مهاجرت به کانادا : شرایط و هزینه های مهاجرت 2023 صباویزا-همیار مهاجرت

سابقه کار به مدت حداقل یک سال (۱۵۶۰) که طی ۱۲ ماه به دست آمده باشد. پارسی کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا خدمات زیر را ارائه می‌دهد. جالب است بدانید بیش از 92 درصد از افرادی که توسط موسسه مهاجرتی پارسی کانادا به این کشور مهاجرت کرده‌اند، با فرم ارزیابی شروع کرده‌اند. بهترین مسیر ممکن برای اینکه سریع و راحت به کانادا مهاجرت کنید موقعی مشخص می‌شود که ابتدا شرایطتان به دقت ارزیابی شود. اما در صورتی که وکیل انتخابی شما خارج از ایران باشد در صورت بروز هر مشکل قانونی به دلیل اینکه وکیل شما در خارج از ایران است تقریبا غیر ممکن است که بتوانید مشکل قانونی خود را پیگیری کنید.

برنامه مهاجرتی آتلانتیک مدتی ست که از حالت آزمایشی خارج شده و به صورت یک برنامه اصلی مهاجرتی معرفی شده است. اما رکن اصلی اقامت از طریق آتلانتیک دریافت جاب آفر یا فرصت شغلی از کارفرمایان واجد شرایط در این استان هاست. برای مطالعه شرایط و مراحل مهاجرت از این طریق می توانید صفحه برنامه مهاجرتی آتلانتیک را مطالعه بفرمایید. افرادی که اقامت دائم کانادا دارند یا شهروند کانادایی هستند، از طریق اسپانسرشیپ میتوانند والدین خود یا همسر خود را اسپانسر کنند که آنها همه بتوانند به کانادا مهاجرت کنند. وکلا و مشاورین قانونی اداره مهاجرت کانادا می‌توانند قانونا نامه‌ای را تهیه کنند و آن نامه را در دفاع از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند. در این نامه شرایط فرد متقاضی و دلایل و اهداف انتخاب نوع ویزای او بر اساس بندهای قانونی اداره مهاجرت کانادا توضیح داده می‌شود.

  • یکی از آسان‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری است.
  • اما پیش از مهاجرت به کانادا، کاغذبازی‌ها و اقداماتی که هر فرد باید در حین دریافت ویزای کانادا انجام بدهد نیز ممکن است طاقت‌فرسا باشد.
  • یعنی شما نمی توانید با دریافت ویزای کاری به کانادا بروید و به دنبال کار بگردید.
  • در ادامه هزینه‌های دولتی مهاجرت به کانادا از طریق روش‌های مختلف را بررسی کرده‌ایم.
  • تقریباً 33 درصد از صاحبان مشاغل در کانادا مهاجر هستند که به نوبه خود یک آمار قابل‌توجهی است.
  • بعد از سه ماه اقامت، شما می‌توانید به آسانی از خدمات پزشکی رایگان دولت استفاده کنید.

از متداول‌ترین سؤال‌های متقاضیان برای مهاجرت به کانادا این است که آیا می‌توان از طریق خانواده یا فامیلی اقامت کانادا را دریافت کرد، در پاسخ به این سوال باید گفت که روش مهاجرت از طریق فامیلی، اسپانسرشیپ و خانوادگی وجود دارد. برای اخذ اقامت کانادا از این روش، باید یک نفر از اعضای خانواده یا خویشاوند درجه یک شما شهروند کانادا باشد. گرچه اقامتی که از طریق این روش اخذ می‌کنید موقت است اما بعداً می‌توانید روش‌های دیگری را درخواست دهید و اقامت دائم خود را اخذ کنید. لازم به ذکر است استان کبک کانادا بیشترین آمار جمعیت فرانسوی‌زبان‌ها را دارد که می‌تواند یکی از گزینه‌های شما برای مهاجرت باشد. این نکته را هم باید بدانید که؛ با ازدواج با یک شهروند کانادایی، همان موقع به شما تابعیت داده نمی‌شود.

بهترین روش برای مهاجرت به کانادا

ارائه مدارک جعلی یکی از مصادیق بارز کارهای غیرقانونی در امر مهاجرت به شمار می رود. این مطلب در مورد پذیرش تحصیلی مشروط یا کاندیشنال بسیار مرسوم است. خیر ف حضور یک وکیل مهاجرت در این مسیر الزامی نبوده اما می تواند مراحل را آسانتر سازد ، مشاورین معتبر موسسه مهاجرتی رجبی نیز می توانند همچون یک وکیل در این مسیر همراه شما باشند. در زیر دسترسی به مقالات تحصیلی کانادا دارید که پیشنهاد می شود حتماً مطالعه نمایید. این مجموعه تحت نظر وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز فعال میباشد و کاملا به صورت حقوقی و شرکتی اداره میشود.

مشاوره مهاجرت به کشور کانادا

باتوجه به اطلاعاتی که شما ارسال نمودید اولین راهی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم از طریق اسپانسر شیپ والدین در صورتی که فرزندان شما واجد شرایط باشند بتونند شمارو اسپانسر بکنند. مسئله مهم این می باشد که آیا آن شرکت قابلیت دادن جاب آفر را دارد یا خیر. بصورت کلی برای مهاجرت به کانادا محدودیت سن وجود ندارد، بلکه وابسته به روش انتخابی می تواند متفاوت باشد. اولین گام افزایش آگاهی در مورد انواع روش های مهاجرتی و راه های مهاجرت به کانادا است.

راهنمای کامل مهاجرت به کانادا

همچنین، با مشاهده فیلم موجود در این لینک، می توانید در مدت زمانی کمتر از 2 دقیقه، با این روش مهاجرتی آشنا شوید. در صورتی که دارای سابقه کار باشید و شرایط سنی، تحصیلی، تمکن مالی، زبان انگلیسی و … مناسب باشد با اقامت دائم وارد کانادا می شوید. پس از این که توانستید مدرک زبان خود را با نمره مطلوب دریافت کنید، باید مدارک تحصیلی مقطع قبلی خود را نیز آماده کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید در مقطع ارشد ویزای تحصیلی بگیرید، باید مدرک کارشناسی خود را آماده کنید. طبق قوانین کشور ایران، برخی از دانشجویان نمی‌توانند تا یک دوره زمانی خاص، اصل مدرک خود را به دست بیاورند و یا با آن به خارج از ایران سفر کنند.

همانطور که گفتیم اصلی‌ترین و رایج‌ترین برنامه، نیروی متخصص فدرال است. موسسه آراد دانان برنا ارائه دهنده خدمات ویزای تحصیلی و اعزام دانشجو با مجوز رسمی وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران. با سابقه درخشان در حوزه ادامه تحصیل به خصوص در کشورهای کانادا و استرالیا. در سال‌های اخیر به دلیل پیشرفت‌های تکنولوژیک و صنایع ایجاد شده در حوزه انرژی، نیمه غربی کانادا نیز محبوبیت زیادی پیدا کرده است. استان آلبرتا با دارا بودن جمعیت قابل توجهی از مهاجر، به دلیل فرهنگ غربی و منابع عمده نفتی‌ به تگزاس کانادایی نیز شهرت دارد. در واقع با گسترش صنایع مرتبط با انرژی نیاز به نیروی کار ماهر و متخصص افزایش یافته و تقاضا برای مهاجرت نیز دستخوش تغییر شده است.

یکی از برنامه های مهاجرت نسبتاً جدید دولت کانادا برای جذب متقاضیان بین المللی در مناطق کمتر برخوردار و یا شهرها و روستاهای کم جمعیت این کشور برنامه مهاجرت به کشور کانادا از طریق روستاها و استان های شمالی است. این برنامه مهاجرتی که در سال 2019 تصویب شد، به منظور افزایش جمعیت و رونق اقتصادی این مناطق کانادا اجرا کرد. برنامه مهاجرت به کشور کانادا از طریق فامیلی، اسپانسرشیپ یکی مجله خبری مهاجرت دیگر از روش های مهاجرت به کشور کانادا است. این برنامه مهاجرتی بر اساس دارا بودن اسپانسرشیپ خانوادگی در کانادا مجوز اقامت را به متقاضیان ارائه می دهد. البته اگر بتوانید اثبات کنید شرکتی که در کانادا می زنید، شعبه دیگری از کسب و کار شما در ایران است و در واقع کسب و کار شما در ایران واقعی بوده و سودآور است، می توانید به عنوان یکی از کارمندان شرکت خود وارد شعبه کانادا شوید.