مهاجرت به کانادا شرکت مهاجرتی رجبی-همیار مهاجرت

اگر شما هم قصد چنین کاری را دارید این مطلب را از دست ندهید؛ زیرا در این مطلب با مهاجرت به کانادا از ترکیه آشنا می‌شوید. برای اینکه مراحل مهاجرت خود را ادامه دهید، باید به کشور ترکیه سفری داشته باشید. با این همه آیا اخذ اقامت کانادا و زندگی در این کشور برای شما مناسب است یا خیر؟ این مقاله را درمورد مزایا و معایب مهاجرت به کانادا دنبال کنید تا بتوانید تصمیم‌گیری درستی انجام دهید.

علاوه بر این روش‌های دیگر نیز ممکن است سریع پیش بروند اما تنها در صورتی که شما شرایط و مدارک لازم را داشته باشید. یکی از مهم‌ترین نکات در رابطه با مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک این است که این کار باعث اخذ اقامت نمی‌شود. در واقع شما می‌توانید در کشور کانادا هر گونه ملکی مثل خانه و زمین را بخرید اما از طریق آن نمی‌توانید برای دریافت اقامت اقدام کنید.

و در آخر کشور کانادا از کشورهایی است که به صحبت های شهروندان خود توجه زیادی دارد و اگر دولت احساس کند یک موضوع می تواند تاثیر منفی بر روی افراد بگذارد سریع به حل آن می پردازد. یکی از زیر شاخه های اصلی برنامه IMP ثبت شرکت در کانادا، انتقال درون شرکتی یا Intra Company Transfer است. این برنامه مهاجرتی کانادا در خصوص افرادیست که میخواهند بیزینسی را در کانادا راه اندازی کرده و یا خریداری کنند. هنگامی که وضعیت متقاضی به مقیم دائم تغییر کند، می‌تواند در هر جایی از کانادا زندگی و کار کند. در غیر این صورت متقاضی برای اشتغال به کار باید مجوزهای مربوطه را دریافت کند. شوید و برنامه مهاجرتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و اکانت آنلاین بسازید.

  • هر دو این برنامه‌ها توسط دولت کانادا و اداره مهاجرت مدیریت می‌شود.
  • یکی از مهم‌ترین مدارکی که برای دریافت ویزای کانادا و مهاجرت به این کشور باید تهیه کنید و به مراکز مربوطه ارائه دهید، مدرک زبان است.
  • هرچند که در هر موقعیت شرایط متفاوت است اما عموما برای تحصیل در این کشور داشتن معدل حداقل 14 و همچنین نمره مدرک زبان آیلتس حداقل 6.5 و دیگر مدارک مانند انگیزه‌نامه قوی، داشتن توصیه نامه و…

یکی از بهترین و مناسب‌ترین روش‌های مجله خبری مهاجرت، روش اکسپرس اینتری کانادا است. زیرا در این روش فرد از همان ابتدا اقامت دائم را دریافت نموده و این شرایط تنها برای خود شخص نیست بلکه شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال متقاضی نیز می‌شود که می‌توانند با استفاده از این روش اقامت دائم کانادا را به دست آورند. شاید شما نیز شنیده باشید که گفته می‌شود برای مهاجرت به کشور کانادا باید امتیاز لازم را داشته باشید. در این رابطه باید بدانید منظور از امتیاز برای مهاجرت به این کشور، امتیاز دریافتی در اکسپرس اینتری است. زمانی که شما از طریق اکسپرس اینتری قصد مهاجرت به کشور کانادا را داشته باشید، بر اساس معیارهای مختلف امتیازی برای شما محاسبه می‌شود که اگر به سطح مورد نظر برسد، امکان مهاجرت فراهم می‌شود.

دریافت اقامت کانادا با وکیل به چه صورت است؟

در این مقاله کوشیده‌ایم تا به پرسش‌های شما در زمینه مهاجرت به کانادا پاسخ داده و اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. ما در گروه مهاجرتی ادب، با بهره‌مندی از کادری مجرب و متخصص می‌توانیم پاسخگوی سوالات شما در این مسیر بوده و فرآیند اخذ اقامت را ساده‌تر از هر زمان دیگری به انجام برسانیم. این مجموعه خدماتی چون اخذ انواع ویزا و اقامت دائم در کانادا و دیگر کشورهای جهان مانند استرالیا و قبرس را ارائه می‌دهد. دریافت اقامت دائم از طریق ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به روش‌های مختلف، هم برای فرد و هم برای اعضای خانواده‌اش امکان‌پذیر است. از ژوئن ۲۰۱۴ کانادا پذیرش از طریق سرمایه‌گذاری غیرفعال (به جز در استان کبک) را متوقف کرده است.

مزیت‌های مهاجرت به کانادا در یک نگاه

برای اخذ ویزای کار باید امتیازبندی لازم رو در سیستم ویزای اکسپرس اینتری داشته باشید. سلام، بله در صورت واجد شرایط بودن میتونید در مدارس کشور کانادا تحصیل کنید. برای مطلع شدن از شرایط دقیق‌تر مهاجرت به کانادا، میتونید با شماره های موجود در وبسایت تماس بگیرید. متقاضی برای مهاجرت به هر کشور جهان و از جمله کانادا باید از قوانین مهاجرتی این کشور اطلاع داشته باشد. عدم آشنایی با آخرین قوانین مهاجرتی کشورهای مبدا و مقصد و همچنین عدم آگاهی از روش های مهاجرت اهمیت مشاوره مهاجرت به کشور کانادا را مشخص می کند. افراد می توانند از مقطع ابتدایی تا فوق دکترا از دانشگاه های کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنند.

هزینه بررسی پرونده‌های اسپانسرشیپ خانواده