دانشجویان بین‌المللی اجازه دهد تا تجربه کاری کانادایی را به دست آورند. صدور دعوتنامه مهاجرت استانی جدید توسط بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، کبک و جزیره پرنس ادوارد بریتیش کلمبیا، آلبرتا، کبک و جزیره پرنس ادوارد دعوت نامه هایی را برای درخواست از طریق برنامه های مهاجرت استانی در این هفته صادر کرده اند. شهر انتخابی شما که کدوم دانشگاه ها به شکلی مدارک مارو قبول میکنن یا به ما بخوان پذیرش بدهند اون وابسته اس به رشته شما. در مسئله ی اپلای تفاوت مهمی بین این دو دانشگاه وجود نداره مهم تر از دانشگاه رزومه ایشون هست زبان شون رو از همون روز اول شروع کنن به تقویت کردن بعد از آن برای تقویت پرونده خودشان را برای آزمون GRE آماده کنند. خیلی ها بودن از این دو دانشگاه به بهترین دانشگاه های جهان رفتن یک سال هایی تهران بهترین اپلای ها رو داشته و یک سال هایی شریف و مسئله ی بعدی معدل هست بتونن معدل شون رو به میزان خوبی بالا نگه دارند.

شهر مونترال به عنوان شهر دو زبانه کانادا با فرهنگ و رسوم فرانسوی –انگلیسی خود به مقصد ایده‌آلی برای مهاجران اروپایی، آفریقایی و آسیایی تبدیل شده است. در موسسه‌ای معتبر در کانادا مدرک دکترای خود را کسب کرده و یا حداقل دو سال از آغاز دکتری آن‌ها گذشته باشد. برای دریافت مشاوره می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۲۶۲۱۱۱۳۰ – ۰۲۱۲۶۲۱۱۱۲۰ تماس بگیرید یا فرم انتهای صفحه را تکمیل کنید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس بگیرند.

برنامه خود اشتغالی فدرال کانادا بر اساس سیستم امتیاز بندی است و امتیاز شما بر اساس ۵ فاکتور سابقه کار، میزان تحصیلات، سن، توانایی زبان انگلیسی یا فرانسه، و انطباق پذیری محاسبه می‌شود. حداکثر امتیازات این برنامه مجله خبری مهاجرت ۱۰۰ است که برای واجد شرایط بودن باید حداقل ۳۵ امتیاز کسب کنید. بهترین روش‌های مهاجرت برای ایرانیان در سال‌های اخیر، مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی، اسکیل ورکر،ویزاهای سرمایه‌گذاری، جاب آفر و ویزای توریستی بوده است.

در واقع این روش یکی از ارزان‌ترین و بهترین شیوه‌های مهاجرت محسوب می‌شود اما در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید. در این رابطه باید بدانید اگر در کانادا تحصیل یا کار نکرده‌اید، باید شرایط دیگری همچون محدودیت سنی بین ۲۰ تا ۳۴ سال و کارشناسی ارشد را داشته باشید. همانظور که گفته شد نیروی کار متقاضی دریافت اقامت دائم کشور کانادا میبایست حداقل امتیازات لازم جهت شرکت در برنامه ی اکسپرس انتری را کسب نماید تا بتواند از این طریق اقدام کند. فاکتور مهم دیگری که میتواند در اخذ ویزای تحصیلی و کاری تاثیرگذار باشد مدرک تحصیلی است که از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار میگیرد.

استخدام وکیل و مشاور با وجود برنامه های مهاجرتی فراوان، قطعا یک امتیاز بزرگ به شمار می‌رود که شانس قبولی پرونده شما را می‌تواند افزایش دهد. Permanent Resident یا همان PR کانادا شهروند یک کشور دیگری است که به او اجازه اقامت دائم در این کشور داده شده است. مقیمان دائم کانادا از مزایای بسیاری برخوردارند و پس از گذشت مدت زمان مشخصی می‌توانند شهروند یا سیتیزن کانادا شوند.

  • طی ۵ سال گذشته حداقل ۲ سال آن را به صورت تمام وقت یا پاره وقت ( در مجموع ۳۱۲۰ ساعت) در مشاغل فنی و حرفه‌ای مورد نیاز کانادا کار کرده باشید.
  • استان های شمالی کانادا و 11 شهر کوچک و بزرگ کانادا در این برنامه مهاجرتی شامل استان های نوا اسکوشیا، استان نیوبرانزویک، استان نیوفاندلند و لابرادور و جزیره پرنس ادوارد و همچنین شهرهای Timmins، Gretna و Moose Jaw می باشد.
  • شما می توانید برای ادامه تحصیل اقدامات اولیه را که شامل فراهم کردن مدارک و نمرات می باشد، انجام دهید.
  • بسیاری از ایرانیان که به این کشور مهاجرت کرده‌اند، از تجربه مثبت خود از مهاجرت و رفتار مردم کانادا گفته‌اند.

برای مهاجرت کاری به کانادا می بایست از طریق ویزای اکسپرس انتری اپلای کنند . در صورت به حد نصاب رسیدن امتیازات می‌توانند اقامت دائم کانادا را گرفته و آنجا وارد بازار کار شوند. با توجه به اینکه سابقه کار زیادی ندارند امتیاز شان به حد نصاب نمی رسد. بنابراین بهتر است مهاجرت تحصیلی به کانادا یا کشور های دیگر را انجام داده و در کنار تحصیل وارد بازار کار شوند.

آمار و ارقام اخذ اقامت دائم کانادا