مهاجرت به کانادا شرکت مهاجرتی رجبی-همیار مهاجرت

کانادا کشوریست پهناور و توسعه یافته که فرصت های شدنی بسیاری را در اختیار نیروی کار مهاجر قرار می دهد. برای اطلاع دقیق تر درمورد نحوه امتیازبندی و آگاهی از اینکه به طور مثال داشتن تحصیلات لیسانس، مدرک آیلتس 6 و سن 25 سال چه مقدار امتیاز برایتان به ارمغان می آورد به صفحه امتیازبندی مهاجرت به کانادا مراجعه فرمایید. همه استان های کانادا به جز استان کبک دارای برنامه مهاجرت استانی مجزایی می باشند. متقاضیان از طریق برنامه های استانی کانادا PNP می توانند از روش های مختلف سرمایه گذاری، کاری، ثبت شرکت، خود اشتغالی، کارآفرینی و غیره به این استان ها مهاجرت کنند.

با مشاوره حرفه‌ای کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی آتلانتیک ۷۲۴ می‌توانید اقامت دائم و تضمینی را برای خود و خانواده‌تان فراهم کنید. برای این روش فرد نیاز به دلار کانادا برای اثبات تمکن مالی دارد؛ همچنین فرد باید به اندازه ایی دارایی داشته باشد تا بتواند حداقل 6 ماه از آن برای خرج و مخارج خود استفاده کند. سایر هزینه هایی که در این روش باید در نظر گرفت شامل هزینه حق اقامت دائم، هزینه های بیرومتریک، هزینه پردازش اطلاعات فرد و همراهانش است؛ هزینه بیزینس پلن هم بسته به نوع بیزینس بسیار می تواند متفاوت باشد. یکی از متداول ترین راههای مهاجرتی کانادا تحصیل در مراکز آموزشی کانادا سپس دریافت اقامت دائم کاناداست. تحصیل در این کشور راه مهاجرت به کانادا را بسیار هموار کرده و شانس شما را برای دریافت اقامت دائم کانادا افزایش می دهد. از دیگر شاخه های imp برنامه ویزای c11 کاناداست که مورد استقبال قرار گرفته و ثبت شرکت در کانادا که هر کدام شرایط خاص خود را داشته اما همگی در دسته بندی ویزای موقت کاری محسوب می شوند.

سلام ، مشاغل بسیاری در لیست مورد نیاز برنامه اکسپرس انتری وجود داره که از سایت IRRCC میتونید چک کنید ولی اکثر مشاغل هستن. یافتن یک وکیل یا مشاور مهاجرتی قابل اطمینان و مشورت با او، می‌تواند یک روش مطمئن باشد. این روش بسیار سریع‌تر از روش قبلی بوده احتمال خطا در آن به میزان قابل توجهی کمتر است.

اخذ ویزای کاری کانادا

بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه‌های مهاجرت به کانادا هستند. دریافت ویزای تحصیلی نیز از دیگر روش‌های مهاجرت و دریافت اقامت کانادا است که طرفداران زیادی در بین جوانان دارد. در مقاله ”ویزای تحصیلی کانادا” به صورت مفصل به شرایط و هزینه‌های این روش مهاجرتی پرداخته‌ایم.

شرکت رادسام با داشتن سهمیه نمایندگی کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر می‌تواند برای بعضی رشته‌ها پذیرش مشروط یا کاندیشنال دریافت کند. پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با مشاوران ما از روش های مهاجرت به برخی از کشورهای ایده آل اروپایی نیز مطلع شوید. ثبت شرکت در این کشور نیازمند مراحل مختلفی است ، اما به عنوان یکی از اصلی ترین ها شما باید حتما یک شریک مقیم این کشور نیز داشته باشید. در باکس فهرست مطالب می توانید عناوین مهم در خصوص مقاله مهاجرت به کانادا را ببینید و در صورت نیاز بر روی آن ها کلیک کرده و یا آن ها را لمس کنید. در حالی که این خدمات و امکانات برای افراد لوکال و دارای تابعیت این کشور به صورت رایگان یا نیمه رایگان میباشد.

خدمات موسسه اصطهباناتی در مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری غیرفعال برای ایرانیان، در استان کبک امکان‌پذیر است. برای شرکت در این برنامه سرمایه‌گذاری باید شرایط زیر را داشته باشید. هزینه دریافت ویزای کاری در سال ۲۰۲۳ شامل هزینه‌های مربوط به سفارت کانادا است که متقاضیان باید آن را پرداخت نمایند و بسته به نوع ویزا متفاوت است.

ویزای تحصیلی کانادا

در صورت آماده بودن همه مدارک شما، پروسه بررسی مدارک و دریافت نتیجه، به طور متوسط اکثر مسیرهای مهاجرتی یک سال زمان خواهد برد. البته توجه کنید که این زمان در همه ی موارد ثابت نیست و روند مجله خبری مهاجرت ممکن است کمتر از یک سال و یا گاهی بیشتر از یک سال زمان ببرد. برای مثال ممکن است یک دانشجو در جمعا 4 یا 5 ماه پذیرش + ویزای تحصیلی خود را اخذ نماید.

  • زیرا هر گونه مشکل در ثبت اطلاعات و عدم همخوانی با اطلاعات متقاضی می تواند منجر به ریجکتی ویزای متقاضی شود.
  • وجود یک وکیل یا مشاور مهاجرتی می‌تواند این روند را سریع‌تر کرده و درصد موفقیت پرونده مهاجرتی را بالاتر ببرد.
  • نمی توان یک نسخه آماده برای همه پرستاران خانگی پیچید تا فقط از همین مسیر اقدام کنند.
  • شما می توانید به غیر از موارد معدود، تمامی اقدامات مهاجرتی خود را شخصاً انجام دهید.
  • همانطور که تا اینجا اشاره کردیم، دریافت خدمات مشاوره مربوط به مهاجرت کانادا اهمیت زیادی دارد و یک مشاوره غیر حرفه‌ای منجر به انتخاب اشتباه و تغییر برنامه‌های شما خواهد شد.
  • البته دریافت اقامت کانادا از این روش چندان هم آسان نیست؛ زیرا افراد بعد از ارائه مدارک هویتی و ازدواج خود باید ثابت کنند که توانایی مالی زندگی در کانادا را دارند و به کمک های اجتماعی دولت هم نیازی ندارند.

با دریافت اقامت دائم کانادا از طریق استارت آپ می‌توانید همسر و فرزندان وابسته خود را هم به کانادا ببرید و برای آنها اقامت دائم بگیرید. خرید بیزینس هم یکی از راه‌های اخذ اقامت کانادا و سرمایه‌گذاری در این کشور است. در این روش، متقاضی می‌تواند ویزای Work Permit کانادا را با خرید یک کسب‌وکار در این کشور اخذ کند. متقاضی پس از اخذ این ویزا و شروع به کار هم می‌تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست دهد.

برنامه پناهندگی در کانادا برای افرادی که از خارج از مرزهای کانادا درخواست پناهندگی می‌دهند. تجربه‌ی زندگی عالی با احساس اینکه درآمد و حقوق با هزینه‌های زندگی، بیمه، مالیات و… موسسه آراد دانان برنا دارای مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات برای کشورهای استرالیا و کانادا می باشد و دیگر مطالب وبسایت که با دقت بالا توسط تیم تولید محتوای ادب ویزا تولید شده است برای اطلاع رسانی شما عزیزان است.

محتوای این مقاله توسط مشاور قانونی مهاجرت کانادا به نگارش درآمده است. به سوالات اپلیکیشن پاسخ دهید و فرم‌ها و مدارک مورد نیاز را آپلود کنید. دیگر استان‌ها مانند ساسکاچوان ممکن است امتیاز بیشتری برای دارندگان مهارت زبان فرانسه در نظر بگیرند. اگر جاب آفر در سطح TEER 0, 1, 2, 3 داشته باشید، مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه‌تان باید در سطح CLB 5 و اگر جاب آفر در سطح TEER 4 داشته باشید، نمره زبانتان در سطح CLB 4 باشد. توانایی مالی کافی برای مخارج زندگی خود و خانواده‌تان به مدت حداقل ۶ ماه در کانادا را داشته باشید.