مهاجرت به کانادا بروزترین اخبار مهاجرتی-همیار مهاجرت

طبق این سیستم سن ،تحصیلات،سابقه کار ، مدرک زبان و غیره بررسی شده و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیاز میتوانید اقامت دایم کانادا را گرفته و‌بعد از شرکت در دوره و ازمون های لازم ادامه تحصیل بدهید یا وارد بازار کار شوید . البته ذکر این نکته الزامیست که برای بچه های زیر هجده سال یا اصطلاحا برای افرادی که هنوز دیپلم خود را تمام نکرده اند و مقاطع دوازدهم به پایین اقدام به پذیرش و ویزای تحصیلی میکنند نیاز به مدرک زبان نیست و شانس ویزای اینگونه افراد بسیار بالاست. شرکت کانادایی e-visa Immigration که بزرگ‌ترین شرکت مهاجرتی ایالت بریتیش کلمبیای کانادا می‌باشد، تا کنون به بیش از 50 کشور از سراسر جهان خدمات مشاوره مهاجرت ارائه داده است. این شرکت که در شهرهای ونکوور، تورنتو، سائوپائولو و تهران دفتر دارد، به لطف 8 مشاور رسمی ICCRC بیش از پرونده موفق در این حوزه داشته است. ما موسسه e-visa Immigration را برای کسانی تاسیس کرده‌ایم که قصد دارند با هدف یک زندگی بهتر به کانادا مهاجرت کنند.

  • تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به همراه توضیحات تمام روش‌های مهاجرتی، در این وبسایت در دسترس است.
  • یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور کانادا مهاجرت به عنوان نیروی کار است.
  • کانادا مهاجر پذیر است اما آیا این کشور تمام تقاضاهای مهاجرت را می‌پذیرد؟ صد البته که نه!
  • لذا شرکتی که در کانادا ثبت می کنید حتماً باید موجب کارآفرینی در این کشور شود.

درصورت پذیرش درخواست اولیه، متقاضی باید درخواستی در درگاه Mon projet Québec ثبت کند. برای دریافت این گواهی برپایه‌ٔ سیستم امتیازدهی کبک متقاضی باید امتیاز حداقلی را کسب کند. کیفیت تحصیل در این کشور عالی، سطح زندگی در آن بالا و شرایط اقتصادی آن بسیار خوب است و نقطه‌ای عالی برای شروع یک زندگی ایده‌آل به شمار می‌آید. شرایط مهاجرت به کانادا 2022 بر اساس مسائلی مانند مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان سرمایه و تمکین مالی، سن و نمره مدرک زبان فرد متقاضی تعیین می‌شود. در این مورد باید در نظر بگیرید که سن در مواردی مانند دریافت ویزای تحصیلی کانادا اهمیت بسیار بالایی دارد و هر چقدر کمتر باشد، امتیاز شما برای دریافت ویزا بیشتر است. برای پاسخ به این سؤال که بهترین روش مهاجرت به کانادا برای ایرانیان کدام است پاسخ قطعی و کاملی را نمی‌توان ارائه داد.

مراحل مهاجرت تحصیلی به کانادا

اما به طور کلی، در بین تمامی روش‌های گفته شده، چند روش از بقیه ارزان‌تر هستند. اما روش‌هایی مانند مهاجرت از طریق تحصیل و یا مهاجرت از طریق ویزای جاب آفر هستند که جزو سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا به شمار می‌روند. در روش‌های دیگر به دلیل وجود مراحل متعدد زمان مهاجرت بیشتر می‌شود. طبق سیستم اکسپرس انتری میزان مهارت افراد متقاضی در برنامه‌های اسکیلد ورکر یا Provincial Nominee Program امتیازبندی می‌شود. هر دو این برنامه‌ها توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت مدیریت می‌شود. طرح دیگری به نام آتلانتیک پایلوت وجود دارد که به منطقه آتلانتیک کانادا اختصاص دارد و استان‌های نیوبرانزویک، نوا اسکوشیا، پرینس ادوارد، لابرادور و نیوفاندلند را شامل می‌شود.

خیر اقامت دائم شما در صورتی که تجارتتان با شکست مواجه شود به خطر نمی افتد. بله دانشجویان تمام مقاطع تحصیلی میتوانند مشغول به کار شوند.در مقطع کارشناسی یک دانشجو بین المللی 10 ساعت در هفته و مقطع کارشناسی ارشد 20 ساعت در هفته و در مقطع دکترا 30 ساعت در هفته اجازه کار دارند. هم چنین این افراد باید با ارائه مدرک رسمی فعالیت های خود را چه به صورت خویش فرما یا غیر خویش فرما در زمینه های ورزشی،فرهنگی و هنری ثابت نمایند.

مهاجرت به کانادا با وکیل آتیه آفرینان

شانس پذیرش شما برای کار، تخصص و تجربه و البته تلاش شما برای کاریابی است. رزومه کاری خود را باید به نحوی تدوین کنید که مورد قبول و پذیرش کارفرما واقع شود، سوابق کاری نیز به همین گونه. البته دقت داشته باشید که اگر شغل شما دارای اشباع انسانی نباشد، این امکان پذیر است و در غیر اینصورت باید از روش های دیگری اقدام نمود. مجله خبری مهاجرت چراکه این فرصت به شما داده می شود که چون در کانادا تحصیل کرده اید، مدتی را دنبال کار بگردید و اقامت بگیرید. برای ادامه تحصیل در رشته حقوق می توانید شاخه ای جامع تر از رشته کنونی تان را پذیرش بگیرید. باید مدارک خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا بررسی اولیه را انجام دهند و نتیجه قطعی را به شما اطلاع بدهند.

وضعیت مهاجرت به کانادا در سال 2023

برنامه اکسپرس انتری یک سیستم امتیاز دهی آنلاین می باشد که دولت کانادا برای مدیریت و رسیدگی به درخواست اقامت دارد از طریق نیروی کار بین المللی آن را طراحی کرده است. اما گزینه دیگری برای انجام مراحل اداری کارهای مهاجرت خود به کشور کانادا را دارید که از هر لحاظ برای شما ایده‌آل است. مراجعه به سفارت کانادا در شهر آنکارا ترکیه انتخاب خوبی از لحاظ اقتصادی است و هزینه‌های شما را به شدت کاهش می‌دهد. در شهر آنکارا هتل‌های سه ستاره‌ای وجود دارند که با توجه به قیمت پایین خود خدمات خوبی را به مسافران ارائه می‌دهند. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که مبلغ زیادی را بابت اقامت خود بپردازید.

ویدیو آموزشی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی ما رو ببینید و اگر سوالی داشتید با ما تماس… مدت زمان ویزای کار پس از تحصیل در استرالیا افزایش یافتادامه خبر . اما اگر فاصله بین درس شما بیش از 150 روز شود می‌تواند مشکلات قانونی جدی برای ویزای تحصیلی شما ایجاد کند. حتی ممکن است ویزای دانشجویی شما تا انتهای دوره آموزشی باشد اما افسر مرزبانی در فرودگاه به شما مجوز تحصیل یا استادی پرمیت موقت بدهد. به علاوه سعی کنید طوری برنامه ریزی کنید که از نظر مالی نیز به مشکل نخورید و سریع‌ترین راه را برای دسترسی به حساب‌های خود در کانادا انتخاب کنید.