مهاجرت به کانادا بروزترین اخبار مهاجرتی-همیار مهاجرت

وقتی برای کار به کانادا می روید می توانید اقامت دائم این کشور را از آن خود کنید. درصورتی که قصد کار یا تحصیل در کانادا را دارید، به نمره آزمون TEF کانادا نیاز دارید. مهاجرت به کانادا از جهات زیادی به عنوان پر تقاضا ترین مقصد انتخاب شده است که در این بخش به تعدادی از این علت ها می پردازیم. به طور کلی کانادا یک کشور مهاجر پذیر است و از چند فرهنگی به خوبی استقبال می‌کند.

هر استان مسیرهای مختلفی تعیین کرده و گاه یک مسیر چند زیر شاخه دیگر دارد. اگر شرایط تحصیلی، زبان، سن و تجربه کاری داشته باشید و مشاوره درست دریافت کنید، مهاجرت به کانادا با این برنامه‌ها تقریبا آسان خواهد بود. اما فقط شرکت‌های مهاجرتی که به معنای واقعی در این زمینه حرفه‌ای هستند می‌توانند با توجه به شرایط متقاضی بهترین مسیر را تعیین کنند. ممکن است یک روش بهترین راه مهاجرت برای یک پرونده باشد اما برای شخص دیگر روش دیگری مناسب باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

برای این منظور هم همسرتان به عنوان اسپانسر کننده و هم شما به عنوان اسپانسر شونده باید شرایط زیر را داشته باشید. توانایی مالی کافی برای تامین هزینه‌های خود و خانواده‌تان در کانادا را داشته باشید. در صورتی که در زمان اقدام برای این برنامه در کانادا مشغول به کار قانونی باشید یا از کارفرمایی کانادایی جاب آفر معتبر داشته باشید نیاز به ارائه تمکن مالی نیست.

ناقص بودن یک مدرک یا ترجمه اشتباهی مشکلات بزرگی را برای پرنده مهاجرتی و آینده شما ایجاد می‌کند. کافیست یکی از داده‌های روی مدارک شما با یکدیگر همخوانی نداشته باشد تا درخواست ویزا به طور کامل رد شود. در این بخش از مطلب مدارک مورد نیاز سفارت برا روش‌های مختلف مهاجرت به کشور کانادا را به طور کامل معرفی می‌کنیم. مرحله آماده سازی مدارک نسبت به روش انتخابی شما برای مهاجرت ممکن است با اندکی تفاوت همراه باشد. به همین دلیل باید این مرحله را با توجه به دستورالعمل سفارت انجام دهید. برای مثال افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا را دارند، باید کلیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات خود را در دست داشته باشد.

اداره مهاجرت و پناهندگی و شهروندی کانادا IRCC بر اساس شرایط دشوار شهروندان افغانستان در این کشور و کشورهای دیگر شرایط لازم برای مهاجرت افغانها به کشور کانادا را از روش های مختلف مهاجرتی تسهیل کرده است. بر اساس قوانین جدید مهاجرتی کانادا گروه های آسیب پذیر جامعه افغانها شامل رهبران زن، مدافعان حقوق بشر، خبرنگاران، اقلیت های مذهبی و جنسیتی و اعضای خانواده مترجمان می توانند تحت حمایت دولت کانادا به این کشور مهاجرت کنند. متقاضیان افغانی ساکن در کشور افغانستان یا کشورهای دیگر مانند ایران می توانند فرم ثبت نام مهاجرت به کشور کانادا برای افغانها را از سایت اداره مهاجرت کانادا تکمیل و ارسال کنند.

  • تو این ویدیو مهاجرت سریع به کشور کانادا از روش اکسپرس اینتری رو براتون توضیح دادیم و شرایط دریافت ویزای کانادا…
  • در طول 5 سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار مستمر و تمام وقت یا معادل آن را در رشته‌های مهارتی اعلام شده داشته باشند.
  • بر حسب این قانون، اگر نوزادی در خاک کانادا یا در حال عبور از خاک کانادا؛ حال حتی می‌خواهددر هواپیما، کشتی و…
  • محتوای این مقاله توسط مشاور قانونی مهاجرت کانادا به نگارش درآمده است.
  • سلام بهترین راه برای شما این است که برای اخذ ویزای اقامت کاری درخواست دهید و این بهنرین را برای انجام این اقدامات است.

وکلای آن نیز از همه قوانین به روز مهاجرتی و همچنین قوانینی که هر یک از مقاصد مهاجرت دارند، آگاه هستند. اگر قصد دارید برای شهروندی کانادا درخواست دهید، لطفاً توجه داشته باشید که زمان صرف شده در خارج از کانادا نمی‌تواند در شرایط مهاجرت به کانادا حساب شود. شما باید حداقل 3 سال از 5 سال گذشته (1095 روز) را در کانادا به عنوان مقیم قانونی کانادا بگذرانید تا واجد شرایط درخواست شهروندی باشید. قوانین مهاجرتی کانادا درخواست‌های ویزای اقامت دائم را در 4 دسته اصلی در نظر می‌گیرد. شرایط مختلفی برای اجازه اقامت در کانادا تحت هر یک از این دسته بندی‌ها وجود دارد. همه استان های کانادا، برنامه استانی زیر نظر قوانین فدرال دارند به جز کبک که روش هایش متفاوت و مربوط به خودش می باشد.

متقاضی برای ثبت شرکت استانی باید بر اساس شرایط سرمایه گذاری در هر استان اقدام کند. شرایط هر استان کانادا برای سرمایه گذاری، اخذ ویزای استارتاپ کانادا و ثبت شرکت متفاوت است. خب، اول از جذاب‌ترین و سریع‌ترین روش مجله خبری مهاجرت شروع کنیم. اکسپرس اینتری روشی است که از سال ۲۰۱۵ توسط اداره مهاجرت کانادا ایجاد شده.

سوالات متداول مهاجرت به کانادا