مهاجرت به کانادا معرفی بهترین روش های مهاجرت برای ایرانیان 2023 ویزا موندیال-همیار مهاجرت

بر اساس این پاسخ ها مشخص می شود که شخص متقاضی برای کدام یک از این برنامه ها واجد شرایط می باشد تا از طریق اکسپرس انتری اقدام نماید.متقاضیان خارج از خاک کانادا تنها برای یکی از این روش ها با نام فدرال اسکیل ورکر پروگرم می توانند اقدام کنند. از آنجا که کانادا یکی از بهترین کشور های جهان در زمینه مهاجرت بوده و در پی گسترش بیشتر زیرساخت های مهاجرتی برای پذیرش بیشتر مهاجران است. سالانه افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب میکنند. ما در موسسه مهاجرتی و اقامتی صبا ، این افتخار را داریم که با برنامه ریزی دقیق، نقشه راهی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ترسیم کنیم.

یکی از کشورهایی که شرایط بی نظیری برای زندگی کردن دارد بی شک کشور کانادا می باشد. ما در این آموزش قرار است به شما شرایط، مدارک لازم و مراحلی را که باید طی کنید تا موفق به اخذ اقامت کانادا شوید را به شما یاد دهیم. بگذارید ساده بگوئم؛ قبلا برای مهاجرت باید علاوه بر صرف هزینه‌های زیاد، تا مدت‌ها در صف بررسی می‌ماندید. اما در این روش، به درخواست شما با توجه به شایستگی‌تان رسیدگی می‌شود. در واقع هرچقدر تحصیلات بهتر، سابقه کار و زبان قوی‌تری داشته باشید، امتیاز بیشتری می‌گیرید و از رقیب‌هایتان جلو می‌زنید.

نحوه دریافت وقت سفارت

در صورتی که بتوانید برای خودتان کاری را در این کشور بیابید، این اجازه به شما داده خواهد شد تا برای فرزن و خانواده تان نیز در خواست ویزا کنید و همین مسئله موجبات تحصیل فرزندتان را فراهم میکند. برای کار در کانادا باید در سیستم امتیازبندی کارگران ماهر قرار بگیرید. آمارها نشان می دهد که در سال ۲۰۱۹ جمعیت ایرانیان مقیم کانادا به ۱۶۰ هزار نفر رسیده است. بر اساس آمارها شهر ونکوور ایرانیان و آسیایی های زیادی را در خود جای داده است.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

بنابراین به طور کلی بسته به این که چه روشی را برای مهاجرت انتخاب کنیم شرایط و مدارک متفاوت خواهد بود. برخی روش ها محدودیت سنی دارند و برخی دیگر از نظر سنی محدودیتی برای متقاضی ایجاد نمی کنند. برای برخی از روش ها به مدرک زبان انگلیسی با نمره آیلتس یا تافل بالا نیاز داریم و برای برخی دیگر شرایط آسان تر است. اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید توصیه می کنیم هدف خود را از مهاجرت تعیین کنید. اگر می خواهید در نهایت اقامت کانادا را به دست بیاورید، از همین ابتدا باید روش هایی را که منجر به دریافت اقامت کانادا می شوند، انتخاب کنید.

  • در ادامه هم شرایط، هزینه‌ها، امتیازبندی و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کانادا را بررسی می‌کنیم.
  • اگر می‌خواهید پرونده شما سریع‌تر به موفقیت برسد وکیل مهاجرت به کانادا می‌تواند راه حل فوق العاده‌ای باشد.
  • به طور کلی متقاضیانی که دارای امتیاز بالای 400 هستند از شانس بالاتری برای دریافت اقامت کانادا برخوردارند.
  • موسسات مهاجرتی (در صورتی که حرفه ای و معتبر باشند) می توانند این پروسه را راحت تر کنند.
  • علاوه بر این کانادا جز کشورهایی است که بیش‌ترین خدمات را برای شهروندان خود دارد.

در زیر مجموعه مهاجرت کاری برنامه های مختلفی وجود دارد که افراد می توانند از طریق ان ها اقدام کنند. اسکیل ورکر، خود اشتغالی، جاب آفر و… از جمله برنامه های گفته شده هستند. نوع مدرک زبان مد نظر، با توجه به نظر دانشگاهی که قرار است در آنجا تحصیل کنید، مشخص می شود. در ۷ سالگی حاشیه امن خانه را ترک می‌کنیم و سالها به مدرسه می‌رویم. این قانون در بچه دار شدن، ازدواج و تمام تصمیمات زندگی صدق می‌کند. استان بریتیش کلمبیا که در غربی‌ترین بخش کانادا قرار گرفته، بهترین شرایط آب و هوایی را در میان استان‌های کانادا از آن خود ساخته است.

ویزای تحصیلی کانادا:

می توان گفت متقاضیانی که قصد دریافت مجوز اقامت دائم کانادا از طریق خوداشتغالی را دارند، باید پس از ورود به کانادا همان فعالیت های خود اشتغالی را ادامه دهند و از این طریق درآمد کافی کسب کنند و بتوانند هزینه های زندگی در کانادا را تامین کنند. یکی از راه هایی که برای سرمایه گذاری در کانادا دارید، خرید بیزینس است. پس از انجام مراحل لازم و دریافت ویزا، شما می توانید برای اقامت دائم هم اقدام نمایید. خرید بیزنس می تواند در زیرمجموعه روش های کارآفرینی برای مهاجرت به کانادا استفاده گردد یا مانند ثبت شرکت باعث ویزای کاری گردد. پرونده‌ها تقریبا هر دو هفته یکبار بررسی می‌شوند و برای بهترین امتیازات دعوت‌نامه (یا ITA) ارسال می‌شود.

توجه داشته باشید زمان بررسی مدارک برای همسر 12 ماه، برای والدین و پدربزرگ-مادربزرگ 20 تا 24 ماه و برای فرزندان نیز 10 الی 12 ماه به طول می‌انجامد. همچنین هزینه‌ی درخواست مجله خبری مهاجرت از طریق روش اسپانسرشیپ برای همسر، والدین و پدر بزرگ / مادر بزرگ 1050 دلار و برای فرزندان 150 دلار است. از طرفی امضای مشترک همسر متقاضی برای اسپانسر شدن والدین و دیگر افراد می‌تواند همسر را هم در تامین تمکن مالی لازم شریک نموده و در نتیجه بار روی دوش متقاضی را از نظر فراهم آوردن تمکن مالی و هزینه‌ها کمتر نماید. مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق برنامه‌های استانی، سرمایه‌گذاری، از طریق استارت آپ و کارآفرینی، خوداشتغالی، اسپانسرشیپ خانوادگی، از طریق ازدواج و تولد رایج‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا هستند. اگرچه مهاجرت به این کشور از روش پناهندگی نیز ممکن بوده اما اکیدا توصیه نمی‌گردد. مهاجرت استانی کانادا ، در حال تبدیل شدن به یک مسیر مهاجرتی محبوب بوده و استان‌هایی مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و سایر ایالت‌های این کشور، برنامه‌های پذیرش مهاجران خود را در این راستا، توسعه داده‌اند.

کشور کانادا به دلیل امنیت شغلی بالا، اقتصاد قوی، کیفیت بالای دانشگاه‌ها و… مقصد بسیاری از مهاجران بین‌المللی است. این کشور برای جذب نیروی کار و سرمایه‌های خارجی، مسیرهای مهاجرتی بسیار متنوعی را برای افراد متقاضی فراهم آورده است. در این صورت افراد می‌توانند متناسب با شرایط و سلیقه خود یک مسیر را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند. در ادامه این مقاله ما به بررسی جامع روش‌های مهاجرت به کانادا می‌پردازیم. اگر شخصی از این طریق مایل به دریافت اقامت دائم کشور کانادا و مهاجرت به این کشور به عنوان نیروی کار باشد ابتدا می بایست امتیازات خود را در این سیستم محاسبه کند تا مشخص شود آیا حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اقدام از طریق اکسپرس انتری را دارد یا خیر.