مهاجرت به کانادا، ویزای تحصیلی و سرمایه گذاری شرکت مهاجرتی سرزمین بهتر-همیار مهاجرت

همانطور که گفتیم کشور کانادا با کمبود شدید نیروی کار انسانی مواجه است که بخش زیادی از این نیاز را از طریق مهاجران تأمین می‌کند. بخش دیگری از این نیروها هم با فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های کانادا وارد بازار کار این کشور می‌شوند. به دلیل نیاز بسیار به نیروی کار متخصص در حوزه‌های مختلف و گستردگی سیستم آموزشی کانادا، رشته‌های تحصیلی موردنیاز این کشور هم بسیار متنوع هستند. در نتیجه شانس پیدا کردن کار بعد از فارغ‌التحصیلی برای دانشجویان بیشتر می‌شود. در این مقاله معیارهای مناسب برای انتخاب یک تیم مشاورتی مطمئن و خدماتی را که شرکت ای ویزا در زمینه مشاوره مهاجرت به کانادا ارائه می‌دهد، مورد بررسی قرار دادیم.

توصیه می شود برای تسریع در امور پرونده مهاجرتی خود، مدارک خود را جمع آوری نموده، مدرک زبان را تهیه کنید، فرم های مهاجرتی را به دقت تکمیل نمایید و به موقع برای انگشت نگاری حاضر شوید. در روش اول مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج به این صورت است که افراد می توانند با ازدواج با کسانی که ویزای تحصیلی یا کاری دریافت کردند، به عنوان همراه آن ها، با دریافت مجوز کار آزاد وارد خاک کانادا شوند. به عنوان مثال، به منظور مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند، می توان با ویزای توریستی یا ویزای کاری اقدام کرد. فرزند متولد شده در کانادا، تابعیت کانادا را اخذ خواهد کرد و شهروند کانادا خواهد بود. در این روش فرد با خرید/راه اندازی یک کسب و کار واجد شرایط، ویزای کار دریافت می کند و می تواند همراه با خانواده اش به کانادا مهاجرت کند. این قسمت اختیاری است اما با ارائه درخواست ویزای کار و شروع کسب و کارتان جدی بودن شما برای اداره مهاجرت کانادا مشخص شده و احتمال موافقت با ویزای شما افزایش می یابد.

راهکارهای سرمایه گذاری وجود داره ولی بحث مفصلی هست که باید با کارشناسان ما مشاوره بگیرید. بازار کار رشته زبان در آلمان را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. مثلا در اکسپرس اینتری شما می توانید همسر و فرزندان را به همراه داشته باشید اما برای پدر و مادر این امکان را ندارید. بعضی روش ها برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که از طریق آن ها می توانید همراه با خانواده مهاجرت نمایید. مثلا یکی از مهم ترین تفاوت ها در تعیین آن دسته از افرادی است که می توانند از این طریق اقدام کنند.

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به این کشور، ازدواج با فرد مقیم یا شهروند کانادایی است و الزامات خاص خود را دارد. همسر کانادایی متقاضی، باید از حداقل شرایط لازم برخوردار باشد و تمکن مالی خود را برای حمایت از همسر خارجی خود اثبات کند. اداره مهاجرت کانادا برای جلوگیری از تقلب در این پروسه و ازدواج صوری برای اخذ اقامت این کشور، شرایط سختگیرانه‌ای را در این فرآیند اجرا کرده است. دانشگاه‌های کانادا سیستم آموزشی بسیار خوبی دارند و جزو بهترین دانشگاه‌های دنیا محسوب می‌شوند.

تمام حقوق مادی و معنوی برای موسسه مهاجرتی و اعزام دانشجو آتیه آفرینان محفوظ می باشد. مهاجرت با طرح‌های بشر دوستانه (برای پناهندگان و افرادی که از آزار و اذیت، شکنجه یا مجازات ظالمانه و غیر عادی می‌گریزند). حواستان به اهمیت زبان باشد و بهتر است در همه مراحل، روی این موضوع تمرکز کرده و به تمرین بپردازید. از مشاوره تخصصی وکلا و کارشناسان مربوطه بهره مند شوید تا با اطمینان بقیه مراحل را طی کنید.

اگر هدف شما مهاجرت به کانادا یا کبک با TEFAQ است، باید در آزمون TEF کانادا شرکت کنید تا پس از موفقیت در آزمون موفق به دریافت ویزا شوید. با این آزمون می توانید در هر نقطه از کانادا مهاجرت کرده و کار کنید. وجود همزبانان فراوان در کنار ثبات سیاسی، سطح رفاه بالا، اقتصاد قوی، زبان رسمی انگلیسی، شرایط مطلوب کار و… از انگیزه‌های ایرانیان برای مهاجرت به کاناداست. در ساسکاچوان در میان گزینه‌های مهاجرتی مختلف در برنامه استانی آن، گزینه کشاورزی و جذب نیروی ماهر کشاورز بسیار پر رونق بوده و افراد دارای تخصص و یکسری صلاحیت‌ها در این زمینه به راحتی می‌توانند به این استان مهاجرت کنند. در صورت اثبات حقیقی‌نبودن ازدواج، زوج خاطی ممکن است با عواقبی مانند زندان، جریمه مالی و ممنوعیت ورود به خاک کانادا مواجه شوند. برای آشنایی با شرایط دریافتویزای ازدواج کانادا، می‌توانید با کارشناسان ایران کانادا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

راه های اخذ اقامت کانادا

خیلی از خانواده‌ها از این فرصت ویژه استفاده می‌کنند و فرزندشان را در این کشور به دنیا می‌آورند. پس به راحتی می‌توانید چند ماه قبل از زایمان به سمت کانادا پرواز کنید و فرزندتان را به دنیا بیاورید. قبل از اینکه امتیازبندی اکسپرس اینتری را بررسی کنیم، بهتر است کمی از سه برنامه مهاجرتی آن بدانیم.

تحصیل در کانادا رایگان نمی باشد و نیاز به پرداخت هزینه تحصیل است. همچنین جهت تحصیل پزشکی در کانادا نیاز به گذراندن دوره کارشناسی علوک پایه و قبولی در آزمون ورودی است. اقدام از طریق اکسپرس اینتری و یا ویزای جست و جوی کار آلمان را به شما پیشنهاد می دهیم.

خرید بیزینس از راه های سرمایه گذاری در کانادا

اگرچه دولت کانادا همواره از سرمایه‌گذاری خارجی استقبال می‌کند؛ در حال حاضر هیچ گزینه مهاجرتی مناسبی برای خرید ملک در این کشور وجود ندارد. در نتیجه، متقاضیان نمی‌توانند خرید املاک مسکونی، تجاری یا صنعتی را اساس مهاجرت خود به کانادا قرار دهند. با‌این‌حال، دارایی‌های اشخاص در کانادا، بازتابی از وابستگی آن‌ها به این کشور است؛ بنابراین خرید ملک، به داوطلبان کمک کند تا شرایط اخذ ویزا و اقامت خود را در فرآیند مهاجرت، تسهیل کنند. معیارهای انتخاب شامل تجربه، تحصیلات، سن، مهارت زبان و قابلیت وفق‌پذیری هستند. هزینهٔ درخواست مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی برای هر نفر، ۱۵۴۰ دلار و زمان بررسی درخواست ۲۴ ماه است.

  • ازدواج مصلحتی به ازدواجی گفته می شود که تنها به هدف مهاجرت انجام شده است.
  • در مهاجرت به کانادا از طریق کار در رابطه با اخذ ویزای کاری کانادا توضیحاتی داده شده که در این بخش توضیحات تفصیلی این بخش را خدمتتان عرض می کنم و در انتها به امتیاز بندی ویزای کار کانادا ۲۰۱۸ خواهم پرداخت .
  • در این صورت مهاجرت افراد به راحتی اتفاق افتاده و از مزایای آن بهره کافی را خواهند برد.
  • فرد مورد نظر در صورتی که توانایی مالی کافی برای حمایت از شما را داشته باشد، می توانید از طریق او به کانادا مهاجرت نمایید.
  • ۵۰ امتیاز اضافی دریافت خواهید کرد (اگر نمره زبان انگلیسی‌تان هم در هر چهار مهارت زبانی در سطح CLB ۵ یا بالاتر باشد).

استارتاپ، خرید بیزینس، کارآفرینی به روش های مختلف و سرمایه گذاری استانی راه هایی است که برای سرمایه گذاری در کانادا دارید. شما می توانید از طریق ویزای تحصیلی وارد این کشور شوید یا این که هدف تان کار و سرمایه گذاری باشد و بسیاری موارد دیگر. مجله خبری مهاجرت در روش اسپانسرشیپ فردی که مقیم کاناداست می‌تواند اسپانسر بستگانش شود. این شخص باید تعهد بدهد که از پس تمام مخارج افراد مورد حمایت برمی‌آید. در واقع این افراد بعد از ورود به خاک کانادا، نباید هیچ کمک مالی و اجتماعی از دولت تقاضا کنند.