مهاجرت به کانادا بهترین روش‌ اخذ اقامت کانادا 2023-همیار مهاجرت

بعد از ارائه مدارک و دریافت تایید آفیسر پرونده، ویزای شما برای ورود به کانادا در کمتر از یک ماه صادر خواهد شد. گزینه اول استفاده از دفاتر وک هست که به نوعی کارگزاری‌های سفارت کانادا برای صدور ویزا هستند. برای مراجعه به دفاتر وک باید به یکی از مراکز آن‌ها در کشورهای همسایه یا شهرهایی مثل ایروان، آنکارا، ابوظبی، استانبول یا دبی سفر کنید. پیشنهاد ما به شما انتخاب گزینه پیکاپ ویزا است که ویزا را با کمک شرکت‌های مربوطه به درب منزل می‌آورد. طبیعی است که انجام چنین کاری در صرفه‌جویی هزینه‌های شما تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد و دیگر نیازی نیست به کشورهای دیگر سفر کنید. حال که وقت سفارت خود را تعیین کرده‌اید، باید برای مراجعه حضوری و ارائه مدارک به سفارت حاضر شوید.

فرم ارزیابی اولیه

کارشناسان موسسه مهاجرتی ما در کوتاه ترین زمان ممکن شرایط متقاضی را بررسی کرده و با مشاوره با وکیل مهاجرتی کشور کانادا جزئیات بیشتر در مورد روش مهاجرتی را به اطلاع متقاضی می رسانند. مثلاً برای مهاجرت به کشور کانادا دارا بودن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه و یا تسلط به این دو زبان برای بسیاری از روش های مهاجرتی الزامی است که از جمله شرایط کلی مهاجرت به کشور کانادا است. یا مثلاً دارا بودن مدارک تحصیلی حداقل دیپلم و یا دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافی و مدارک هویتی ترجمه شده که همه از شرایط کلی برای همه روش های مهاجرت به کشور کانادا محسوب می شود. مهاجرت به کانادا به رتبه یک پر تقاضاترین مقصد برای ایرانیان رسید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

بله می توانید با گذراندن دوره های فنی در این کشور، اجازه کار موقت را کسب کرده و به کار بپردازید. بله، طراحان وب با تجربه و استعداد زمینه کاری خوبی را در کانادا خواهند داشت. سلام خسته نباشید من حدود یک سال هست که تدوین حرفه ای فیلم انجام میدم (یا همون ادیت) خواستم بدونم که با این شرایط میشه مهاجرت کرد یا نه 20 سالمم هست. افرادی که پاسپورت کانادا دارند می توانند به ۱۸۸ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند.

مهاجرت به کانادا بدون وکیل

به دلیل این کمبود منبع، تصمیم گرفتیم یک مقاله همه چیز تمام از راه‌های مهاجرت به کانادا برایتان آماده کنیم. اینجا قرار است تمام جزئیات و قدم‌های لازم برای مهاجرت به کانادا را یاد بگیرید. پناهندگان افرادی هستند که به دلیل سخت بودن شرایط زندگی و یا بدتر از آن، در خطر بودن جان آن‌ها به دلایل سیاسی، مذهبی، قومیتی و نژادی، جنگ و… در کشور مادریشان، از کشور خود فرار کرده‌ و به عنوان پناهجو به دیگر کشورها رفته و درخواست پناهندگی خود را در قالب یک کیس و پرونده به اداره مهاجرت کشور مقصد تسلیم می‌کنند. در صورتی که با درخواست پناهندگی شخص موافقت گردد، به وی بجای پناهجو، عنوان پناهنده اطلاق می‌گردد و تا دریافت اقامت و پاسپورت کشور مقصد می‌بایست در آن کشور حضور داشته و معمولا در اکثر موارد توانایی بازگشت به کشور خود را نخواهند داشت. برنامه مهاجرت روستایی و استان‌های شمالی کانادا ، ابتکاری جامعه‌محور برای ارائه فرصت‌های مهاجرتی به متقاضیان بین‌المللی است که در راستای جبران کمبود نیروی کار، افزایش جمعیت و رشد اقتصادی مناطق کم‌جمعیت این کشور طراحی شده است.

اگر بیش از 10 هزار دلار کانادا به ازای خانواده یا خودتان ( یا معادل این مبلغ به واحد های پولی دیگر )، همراه داشته باشید، وقتی که می رسید، باید درباره ی پول توضیح دهید. دولت کانادا این برنامه را برای جذب سریع افراد طراحی کرده است و فرایند آن در کمتر از 6 ماه تکمیل می‌شود. بهترین شرایط تمکن مالی، زمانی است که نشان دهید مبلغ مورد نیاز، حداقل برای ۶ ماه در حسابتان بوده است. مثلا اگر در یک پرونده به عنوان هنرمند خوداشتغال اقدام کرده اید، طبیعتا نمی توانید یک پرونده دیگر به صورت استارتاپ داشته باشید که نشان دهید می خواهید یک ایده تجاری در زمینه IT پیاده سازی کنید. پس در کل، بهتر است فقط یک پرونده داشته باشید و تمام تمرکز خود را روی آن قرار دهید. مدرک سابقه کار، به استثنای داوطلبانی که دانشجویان بین المللی هستند که از یک موسسه معتبر پس از دوره متوسطه در آتلانتیک فارغ التحصیل شده اند.

  • نداشتن آگاهی کافی از این شیوه‌ها و نکات مهم مربوط به آنها باعث می‌شود شما با وجود دارا بودن شرایط کافی از مهاجرت به کانادا محروم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید.
  • ویزای توریستی به دارندگانش اجازه می دهد به عنوان توریست در کشور مقصد حضور داشته باشند و به هیچ عنوان افراد با این ویزا اجازه کار یا تحصیل در کشور کانادا نخواهند داشت.
  • بر اساس قوانین اعلام شده از سوی سایت اداره مهاجرت کشور کانادا، برای این که افراد بتوانند ویزای تحصیلی بگیرند ابتدا باید پذیرش تحصیلی خود را از یکی از مؤسسات آموزش عالی معتبر در این کشور دریافت کرده باشند.
  • به این ترتیب که در ابتدا سن آن شخصی که متقاضی ویزا میباشد باید به آن مقطع پذیرش گرفته همخوانی داشته باشد.
  • چرا که نه تنها از بروز برخی از اشتباهات احتمالی جلوگیری می شود، بلکه موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های مهاجرت به کانادا نیز خواهد شد.

هزینه‌هایی که باید برای این روش مهاجرتی پرداخت شود، شامل هزینه‌های مربوط به اسپانسرشیپ، حمایت مالی از شریک حقوقی (همسر) و حمایت مالی از کودک (فرزند) می‌شود. برنامه‌های استانی مجله خبری مهاجرت از روش‌های سریع اخذ اقامت دائم کانادا هستند. هر کدام از استان‌ها برنامه‌‌ های منحصر به فرد خود را دارند و طبق قراردادی که با اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی امضا می‌کنند، می‌توانند برای برطرف کردن نیازهای کاری خود نیروهای خارجی جذب کنند. استارتاپ بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در کانادا است و با اخذ ویزای آن از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را اخذ می‌کنید.