مهاجرت به کانادا بروزترین اخبار مهاجرتی-همیار مهاجرت

برای شما درخواست اقامت دائم داده و شرایط مهاجرت شما به این کشور را فراهم کند. نکته مهم در مورد برنامه ویزای استارت آپ کانادا این است که ظرفیت پذیرش آن محدود است و در سال ۲۰۲۱ فقط در حدود ۱۵۰ استارتاپ پذیرفته شد. اگر دوست شما مسیری را انتخاب کرده و از آن طریق مهاجرت کرده، الزاما آن روش برای شما ایده آل نخواهد بود. برای شما درخواست اقامت دائم دهد و شرایط مهاجرتتان به این کشور را فراهم کند.

راه دوم برای مهاجرت به کانادا از طریق کار: اکسپرس انتری

متقاضیان مختلفی همواره در مورد امکان مجله خبری مهاجرت از طریق خرید ملک از ما سوال می کنند! بهتر است در اینجا اشاره کنیم که مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک ، تحت هیچ برنامه ای امکان پذیر نیست و نمی توان از این طریق اقامت دائم کسب کرد. ممکن است آمدن به کانادا به عنوان یک اقامت دائم یا موقت ترسناک به نظر برسد. اگر قبلاً هرگز به کانادا نرفته باشید ، ممکن است انتظار داشته باشید هنگام ورود با شرایط جدیدی روبرو شوید. خوشبختانه ، ما تعدادی راهنما برای کمک به شما در این روند جمع آوری کرده ایم.با بررسی لیست راهنماهای فرود برای استانها و مناطق خاص ، کار خود را شروع کنید یا مستقیماً به یکی از محبوب ترین صفحات مربوط به اسکان در کانادا بروید. لذا اگر در حال تحصیل در کالج‌های خصوصی کانادا هستید توجه کنید که برای دریافت اجازه کار پس از تحصیل یا ویزای کار فارغ التحصیلی می بایستی یا زودتر نسبت به اخذ پذیرش از یک کالج دولتی یا دانشگاه (فرقی نمی کند خصوصی یا دولتی) اقدام کنید.

به طور کلی در حدود 100 روش مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد که هر کدام دارای شرایط و الزامات متفاوتی است. انتخاب بهترین و راحت ترین روش مهاجرتی به کشور کانادا از میان این 100 روش بر اساس شرایط متقاضی، وضعیت تحصیلی و وضعیت مالی و دیگر شرایط لازم وی می باشد. یکی از شرایط لازم برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه های مختلف مهاجرتی دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه و یا تسلط به این دو زبان است.

مخصوصا اگر یک پیشنهاد کاری در کانادا پیدا کنید، اقامت دائم‌تان تقریبا تضمین شده می‌شود. از جمله از این فرصت‌های تازه و بهتر می‌توان به برخورداری از امکانات برتر آموزشی، فرصت شغل، میزان رفاه، آرامش، امنیت، امور فرهنگی و… اشاره نمود که اگر این موارد در کنار فرهنگ کشور مقصد که کشوری از ضقا مهاجرپذیر و با جامعه چند فرهنگی نیز بوده قرار بگیرد، بسیار تجربه مهاجرت برای متقاضی زیباتر خواهد بود.

قوانین و مدارک مورد نیاز برای هر کدام از روش ها متفاوت خواهد بود. برای مهاجرت به کانادا در ازای زندگی و آینده ایده‌آل، ده‌ها چالش مثل دوری راه، دوری از وطن و خانواده، شرایط جدید فرهنگی و اجتماعی و … در پیش دارید. تمام جنبه‌های مثبت و منفی را کنار هم بچینید و یک تصمیم مسئولانه بگیرید. در اولین مرحله باید از رشته تحصیلی‌تان مطمئن شوید و شاخه آن را انتخاب کنید.

درواقع این موضوع نشان می دهد که پاسپورت کانادا از درجه اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. برای خود اشتغالی، افراد باید تمکن مالی خود را به مبلغ ۲ هزار دلار اثبات کنند. اسپانسرشیپ خانوادگی باید با ارائه گواهی و مدرک ثابت کند که می تواند از لحاظ مالی متقاضی را حمایت و پشتیبانی کند. متقاضی باید دارای سوابق کاری مفید مرتبط با حوزه خود اشتغالی باشد. متقاضی باید دارای سوابق حرفه ای و کاری درخشان در امور ورزشی و هنری و فرهنگی باشد. برنامه اسپانسرشیپ خانواده، برنامه ای است که به شما اجازه می دهد همسر، فرزندان، والدین و حتی پدربزرگ و مادربزرگ تان را برای مهاجرت حمایت کنید.

  • از مهم‌ترین الزامات ثبت شرکت در کانادا، ارائه طرح تجاری است که به متقاضیان اجازه می‌دهد تا برای دریافت اقامت دائم این کشور نیز اقدام کنند.
  • برای اینکه با شرایط این برنامه‌ها آشنا شوید، یک نمونه را بررسی می‌کنیم.
  • بنابراین، تعداد کل مهاجران ایرانی که با ویزاهای اقامت موقت مثل ویزای تحصیلی، به کانادا مهاجرت کرده‌اند بسیار بیشتر است.
  • بنابراین در صورت مراجعه به این افراد و سپردن امور مهاجرت به مشاوران این مرکز علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت، در زمینه مهاجرت خود با مشکل مواجه نخواهید شد.
  • اما در این روش، به درخواست شما با توجه به شایستگی‌تان رسیدگی می‌شود.

افغان‌هایی که به دلیل وجود مشکلات سیاسی، مذهبی، عقیدتی و سایر مشکلات دیگر قصد مهاجرت به کانادا را دارند. می‌توانند به دفتر کمیسیون عالی پناهندگان مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهند. در صورت پذیرفتن شرایط متقاضی از طرف مسئولین در کشور کانادا، مجوز ورود به کشور برای آن‌ها صادر می‌شود.

هزینه های زندگی و اقامت در کشور کانادا